Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Tematyczne piątki z PolKosem

Tematyczne piątki z PolKosem

Bydgoska firma PolKos zaprasza na kolejną edycję akcji pokazowej: "Tematyczne piątki z PolKosem". Pokazy będą odbywać się w powołanym do tego celu showroomie w siedzibie firmy w każdy piątek od 10 listopada do 1 grudnia włącznie. Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniach ze specjalistami z firmy PolKos proszone są o rejestrowanie się poprzez internetowy formularz zgłoszeniowy. Poniżej szczegółowy program wydarzenia.

10. listopada: Pokaz druku na gadżetach reklamowych oraz personalizacja przedmiotów (Roland Versa UV LEF-200).

17. listopada: Pokazy druku na ploterach solwentowych (nowych i używanych) marki Roland.

24. listopada: Pokaz maszyn do produkcji liter podświetlanych 3D oraz demonstracja cięcia laserem marki Seron.

1. grudnia: Pokaz technik laminowania i zgrzewania.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Reprograf wraz firmą X-Rite organizuje w dniach 24–25 października w Łodzi w hotelu Iness spotkanie poświęcone tematyce pomiaru i kontroli barwy. Skierowane jest ono przede wszystkim do przedstawicieli wszystkich dziedzin branży poligraficznej: od offsetu, przez druk opakowań, aż po druk wielkoformatowy.

Październikowy numer „Świata DRUKU” jest już w drukarni, a my intensywnie pracujemy nad kolejnym wydaniem naszego magazynu, do którego współtworzenia Państwa zachęcamy. Co znajdzie się w listopadowym wydaniu?

Głównymi tematami będą: urządzenia i materiały do wytwarzania form drukowych, usługowe przygotowalnie form drukowych, zarządzanie barwą, standaryzacja, proofing, kontrola jakości, Web-to-Print, software, a także rozwiązania do korespondencji masowej, faktoring i leasing dla branży poligraficznej, automatyzacja procesów produkcyjnych i projektowanie opakowań klasy premium.

Intrograf Lublin, producent opakowań kartonowych i ulotek dla przemysłu farmaceutycznego, kosmetycznego i FMCG, świętuje 21-lecie powstania spółki i wkracza w nowy etap rozwoju, inwestując aż 25 mln zł w nowe technologie. Z tej okazji 19 października br. odbędzie się Dzień Otwarty w fabryce Intrografu przy ul. Vetterów w Lublinie.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu