Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Targi drupa 2020 już za rok

Targi drupa 2020 już za rok

Za okrągły rok, w dniach 16–26 czerwca 2020 r. w przestrzeniach wystawienniczych Messe Düsseldorf odbędzie się kolejna edycja targów drupa, uważanych za najważniejszą imprezę w zakresie poligrafii i crossmediów. Jak informują organizatorzy, na 12 miesięcy przed wydarzeniem już 1800 wystawców z ponad 50 krajów zadeklarowało swój udział w nim, co oznacza wynik lepszy niż przy poprzedniej edycji targów w 2016 r. Mimo że branża poligraficzna rozwija się niezwykle dynamicznie, niezmiennie silna pozostaje pozycja targów, które od lat stanowią kluczowy punkt w kalendarzu całej branży.

Najważniejsze, najliczniej reprezentowane przez wystawców kraje to Niemcy, Włochy, Japonia, Chiny, Wielkia Brytania i Holandia – organizatorzy spodziewają się aż 33 proc. nowych wystawców. Przyszłoroczne targi odbędą się pod hasłem „embrace the future”, które wskazuje, że zarówno wystawcy, jak i odwiedzający skupią się na innowacjach i trendach przyszłości, które będą mogły umocnić lub wywindować ich pozycję na rynku. W centrum uwagi najbliższej edycji znajdą się: produkcja opakowań, druk funkcjonalny, druk 3D oraz druk przemysłowy. W ciągu 11 dni nie zabraknie także wydarzeń towarzyszących, takich jak panele dyskusyjne, fora i konferencje.

Jak zapewniają organizatorzy, na rok przed rozpoczęciem targów skupiają się nie tylko na ich promocji, ale też intensywnie pracują nad ulepszeniem oferty dla uczestników – zapewnieniem jak najlepszej infrastruktury i nowych usług zarówno dla wystawców, jak i gości. Wśród innowacji znajdzie się m.in. nowa aplikacja targowa, narzędzie do ułatwiania kontaktów, nowy system zamówień online dla wystawców, czy aplikacja usprawniająca poruszanie się po rozległych terenach targowych i pozwalająca optymalnie zaplanować pobyt na drupie.

Na stronie internetowej organizatora – www.drupa.de – codziennie aktualizowane są informacje na temat wystawców i ich produktów oraz wydarzeń towarzyszących targom. We wrześniu br. Będzie można za jej pośrednictwem kupić bilety na wydarzenie.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Comexi, dostawca rozwiązań dla sektora elastycznych opakowań, poinformował o wdrożeniu inteligentnych okularów ze zdalną łącznością, które umożliwiają wymianę informacji między klientami a działem wsparcia producenta w czasie rzeczywistym i z podglądem pola widzenia użytkownika maszyny. Remote Support z inteligentnymi okularami to system komunikacji zapewniający pomoc techniczną w systemie 24/7, co pomaga skrócić czas przestoju maszyny i znacznie poprawia wydajność produkcji.

Podczas zbliżających się targów FestiwalDruku.pl, które odbędą się w dniach 18–19 września br. w warszawskiej hali EXPO XXI, firma API.PL zaprezentuje szeroką ofertę mediów i podłoży do druku. Będą wśród nich nowości produktowe: tekstylia podłogowe (wykładziny, dywaniki, wycieraczki), tkaniny do reklamy wielkoformatowej, media repozycjonowane). Stoisko zostanie podzielone na dwie części – w strefie B2B można będzie poznać ofertę firmy z zakresu druku wielkoformatowego oraz umówić się na prezentację urządzeń w nowym demoroomie, zaś w Strefie Doświadczeń będą prezentowane właściwości i możliwości zastosowania mediów. API.PL przygotowuje również warsztaty praktyczne ze stosowania i aplikowania mediów do druku typu outdoor i indoor.

Firma Wacom zaprezentowała nowy 22” ekran piórkowy z serii Cintiq. Urządzenie ma być tańszą alternatywą dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na któryś z modeli z wyższej serii Cintiq Pro. Pozbawiono je pewnych funkcjonalności (jak rozdzielczość 4K czy nawigowanie za pomocą gestów dotykowych), ale to co najważniejsze dla tabletów tej marki, czyli nadzwyczaj dokładne piórko Wacom Pro Pen 2, jest częścią zestawu.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu