Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Targi SinoCorrugated z wysoką frekwencją

Targi SinoCorrugated z wysoką frekwencją

Tegoroczna edycja megawystawy 6 w 1, skupiającej całą branżę przemysłu opakowań, która odbywała się w Guangdong w dniach 22–24 lipca 2020 r. w formule łączącej możliwość odwiedzenia targów na żywo oraz za pośrednictwem Internetu (transmisji strumieniowej z hal wystawowych), zakończyła się sukcesem mimo trudnych warunków związanych z panującą pandemią COVID-19. Jak poinformowali organizatorzy, trzydniowe Sino Virtual Show 2020 na miejscu odwiedziło 33,7 tys. gości, zaś widzów online zarejestrowano 44,8 tys. (średni czas oglądania wyniósł ok. 1 godz.).

Organizator opracował specjalny, wielowątkowy program online, umożliwiający m.in. wirtualne spotkania z wystawcami i znalezienie potencjalnych partnerów i rozwiązań w oparciu o sprecyzowane preferencje. Dzięki rozwiązaniom technicznym zwiedzający mogli komunikować się z wystawcami na miejscu, aby osiągnąć swój cel zakupowy. Podczas trzydniowych targów w formie wirtualnej odbyły się także popularne Country Day (z udziałem lokalnych stowarzyszeń branżowych z Indii i innych krajów Azji Południowo-Wschodniej, w których przemysł opakowań z papieru i tektury szybko rośnie), a także program Guided Tours (zwiedzanie z przewodnikiem wybranych tras tematycznych po stoiskach wystawców oraz w wirtualne wycieczki do wybranych fabryk).

Jak zapewnił organizator wydarzenia, priorytetem było zagwarantowanie bezpieczeństwa wszystkim osobom biorącym w nim udział, a także zapewnienie możliwie najszerszej i najbogatszej oferty dla wszystkich zainteresowanych.

W 2021 r. targi odbędą się w Szanghaju w dniach 14–17 lipca w formule megawystawy 7 w 1. Jak podaje firma Reed Exhibitions, potwierdzenie terminu i programu z tak dużym wyprzedzeniem wynika z wpływu pandemii COVID-19 na harmonogram imprez oraz konieczności pozostawienia odpowiedniej ilości czasu na przygotowania zarówno dla wystawców, jak i zwiedzających.

Wzorem lat ubiegłych równolegle z SinoCorrugated będą miały miejsce wydarzenia SinoFoldingCarton, China Packaging Container Expo (PackCon), SinoFlexPack, SinoPaper oraz InMAT (intralogistyka i zarządzanie procesami). Jak informuje organizator, w Szanghaju będzie można poznać m.in. szeroką ofertę kartonów do produkcji opakowań, urządzenia do składania kartonów, zautomatyzowane inteligentne rozwiązania logistyczne i magazynowe, a także innowacyjne projekty opakowań. Ponadto targi zgromadzą dostawców urządzeń do produkcji opakowań elastycznych, materiałów eksploatacyjnych, a także różnego rodzaju surowców papierowych, którzy – jak czytamy – zaprezentują liczne innowacje. Wystawa zajmie powierzchnię 120 tys. m2, będzie przeznaczona dla wszystkich gałęzi branży opakowań i zapewni firmom na różnych poziomach rozwoju dopasowane usługi biznesowe.

Reed Exhibitions zapewnia, że będzie komunikować się indywidualnie z każdym wystawcą, gościem i partnerem, aby przygotować jak najlepszą ofertę dla wszystkich uczestników oraz zorganizować bezpieczne i produktywne wydarzenie.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Już w czwartek, 24 września, spotkamy się z Państwem na IX konferencji "Tektura falista – najnowsze technologie" w Ranchu pod Bocianem. Jesteśmy przekonani, że wydarzenie, w którego organizację włożyliśmy wiele pracy i serca, by zapewnić nie tylko bogatą dawkę wiedzy, możliwość integracji i nawiązania kontaktów oraz oczywiście maksymalne bezpieczeństwo, spełni Państwa oczekiwania.
Specjalnie dla tych z Państwa, którzy z przyczyn niezależnych nie mogą osobiście uczestniczyć w konferencji, przygotowaliśmy możliwość zdalnego udziału. Aby wziąć udział w transmisji online, zapraszamy jeszcze dziś, w środę, do kontaktu telefonicznego z p. Wojtkiem Szymczakiem, który sprawuje pieczę zarówno nad rejestracją gości, jak i stroną techniczną webinaru (nr tel.: 601 979 668).
Również w czwartek, w warszawskim Expo XXI (ul. Prądzyńskiego 12/14) rozpoczynają się Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations. Przez dwa dni czekamy na Państwa na naszym stoisku – nr B12. Podobnie jak organizatorzy wydarzenia, zapewniamy pełne bezpieczeństwo uczestnictwa.
Zapraszamy na długo oczekiwane rozmowy przy dobrej kawie : )

BOBST zaprezentował nową maszynę do wklęsłodruku, przeznaczoną do zadruku podłoży elastycznych – Expert RS 6003. To rozwiązanie nowej generacji jest odpowiedzią producenta na potrzeby branży opakowaniowej, która oczekuje wsparcia w czasie przemian i dominujących trendów wymuszających coraz krótsze czasy realizacji zleceń, niezmiennie wysokiej jakości i jednocześnie dbałości o środowisko.

Firma Miraclon ogłosiła rozpoczęcie przyjmowania zgłoszeń do konkursu Global Flexo Innovation Awards, którego celem jest wyróżnienie firm przewodzących transformacji branży druku fleksograficznego. Organizator do udziału w rywalizacji zaprasza firmy, które chciałyby zyskać uznanie za swoje kreatywne, innowacyjne projekty opakowań komercyjnych wydrukowanych przy użyciu płyt Kodak Flexcel NX Plates. Konkurs skierowany jest zatem do przygotowalni do druku, drukarń oraz właścicieli marek (zalecane są zgłoszenia zespołowe).

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.