Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Taropak, Polimer Tech, 4 Print Week oraz Kongres Art of Color już wkrótce

Taropak, Polimer Tech, 4 Print Week oraz Kongres Art of Color już wkrótce

W dniach 1–4 października br., w przestrzeniach Międzynarodowych Targów Poznańskich, odbędą się jednocześnie trzy wydarzenia koncentrujące się na tematyce branży opakowań, technologii druku i offsetu, a także technologiach związanych z przetwórstwem tworzyw polimerowych: Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania Taropak, Targi Technologii dla Przetwórstwa Polimerów Polimer Tech oraz 4 Print Week. Jesienne spotkanie będzie sposobnością do poszerzenia wiedzy i poznania najnowszych trendów we wzornictwie opakowań, technologii druku, produkcji oraz innowacyjnych rozwiązaniach.

Dodatkowo, w ramach targów 4 Print Week, skupiających się na nowoczesnych technologiach, druku 3D, rozwiązaniach przeznaczonych dla różnych sektorów przemysłu oraz na technikach offset, 1 października odbędzie się druga edycja Kongresu Art of Color – Nowy wymiar druku. W tym roku głównymi tematami kongresu będą perspektywy rozwoju branży poligraficznej, otwarcie na nowe gałęzie przemysłu oraz możliwości eksportowe. Nie zabraknie też tematów dotyczących uszlachetniania druku, możliwości wykorzystania druku utrwalanego promieniowaniem UV, zarządzania barwą, optymalizacji i stabilizacji procesu druku oraz wiadomości na temat platform online printing.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Fujifilm poinformowała o wprowadzeniu na rynek Jet Press 750S – trzeciej generacji arkuszowej maszyny inkjetowej w formacie B2, będącej – jak zapewnia producent – najszybszym rozwiązaniem na rynku w swojej klasie. Uwzględnia ona szereg udoskonalonych i wzbogaconych funkcji oraz parametrów, znanych z modelu Jet Press 720S.

Inwestycja w urządzenie do lakierowania wybiórczego UV 3D Duplo DuSense DDC-810 to jeden z kroków firmy Badge4U, by zaproponować rynkowi nowe podejście do małego znaczka reklamowego i innych oferowanych przez siebie produktów.

W dniach 12–14 marca 2019 r. na terenie Munich Trade Fair Centre w Niemczech odbędzie się czwarta edycja targów CCE International – jedynej w Europie wystawy handlowej z dziedziny produkcji oraz obróbki tektury falistej i kartonu. Równocześnie odbędą się już po raz jedenasty targi poświęcone obróbce papieru, foli i taśm – ICE Europe.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu