Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Targi SinoCorrugated South 2018

Targi SinoCorrugated South 2018

W kwietniu, w chińskim mieście Dongguan odbędą się trzydniowe targi SinoCorrugated South. Od 10 do 12 kwietnia, podczas imprezy uznawanej za wiodącą na Dalekim Wschodzie w dziedzinie opakowań tekturowych, ponad siedmiuset wystawców będzie prezentować swoje systemy produkcyjne, maszyny i sprzęt oraz materiały eksploatacyjne w sześciu halach wystawowych o łącznej powierzchni 80 tys. metrów kwadratowych.

Targi SinoCorrugated i SinoCorrugated South są organizowane naprzemiennie od 2001 roku we współpracy z wiodącymi azjatyckimi organizacjami branżowymi: Indyjską Federacją Producentów Pudeł Kartonowych FCBM, Azjatyckim Stowarzyszeniem Producentów Tektury Falistej ACCA, Indonezyjską Organizacją Przemysłu Tektury Falistej PICCI, Malezyjskim Stowarzyszeniem Producentów Opakowań z Tektury Falistej MACCMA i wieloma innymi.

Oprócz targów, firma Reed Exhibitions organizuje cyklicznie mniejsze wydarzenia dla przedstawicieli azjatyckiego przemysłu opakowaniowego. Organizator targów SinoCorrugated South był m.in. gospodarzem pierwszego Azjatyckiego Szczytu Branży Tektury Falistej w Xiamen, organizowanego wspólnie ze stowarzyszeniem ACCA w dniach 25-27 września. Pod koniec ubiegłego roku firma Reed Exhibitions współorganizowała również podobne wydarzenia w Indonezji i Birmie, w ramach których lokalni producenci uczestniczyli dodatkowo w wycieczkach po fabrykach tektury falistej w Dżakarcie, Sarabaji i Yangon.

  • Obecnie 5 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 5/5 (1 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Włoska odsłona targów przeznaczonych dla branży marketingu, reklamy i komunikacji wizualnej – Viscom Italia – w tym roku odbędzie się w formule łączonej. W dniach 30 września – 2 października w przestrzeniach wystawienniczych Fiera Milano odbędą się targi w formule tradycyjnej, zaś ich przedłużeniem i rozwinięciem będzie wydarzenie wirtualne „Creative Digital Hub”, zaplanowane na 3–5 października.

GSP – północnoamerykański dostawca systemów identyfikacji wizualnej dla branży handlu detalicznego, zwiększył niedawno swoje moce produkcyjne. Zakupił pierwszy w USA, najnowszy ploter inkjetowy z oferty firmy Agfa – Jeti Tauro H3300 UHS LED. Wesprze on działania firmy w obsłudze kampanii marketingowych, realizowane w jej czterech drukarniach (posiadających certyfikat G7) i obejmujące ponad 70 tys. punktów sprzedaży rozsianych po całym kraju. Jest to już 12. rozwiązanie drukujące marki Agfa zakupione przez GSP.

Po raz kolejny firmy Sico Polska i Opinion Strefa Druku na prośbę człowieka-instytucji Jurka Owsiaka zdecydowały się użyczyć flagę sektorową, aby zaistniała jednocząc pozytywne idee na Pol'and'Rock Festival 2021, który w tym roku odbył się w dn. 29-31 lipca na Lotnisku Makowice-Płoty. Ten symbol siły płynącej ze współdziałania, zachęcający do odkrywania tego, co łączy ludzi i jednoczy wokół pozytywnych idei, został zaprezentowany w swojej okazałości w drugim dniu festiwalu, w trakcie koncertu zespołu Dżem.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.