Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Targi FILM VIDEO FOTO już w marcu

Targi FILM VIDEO FOTO już w marcu

W dniach 21–23 marca 2013 r. odbędą się w Łodzi Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio i Video FILM VIDEO FOTO. Zaprezentuje się na nich ponad 140 wystawców – firmy z branży fotograficznej, filmowej oraz, co jest nowością w tym roku – audio. Nie zabraknie również firm oferujących drukarki i wydruki. „Świat DRUKU” należy do grona patronów medialnych imprezy i wystąpi na niej z własnym stoiskiem.

Targom towarzyszyć będzie bogaty program warsztatów, prezentacji, wystaw i spotkań. Na stronie targów pojawiły się już zapowiedzi wielu bloków warsztatowych: „Magia Photoshopa – warsztaty z wykorzystaniem Adobe Photoshop CS5”, „Magia After Effects – warsztaty z wykorzystaniem Adobe After Effects CS5” i „Premiere PRO CS5”, „Korekcja zdjęć w Photoshop i Camera RAW”, a nawet „Produkcja muzyczna od podstaw”. Pierwszego dnia targów odbędzie się również na panel prawny, prowadzony przez Kancelarię Prawną Bukowscy i Wspólnicy. Organizowany przez magazyn Film&TV Kamera wykład będzie poruszał stale aktualną tematykę praw autorskich, ochrony prywatności oraz wizerunku i własności osób prywatnych, jak i publicznych.
Po raz pierwszy w historii FVF bilety na imprezę są dostępne w sprzedaży online. Pod adresem http://www.mtl.lodz.pl/dla-zwiedzajacych/kup-bilet-on-line/ można kupić zarówno kartę dla profesjonalistów (karnet trzydniowy, wielokrotnego wstępu), jak i bilety jednorazowe. Karta dla profesjonalistów w sprzedaży online jest dostępna w promocyjnej cenie 24 zł. Podobnie jak w latach ubiegłych, pierwszy dzień targów jest przeznaczony wyłącznie dla przedstawicieli branży na spotkania B2B i tego dnia targi można zwiedzać wyłącznie na podstawie kart dla profesjonalistów lub zaproszeń. Do sprzedaży, również po raz pierwszy, został wprowadzony bilet rodzinny w cenie 35 zł, który upoważnia do wejścia na targi FVF 2013 w piątek lub sobotę.
Więcej szczegółowych informacji znaleźć można na stronie www.mtl.lodz.pl/fvf

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Heidelberger Druckmaschinen AG poinformowała o decyzji wycofania się z przyszłorocznych targów drupa. Głównym powodem jest pandemia Covid-19 i jej skutki – ograniczenia w przemieszczaniu się i gromadzeniu, restrykcje higieniczne oraz niemożność przewidzenia, jak sytuacja epidemiczna będzie wyglądała w przyszłym roku. Jednocześnie koncern informuje, że zamierza skupić się na organizacji Tygodni Innowacji w centrum pokazowym w Wiesloch-Walldorf, co ma związek z coraz krótszym czasem wprowadzania nowości na rynek. Pierwszy cykl prezentacji, które będą dostępne także online, odbędzie się w październiku br.

Intensywnie pracujemy nad kolejnym, lipcowo-sierpniowym wydaniem „Świata DRUKU”, do którego współtworzenia serdecznie Państwa zapraszamy. Tradycyjnie powrócimy w nim do tematyki druku mało- i wielkoformatowego, druku na żądanie, druku na tekstyliach, upominków reklamowych. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy sitodruku, druku sublimacyjnego i tampondruku. Omówimy również najnowsze trendy na rynku upominków reklamowych. Wydanie to będzie wraz z nami obecne na targach FestiwalDruku.pl (9–10.09) oraz w Madrycie na targach FESPA Global Print Expo (6–8.10).

Letniemu wydaniu „Świata DRUKU” będzie towarzyszyć specjalny dodatek pt.: „Opakowania i etykiety XXI wieku – zrównoważone, funkcjonalne, bezpieczne, piękne”. Znajdą się w nim informacje o technologiach, maszynach, materiałach, które pomogą rozruszać biznesy po koronawirusowym szoku. Publikacja ta będzie dostępna podczas wydarzeń, w których weźmiemy udział, przynajmniej do końca tego roku. Pierwsze z nich to: FestiwalDruku.pl, Forum Fleksograficzne PIF (14–15.09), Konferencja „Tektura falista – najnowsze technologie” (24–25.09), jak również targi Packaging Innovations (24–25.09).
Zapraszamy do współpracy!

Stowarzyszenie FESPA poinformowało, że przeniesiona z marca br. na październik tegoroczna edycja FESPA Global Print Expo oraz towarzyszących im targów European Sign Expo and Sportswear Pro w Madrycie nie odbędzie się. Ryzyko związane z pandemią covid-19 jest zbyt duże, a sytuacja gospodarcza w wielu krajach nie ustabilizowała się dostatecznie, by można było myśleć o organizacji tak dużej imprezy. Kolejna zapowiadana data to 9–12 marca 2021 r. Zmieni się również miejsce targów – po kilku latach branża wróci do Amsterdamu, do RAI Exhibition Centre.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.