Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / The Inkjet Conference 2015: wszystko o atramentowym druku cyfrowym

The Inkjet Conference 2015: wszystko o atramentowym druku cyfrowym

Do rozpoczęcia konferencji pozostały niecałe dwa tygodnie i już teraz organizatorzy zapowiadają, że TheIJC przyciągnie jeszcze więcej uczestników niż podczas zeszłorocznej edycji. The Inkjet Conference odbędzie się 7 i 8 października 2015 w hotelu Swissotel w Neuss k. Düsseldorfu. W programie znajduje się blisko 50 prezentacji, część wystawowa obejmuje 60 stoisk, a spodziewanych jest łącznie 400 delegatów: inżynierów, menedżerów i wszystkich, którzy dostrzegają potencjał druku cyfrowego.

The Inkjet Conference to wydarzenie poświęcone atramentowemu drukowi cyfrowemu. Coraz szersze zastosowanie tej technologii w procesie produkcyjnym stymuluje jej dalszy rozwój i inwestycje. Podczas TheIJC 2015 Jason Remnant z firmy Xaar zaprezentuje rewolucyjną technologię głowic drukarskich („Silicon MEMS – Is This the End for the Traditional MEMS Printhead?”), Kazumi Kawakami (Matsui Color) przedstawi najnowszą generację farb drukarskich, a Guy Newcombe z Archipelago Technology Group opowie o roli ładunku elektrycznego w wydajności całego systemu. Łącznie The Inkjet Conference oferuje 49 prezentacji – pełny program wraz z abstraktami i biografiami prezentujących znajduje się na stronie wydarzenia. Na stronie można również nabyć bilety.
Konferencja porusza wszystkie aspekty technologiczne atramentowego druku cyfrowego i przyciąga przedstawicieli takich sektorów, jak ceramika, tekstylia, etykiety, druk graficzny, druk z zabezpieczeniami, opakowania, a także druk 3D. Wśród już zarejestrowanych delegatów znajdują się m.in. Avery Dennison, Barberan, Bobst, Coldenhoven, Domino, Durst, Heidelberg, Kornit, Mimaki, Sun Automation.
The Inkjet Conference 2015 jest organizowana przez Europejskie Stowarzyszenie Producentów Druku Specjalistycznego (ESMA) i sponsorowana przez targi drupa. Każdy uczestnik TheIJC otrzyma bezpłatny voucher na to wydarzenie.

  • Obecnie 5 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 5/5 (1 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Tegoroczna odsłona odbywającej się pod wspólną nazwą i na przemian z targami Print4All międzynarodowej konferencji z powodu epidemii musiała odbyć się w zmienionej formule. Organizatorzy zadbali o atrakcyjną formę transmisji online, aranżując zarówno rozmowy z włoskim ekspertami w studio, jak i łącząc się na żywo z prelegentami z innych części świata. Nieprzypadkowo też tematyka wystąpień koncentrowała się na zrównoważonym rozwoju i idei przemysłu 4.0, które – odpowiednio wykorzystane – mogą pomóc przezwyciężyć kryzys związany z pandemią koronawirusa.

Firma Avery Dennison Graphics Solutions Europe poinformowała o nawiązaniu strategicznego partnerstwa z Lampe Textiles, dzięki czemu portfolio producenta poszerzy się o samoprzylepne tekstylne folie okienne marki Squid przeznaczone dla branży graficznej. W regionie EMENA (Europa, Bliski Wschód i Afryka Płn.) folie te będą dostępne klientów Avery Dennison od września 2020 r.

Tegoroczna edycja megawystawy 6 w 1, skupiającej całą branżę przemysłu opakowań, która odbywała się w Guangdong w dniach 22–24 lipca 2020 r. w formule łączącej możliwość odwiedzenia targów na żywo oraz za pośrednictwem Internetu (transmisji strumieniowej z hal wystawowych), zakończyła się sukcesem mimo trudnych warunków związanych z panującą pandemią COVID-19. Jak poinformowali organizatorzy, trzydniowe Sino Virtual Show 2020 na miejscu odwiedziło 33,7 tys. gości, zaś widzów online zarejestrowano 44,8 tys. (średni czas oglądania wyniósł ok. 1 godz.).

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.