Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Targi PCI Days 2019 już w maju

Targi PCI Days 2019 już w maju

Premierowe targi dla branży farmaceutycznej i kosmetycznej odbędą się w dniach 15 i 16 maja 2019 r. w Warszawie (EXPO XXI, hala nr 4). W programie wydarzenia, oprócz oferty wystawienniczej producentów działających w obu tematycznych sektorach, znalazł się także bogaty program wykładów merytorycznych i warsztatów.

Podczas dwóch dni polscy i zagraniczni wystawcy zaprezentują nowości produktowe, innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz trendy na sezon 2019/2020. Swoją ofertę przestawią producenci różnego typu opakowań oraz dostawcy urządzeń do produkcji opakowań, pakowania, etykietowania i znakowania. Obecne będą także firmy oferujące surowce do produkcji opakowań, firmy laboratoryjne i z sektora IT.
W ramach dwóch Stref Inspiracji – Farmaceutycznej i Kosmetycznej – zaplanowano wiele ciekawych wykładów merytorycznych, które zostaną wygłoszone przez cenionych ekspertów z obu branż. Zarówno lista wystawców, jak i program wykładów, są już zamknięte, szczegóły znajdą Państwo na stronie internetowej targów: www.pcidays.pl.

W ramach targów dodatkowo odbędą się trzygodzinne warsztaty skierowane do kadry managerskiej, dyrektorów fabryk, osób odpowiedzialnych za zakupy, łańcuch dostaw, logistyki czy zaopatrzenia, a także wykład poświęcony budowaniu skutecznych zespołów zakupowych. Jego tematem będzie m.in. omówienie najczęściej występujących struktur organizacji zakupowych; przedstawione zostaną różne role, jakie mogą one pełnić w przedsiębiorstwie (operacyjna / taktyczna / strategiczna). Podczas warsztatów omówione zostaną narzędzia do planowania strategii zakupowej i wybrane elementy procesu zarządzania kategorią zakupową. Zaprezentowanych zostanie kilka istotnych analiz, które należy przeprowadzić w celu stworzenia efektywnej strategii zakupowej danej kategorii. Poruszony będzie również temat zarządzania ryzykiem w definiowaniu strategii oraz budowania relacji z dostawcami.

16 maja w EXPO XXI odbędzie się również konferencja organizowana w ramach Akademii Wiedzy przez wydawcę „Świata DRUKU”, spółkę Polski Drukarz, poświęcona wzmacnianiu marki m.in. poprzez innowacyjne opakowania produktów. Prelekcje podzielone zostaną na dwa bloki tematyczne:
Jak wzmocnić brandy? Jak zyskać uwagę klienta? O samej marce, brandingu, produkcie i merchandisingu.
Projektowanie i produkcja innowacyjnego opakowania.
Jednocześnie we foyer na stolikach partnerów będzie można zobaczyć zastosowania nowoczesnych technologii w kreacji nowoczesnego opakowania.
Zapraszamy na to spotkanie wszystkich właścicieli i menedżerów marek, projektantów i producentów opakowań, przedstawicieli sieci handlowych, wszystkich, którym leży na sercu budowanie świadomości marki.

Program i dodatkowe informacje o tym evencie będą dostępne już wkrótce na stronie www.akademia-wiedzy.eu.

Partnerem konferencji jest Wydawnictwo FARMACOM, organizator targów PCI Days.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Nowa edycja raportu drupa Global Trends, uznawanego za barometr biznesowy dla branży poligraficznej i opakowaniowej, jest już dostępna. Publikacja powstała na podstawie ankiety, którą na zlecenie targów drupa przeprowadziły wiosną 2022 r. dwie firmy (brytyjska Printfuture i szwajcarska Wissler & Partner). Wzięło w niej udział ponad 500 menedżerów reprezentujących drukarnie oraz producentów i dostawców maszyn i urządzeń z całego świata. Raport dostarcza cennych informacji na temat trendów technologicznych, rozwoju rynku, planów inwestycyjnych. Jego pełna wersja jest dostępna odpłatnie TUTAJ, natomiast w numerze 9/2022 „Świata DRUKU” znajdą Państwo przegląd najważniejszych wniosków zawartych w badaniu.

Firma Guandong Italia, dostawca specjalistycznych mediów dla branży poligrafii, poszerzył portfolio o produkt o nazwie Trio. To trójwarstwowy materiał, zaprojektowany zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, który – jak podkreśla producent – odznacza się z wszechstronnością zastosowań uniwersalnością zastosowań.

Organizator Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations – firma Targi w Krakowie – po prawie 15 latach zdecydował o przeniesieniu wydarzenia z Warszawy do Krakowa. Najbliższą, już 15. edycję wystawy, która przez lata dała się poznać jako niezawodne targi B2B skierowane do zakładów produkcyjnych, sieci handlowych, ale i mniejszych przedsiębiorców poszukujących nowych opakowań dla swoich produktów, zaplanowano w dn. 20–21 września 2023 r. w EXPO Kraków.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.