Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Targi Packaging Innovations jednak we wrześniu

Targi Packaging Innovations jednak we wrześniu

Organizator targów Packaging Innovations, które pierwotnie miały odbyć się w kwietniu, a które przełożono na czerwiec, poinformował o kolejnej zmianie daty wydarzenia. Nowy termin to druga połowa września 2020 r., konkretne dni poznamy najpóźniej do końca maja. Dotychczasowe rejestracje udziału oraz zakupione bilety pozostają ważne.

W komunikacie organizatora czytamy: „Z uwagi na obowiązujący od dnia 20 marca 2020 r. na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stan epidemii i wprowadzenie przez rząd licznych restrykcyjnych obostrzeń, z żalem informujemy, że zorganizowanie targów Packaging Innovations w czerwcu jest niemożliwe.

Dbając o zdrowie Państwa, Państwa pracowników i uczestników targów, podjęliśmy decyzję o przeniesieniu terminu targów Packaging Innovations na drugą połowę września 2020 roku. Branża targowa przeniosła większość swoich imprez na jesień, dlatego operatorzy obiektów muszą na nowo dostosować swoje kalendarze do aktualnych potrzeb. Niestety jest to bardzo złożony proces.

Pragniemy poinformować, iż Polska Izba Przemysłu Targowego wydelegowała grupę ekspertów, do której należy Prezes Targów w Krakowie Grażyna Grabowska, przygotowującą procedury, jakie należy uwzględnić podczas wznawiania organizacji targów na jesieni. Spotkania biznesowe stymulują całą gospodarkę, dlatego jesteśmy przekonani, że to właśnie targi branżowe pozwolą przyspieszyć odtworzenie łańcucha dostaw, uzupełnić luki spowodowane brakiem dostępu do zagranicznych produktów i napędzić na nowo biznes. Czując się częścią branży zrobimy wszystko, aby wspomóc polskich przedsiębiorców. Bogatsi w wiedzę, kontakty i nowe pomysły pozyskane na targach, będziemy silniejsi i bezpieczniejsi w przyszłości. Wierzymy w zrozumienie i cierpliwość, w tym trudnym dla wszystkich czasie. Dołożymy wszelkich starań, aby udział w jesiennych targach był dla Państwa satysfakcjonujący i przede wszystkim bezpieczny.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Zakład Technologii Poligraficznych Politechniki Warszawskiej zaprasza na kolejną edycję studiów Podyplomowych „Inżynieria Produkcji w Poligrafii” w roku akademickim 2020/2021. Ich celem jest uzupełnienie wiedzy oraz podniesienie kwalifikacji pracowników wydawnictw, zakładów poligraficznych, nauczycieli szkół o kierunku poligraficznym oraz innych pracowników związanych z przemysłem poligraficznym i opakowaniowym. Rekrutacja trwa do 30 września 2020 r.

Niemiecka firma KHS ogłosiła, że jej system Innopack Kisters oferuje teraz możliwość zbiorczego owijania puszek na żywność i napoje w papier, co stanowi alternatywę dla folii termokurczliwych i opakowań kartonowych.

Drukarnia Totem.com.pl wraz z firmą Konica Minolta ogłosiły konkurs dla grafików na projekt okładki książki uszlachetnionej w technologii 3D Touch. Na jego zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody pieniężne, łącznie 15 tys. zł. Prace konkursowe przyjmowane są do 25 września br. (liczy się data otrzymania prac przez organizatora), a ogłoszenie wyników nastąpi 22 października br. podczas Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.