Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Targi drupa – stara formuła, nowy prezes

Targi drupa – stara formuła, nowy prezes

Tocząca się dyskusja, w jakim systemie – 3 czy 4-letnim – mają odbywać się targi drupa, została zamknięta 2 listopada. 20 członków komitetu drupowego zdecydowało, że impreza zachowa 4-letnią formułę „olimpijską”. Najważniejszym powodem utrzymania tego rytmu jest fakt, że kalendarz targowych imprez międzynarodowych został zbudowany wokół tego najważniejszego dla branży poligraficznej wydarzenia. Komitet zadecydował także o skróceniu kolejnej imprezy do 11 dni (31 maja – 10 czerwca 2016), przez wzgląd na zmianę profilu odwiedzających – współcześnie drupa zmienia się w imprezę typu B2B, w której chętnie uczestniczą tzw. osoby decyzyjne.

Ponadto komisja podjęła także ważne decyzje personalne. Po pierwsze, w jawnym głosowaniu wybrała Clausa Bolza-Schünemanna, prezesa firmy Koenig & Bauer AG, prezesem targów drupa 2016. Tak jak w latach 1995, 2000, 2004 i 2008 osoba wywodząca się z firmy Koenig & Bauer będzie prezesem drupy. Po drugie, Jürgen Vutz, CEO w firmie Windmöller & Hölscher KG, został mianowany wiceprezesem i przewodniczącym komisji kwalifikacyjnej, a Rolf Schwarz, przewodniczący Bundesverband Druck und Medien e.V., został drugim wiceprezesem targów drupa 2016.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.