Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Targi All4Pack już w listopadzie

Targi All4Pack już w listopadzie

Organizator targów All4Pack Emballage Paris 2020 potwierdza, że odbędą się one w terminie 23–26 listopada br. w Centrum Wystawowym Paris Nord Villepinte. To ważne międzynarodowe wydarzenie, skupiające aż 11 sektorów przemysłu z branży opakowań i intralogistyki, będzie jedyną tak dużą imprezą targową z tego sektora, która zostanie zorganizowana w tym roku.

Targi All4Pack odbywają się co dwa lata i zawsze prezentują najważniejsze innowacje, trendy i ekspertyzy dla przedsiębiorców będących użytkownikami branży opakowań. Podczas poprzedniej edycji 1350 wystawców zaprezentowało 79 tysiącom zwiedzających swoje innowacyjne rozwiązania. Wydarzenie to przyciąga najważniejsze osoby decyzyjne, dla których teren wystawowy podzielono na sektory: spożywczy, uroda i higiena, dobra konsumpcyjne, towary przemysłowe, napoje i płyny, dystrybucja i e-handel, dobra luksusowe, farmacja i zdrowie, usługi, transport i logistyka, przedsiębiorstwa wielobranżowe.

Jak zapowiadają organizatorzy targów, dzięki różnym animacjom, sektorom przeznaczonym innowacjom i bogatemu programowi konferencji, wydarzenie to będzie szczególnym miejscem, w którym profesjonaliści będą mogli wymieniać się doświadczeniami na temat zrównoważonych rozwiązań i przyszłości różnych gałęzi przemysłu. Uczestnicy będą mogli spotkać się z ekspertami, producentami opakowań, kontenerów i maszyn pakujących, aby stworzyć kompleksową ofertę specyficznych rozwiązań, zrównoważonych i odpowiedzialnych. Aby ułatwić odwiedzającym wizytę na targach, organizatorzy stworzyli ścieżki tematyczne dotyczące poszczególnych materiałów. Proponują także nowe usługi, m.in. All4Pack Live Show (dostępne od października 2020) łączącą aplikację mobilną i platformę www, która zapewni pełniejsze wrażenia dzięki optymalizacji wizyty (interaktywny plan targów, program wydarzeń) oraz uzupełnienie doświadczenia fizycznego (streaming konferencji, planowanie spotkań biznesowych oraz tematyczne sesje networkingu).

Przestrzeń Objective Zero Impact ma na celu ułatwienie przygotowanie się na „czas po rewolucji”. Odwiedzający będą mogli wymienić się doświadczeniami z przedstawicielami trzydziestu start-upów oraz innymi profesjonalistami, którzy proponują innowacyjne rozwiązania, a także wziąć udział w różnych konferencjach. Warsztaty umożliwią rozwinięcie idei i koncepcji z różnych dziedzin m.in. bardziej trwałych opakowań lub opakowań transportowych wielokrotnego użytku, przeznaczonych do e-handlu. Na gości targów czeka także przestrzeń innowacji – All4Pack Innovations – oraz cykl 27 konferencji, podczas których specjaliści zajmą się tematyką nowych norm i regulacji, trendów odpowiadających na potrzeby konsumentów i potrzebą znalezienia nowych rozwiązań w dziedzinie maszyn, materiałów i trwałych opakowań. Szczególni dużo miejsca zajmą omówienia rewolucji w sektorze opakowań (ekononcepcja, gospodarka o obiegu zamkniętym, koniec życia opakowań), rozwiązań dla zrównoważonej logistyki i roli maszyn w osiąganiu wydajności przemysłowej.

Organizator targów zapewnia o podjęciu wszelkich niezbędnych działań na rzecz bezpieczeństwa uczestników.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Integart wprowadziła na rynek innowacyjny na skalę światową program średnio- i długoterminowego wynajmu urządzeń HP Latex oraz HP Stitch. Program Rent2Print jest przeznaczony dla wszystkich klientów, którzy chcą użytkować urządzenia oraz czerpać maksymalne korzyści biznesowe, nie wiążąc się umową leasingu ani kredytem. To klient decyduje o terminie najmu, doborze sprzętu i jego wymianie bądź wykupie.
Program najmu obejmuje urządzenia drukujące firmy HP: HP Latex 115, 315, 335 oraz opcje Print&Cut; HP Latex 365, 375; HP Latex 560, 570; HP Stitch S300 oraz S500. Umowa najmu nie nakłada żadnych limitów druku, a w całym okresie uczestnictwa w najmie klient ma gwarantowany bezpłatny pełny pakiet serwisowy i okresowe przeglądy. Każdy zakup mediów w Integart dla uczestników Programu to rabat 3% obniżający automatycznie wartość raty najmu, nawet do 70%. To powoduje, że im więcej firma drukuje, tym mniej może płacić za najem urządzenia!
Więcej informacji na www.rent2print.pl.

Informacja promocyjna

W dniu 29 września 2020 r., podczas targów Polagra w Poznaniu, firma FANO Sp. z .o.o. zgłosiła akces do grona członków Polskiej Izby Opakowań.

W ramach partnerstwa, firmy Fujifilm, Illumina i Edale połączą siły w powstającym salonie wystawowym firmy Edale w jej siedzibie w Whiteley w Wielkiej Brytanii. Nowy obiekt, którego otwarcie zaplanowano na rok 2021, będzie miejscem wirtualnych prezentacji wydajnej kombinacji maszyn fleksograficznych Edale i systemu utrwalania UV LED Illumina oraz farb Flexo JJ firmy Fujifilm.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.