Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Targi PCI Days jednak w przyszłym roku

Targi PCI Days jednak w przyszłym roku

Organizatorzy targów PCI Days przeznaczonych dla branż kosmetycznej i farmaceutycznej poinformowali o przełożeniu wydarzenia na przyszły rok. Nowa data to 19–20 maja 2021 r.

W komunikacie czytamy m.in.: „Doskonale wiemy, jak bardzo ważne jest nie tylko nawiązywanie obiecujących kontaktów biznesowych, ale także komfort i bezpieczeństwo naszych Gości. (…) Nasza decyzja została podyktowana wciąż niestabilną sytuacją w Polsce, stale zwiększającą się liczbą zachorowań na Covid-19 oraz docierającymi do nas głosami naszych Gości, którzy, pomimo wprowadzenia surowych zaleceń sanitarnych, nie czują się bezpiecznie wobec panującej pandemii koronawirusa. Podobne obawy wyrażają Wystawcy PCI Days, którzy prognozują zbyt niską frekwencję Odwiedzających. Pomimo tego, że od kilku tygodni wspólnie z Global EXPO opracowywaliśmy bardzo dokładne procedury organizacji targów, to wciąż pojawiają się nowe wątpliwości dotyczące bezpieczeństwa podczas trwania imprezy. Ostatnim, lecz nie najmniej istotnym powodem odwołania targów, są liczne ograniczenia inwestycyjne, zarówno ze strony naszych Wystawców, jak i Odwiedzających.

Przychylając się do ich próśb i rozumiejąc obawy, już teraz zapraszamy Państwa do udziału w Targach PCI Days 2021 – mamy nadzieję, że do tego czasu pandemia będzie już tylko przykrym wspomnieniem.

Zamysłem Targów PCI Days jest wspieranie rozwoju przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego, poprzez tworzenie okoliczności do nawiązywania kontaktów pomiędzy przedstawicielami zakładów produkujących leki i kosmetyki oraz dostawcami produktów i usług dla obydwu branż. Grono Wystawców i Odwiedzających obejmuje gości z Polski i zza granicy, co nadaje naszemu wydarzeniu międzynarodowy zasięg. Niestety, choć nasze wydarzenie cieszy się wielkim zainteresowaniem branży farmaceutycznej i kosmetycznej, obecnie panująca na świecie sytuacja nie pozwala na organizację targów na miarę naszych i Państwa wyobrażeń. PCI Days to wydarzenie, które pragniemy rozwijać, lecz pomimo wprowadzenia od 6 czerwca kolejnego etapu znoszenia ograniczeń (w tym umożliwienia organizacji targów w Polsce), aktualne warunki nie pozwalają nam na organizację imprezy zgodnej z Państwa oczekiwaniami.

Za wszelkie zaistniałe z tego tytułu niedogodności i problemy serdecznie przepraszamy. Jednocześnie pragniemy wyrazić wdzięczność za wszystkie słowa zrozumienia ze strony naszych Wystawców, Partnerów i przyjaciół”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Organizatorzy targów RemaDays Warsaw w odpowiedzi na zmieniające się realia w branży reklamowej, związane z epidemią Covid-19 i jej skutkami, stara się szukać rozwiązań, które pozwolą firmom przystosować się i odnaleźć w nowej rzeczywistości przez ponowne zdefiniowanie potrzeb rynku i wyjście im naprzeciw w kreatywny, otwarty sposób. Jednym z wyrazów tych działań jest stworzenie nowego motywu przewodniego i hasła KREATYWNI, które będzie przyświecać przyszłorocznej edycji targów.

Firma Polkos rozszerzyła swoją ofertę o nowy płaski ploter UV – MK PrintJet 1016G o obszarze zadruku 1000 × 1600 mm. Jak podaje dystrybutor, maszyna oferuje bardzo wysoka jakość druku i jest przeznaczona dla sektora zajmującego się produkcją reklam.

Region wrocławski otrzymał wsparcie w walce z pandemią Covid-19 od firmy UPM Raflatac, posiadającej fabryki pod Wrocławiem. Celem zaangażowania firmy jest zwiększenie skali testów w kierunku obecności koronawirusa w regionie oraz umożliwienie łatwego dostępu do testowania dla wszystkich mieszkańców.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.