Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Tematyczne piątki z PolKosem

Tematyczne piątki z PolKosem

Bydgoska firma PolKos zaprasza na kolejną edycję akcji pokazowej: "Tematyczne piątki z PolKosem". Pokazy będą odbywać się w powołanym do tego celu showroomie w siedzibie firmy w każdy piątek od 10 listopada do 1 grudnia włącznie. Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniach ze specjalistami z firmy PolKos proszone są o rejestrowanie się poprzez internetowy formularz zgłoszeniowy. Poniżej szczegółowy program wydarzenia.

10. listopada: Pokaz druku na gadżetach reklamowych oraz personalizacja przedmiotów (Roland Versa UV LEF-200).

17. listopada: Pokazy druku na ploterach solwentowych (nowych i używanych) marki Roland.

24. listopada: Pokaz maszyn do produkcji liter podświetlanych 3D oraz demonstracja cięcia laserem marki Seron.

1. grudnia: Pokaz technik laminowania i zgrzewania.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

„Docieramy wszędzie” to nasze hasło przewodnie, które bierzemy bardzo dosłownie. Jesteśmy obecni na najważniejszych wydarzeniach branżowych w Polsce i za granicą, a także na portalach społecznościowych, gdzie na bieżąco zdajemy Państwu relacje z tego co dzieje się w naszej branży. Zapraszamy do odwiedzenia i śledzenia naszych profili na Facebooku, LinkedInie, Instagramie i YouTube!

Używana czy nowa? Od tego samego co zwykle dostawcy czy może tym razem od innego? Droższa, tańsza, z Chin czy z Niemiec? Wybór właściwej maszyny poligraficznej to skomplikowana sprawa, zwłaszcza że ceny tych zaawansowanych technicznie urządzeń niemal nigdy nie są niskie. Czym się kierować? Wielu mówi: profesjonalnym serwisem – niezależnie od pozostałych zmiennych. Sprawdziliśmy jak podchodzą do tego liczący się producenci.

Na profilu facebookowym polskiego oddziału Heidelberga, w dniu 24 lipca o godzinie 12:00 prowadzona będzie transmisja na żywo z drukarni CGS (presi.pl). Prezentowana będzie pracująca tam od ponad roku pierwsza w Polsce ośmiokolorowa maszyna Speedmaster XL 106 z systemem suszenia LED UV.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu