Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Targi Plastpol już w maju

Targi Plastpol już w maju

XXIII Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy Plastpol odbędą się w dniach 28–31 maja w Kielcach. Podobnie jak w ubiegłym roku, organizatorzy zapowiadają udział ponad 800 wystawców z 39 krajów świata, którzy zaprezentują najnowsze maszyny, roboty, linie produkcyjne, komponenty oraz metody recyklingu tworzyw sztucznych. W poprzedniej edycji targi odwiedziło niemal 19 tys. odwiedzających.

Plastpol to dziś największe targi w Polsce dla branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i wydarzenie coraz bardziej cenione w Europie. Ponad połowa wystawców to firmy zagraniczne – nie tylko z naszego kontynentu (najliczniej biorą w nich udział Niemcy oraz Włosi), ale też z USA, Japonii, Chin czy Malezji. W przestrzeniach wystawienniczych daje się od kilku lat zauważyć dominujący trend automatyzacji i cyfryzacji produkcji przemysłowej – od komponentu po gotowy produkt. Wiele firm właśnie w Kielcach wprowadza na rynek swoje nowości z tych dziedzin. Coraz bardziej widoczny jest także trend prośrodowiskowy – produkty przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy są częściej specjalistyczne i w coraz większym stopniu biodegradowalne i nadające się do recyklingu.

Podczas targów Plastpol co roku Fundacja PlasticsEurope Polska przedstawia bieżące dane branży przetwórstwa tworzyw sztucznych w Polsce i w Europie. W programie imprezy pojawia się także wiele propozycji o charakterze naukowym i technicznym, np. seminarium techniczne Plastech Info oraz konkurs wiedzy o rynku tworzyw sztucznych Omniplast. Najlepsze produkty targów nagradzane są Medalami Targów Kielce podczas gali Platinum Plast.

„Świat DRUKU” jest patronem medialnym wydarzenia.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W celu zachowania elastyczności produkcji i dostosowania się do zmian na włoskim rynku opakowań, firma Italgrafica, mająca siedzibę w północnej części kraju i specjalizująca się w druku etykiet, zdecydowała się na zainwestowanie w drugą już maszynę hybrydową Omet XJet. Jest to jedyne na rynku rozwiązanie z konfiguracją wieloprocesową, łączącą technologię Durst Inkjet z rozwiązaniami fleksograficznymi firmy Omet, a także urządzeniami do wykańczania i przetwarzania, co pozwala na kompleksową produkcję etykiet w jednym przebiegu.

Kiedy przyszłość nas zaskakuje, musimy szybko zareagować i odkryć na nowo wszystkie możliwości, jakie oferuje teraźniejszość. Już 24 czerwca 2020 r. zapraszamy do udziału w internetowej konferencji Print4All – Future Factory… innej niż pierwotnie planowaliśmy.
Choć wydarzenie zyskuje nową formę transmisji na żywo, jego istota pozostaje niezmieniona: program konferencji wciąż pełni funkcję okna szeroko otwartego na naszą szybko zmieniającą się przyszłość, a fizyczny dystans dzielący nas od specjalistów odpowiadających na pytania nie przeszkodzi nam w odbiorze tej chwili, będącej okazją do długo oczekiwanej dyskusji.
Future Factory Conference, stanowiąca część Print4All, to najlepszy sposób, aby reagować na teraźniejszość, patrząc w przyszłość. To wydarzenie, w którym musisz wziąć udział, by poznać możliwe przyszłe scenariusze.
Nie przegap tej okazji!

Informacja reklamowa

W najbliższą środę, 3 czerwca o godz. 15, firma Konica Minolta organizuje otwarty webinar pod tytułem „Druk etykiet szansą na biznes w czasach COVID-19”. Podczas tego wirtualnego spotkania specjaliści przybliżą informacje na temat obecnej kondycji rynku etykiet w Polsce, wskażą najnowsze trendy oraz pokażą możliwości i szanse na rozwój biznesu.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.