Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / The Prize for Innovations dla Duplo Polska

The Prize for Innovations dla Duplo Polska

Kolejny już raz firma Duplo Polska odnotowała duży sukces, podsumowując swój udział w Targach Reklamy i Poligrafii RemaDays 2017, które odbywały się w dniach 15-17 lutego br. w centrum targowym Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy. Duże zainteresowanie zwiedzających, którzy tłumnie odwiedzali jej stoisko, trzy medale The Prize for Innovations dla rozwiązań z oferty Duplo Polska, premierowe w skali Polski pokazy oraz sprzedaż systemu do broszurowania i rozbudowanej wersji bigówko falcerki prezentowanych na stoisku – to tylko niektóre elementy tego sukcesu.

„Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na tegorocznych targach RemaDays i zainspirowali się prezentowanymi rozwiązaniami z naszej oferty, o czym świadczą liczne rozmowy handlowe, które udało nam się rozpocząć. Cieszy nas również fakt, że niektóre z prezentowanych maszyn znalazło swoich nabywców już podczas targów, a kolejne kontrakty właśnie finalizujemy. Mamy nadzieję, że następni zainteresowani profesjonalnymi rozwiązaniami dla swojej introligatorni podejmą wkrótce współpracę z nami i przełoży się to na dalsze kontrakty. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy więc do bezpośredniego kontaktu z nami” – mówi Gabriela Swat, dyrektor zarządzająca Duplo Polska.

Trzy medale The Prize for Innovations (przyznawane produktom i rozwiązaniom, które wyróżniają się funkcjonalnością oraz umożliwiają firmom z branży poligraficznej i reklamowej poszerzać swój potencjał biznesowy), jakie otrzymała firma Duplo Polska podczas tegorocznej edycji Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw 2017 były potwierdzeniem zainteresowania, jakie towarzyszyło jej prezentacji podczas wszystkich dni targowych. W kategorii „Wszechstronność i ekonomiczność” srebrnym medalem nagrodzono rozbudowaną wersję bigówko-falcerki Touchline CP-375Duo + TCF z perforacją wzdłużną i poprzeczną, którą na targach zakupił polski oddział firmy DB Print z Grodziska Mazowieckiego. Brązowym medalem została nagrodzona sztanca rotacyjna Duplo PFi DI-CUT 300, a w kategorii „Nowe trendy w poligrafii i reklamie” brązowy medal zdobyło urządzenie Docucutter DC-646iPro.

Duplo Polska przygotowała na targi RemaDays prezentacje trzech premierowych – w skali Polski - urządzeń ze swojej oferty. Odwiedzający jej stoisko mogli zobaczyć w pracy „na żywo” sztancę rotacyjną Die Cutter PFI-300, która spotkała się z ich bardzo dobrym przyjęciem. Urządzenie umożliwia produkcję różnorodnych produktów poligraficznych: od opakowań poprzez etykiety, teczki, karty do gry, zaproszenia, pocztówki, materiały POS, pudełka z okienkiem, skończywszy na produktach o indywidualnych kształtach, wymyślonych przez klienta. Kolejną premierą na stoisku Duplo Polska była nowa oklejarka węgierskiej firmy Rigo - Lamibind 2000 Eva. To półautomatyczne urządzenie do oprawy miękkiej (zarówno dla środowiska druku cyfrowego jak i offsetowego), które umożliwia wklejanie bloku w okładki oprawy twardej. Goście odwiedzający stoisko Duplo Polska mogli przetestować w pracy na żywo także bigówko-perforator, połączony inline z falcerką CP-375Duo, który zapewnia użytkownikowi bigowanie, perforację i falcowanie w jednym przebiegu. Nowością na stoisku Duplo Polska była także automatyczna bigówka DC 446, która zapewnia większą prędkość, a w porównaniu z poprzednim modelem ma jeszcze lepszy - jak zapewnia producent - układ pobierania papieru oraz format powiększony do 330 mm.

Goście targowi mogli wraz z przedstawicielami Duplo Polska testować również inne rozwiązania z oferty tego dostawcy - m.in. system broszurujący Duplo 600i, który znalazł podczas wystawy nabywcę – drukarnię Koncept z Białegostoku. To system dedykowany do oprawy zeszytowej i produkcji broszur w formacie albumowym, czyli A4L. Łączy precyzyjne szycie broszur z „inteligentnym” podawaniem arkuszy. Jego działanie jest oparte na podciśnieniowych wieżach zbierających z możliwością pobierania po kilka lub po jednym arkuszu z każdej półki i łączenia wydruków offsetowych z cyfrowymi. Dedykowany do produkcji broszur w formacie albumowym i szytych oczkowo, katalogów, kalendarzy, fotoalbumów, kart menu, książeczek CD, raportów finansowych, instrukcji obsługi i wielu innych, jest nowoczesnym rozwiązaniem dla drukarń poszukujących wydajnych rozwiązań do introligatorni.
Duplo Polska zaprezentowała także system Docucutter 646iPro, który został nagrodzony wspomnianym brązowym medalem w konkursie The Prize for Innovations w kategorii „Nowe trendy w poligrafii i reklamie”. Stanowi on odpowiedź na rosnące potrzeby rynku wydruków cyfrowych pod kątem różnorodności produkowanych prac i jest dedykowany dla krótkich serii i zróżnicowanych zleceń, głównie dla drukarń cyfrowych. Na targach RemaDays można było zobaczyć także Docucutter DC-616Pro - kompaktowe, wielozadaniowe urządzenie, umożliwiające realizację w jednym przebiegu trzech procesów introligatorskich: cięcia, bigowania i perforacji. Kolejne z prezentowanych na stoisku Duplo Polska urządzeń - bigówko-falcerka Touchline CF-375 - jest zintegrowanym systemem bigującym (wyeliminowano tu pękanie zadrukowanej powierzchni) i falcującym, który łączy obie operacje w ramach jednego procesu.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Już w czwartek, 24 września, spotkamy się z Państwem na IX konferencji "Tektura falista – najnowsze technologie" w Ranchu pod Bocianem. Jesteśmy przekonani, że wydarzenie, w którego organizację włożyliśmy wiele pracy i serca, by zapewnić nie tylko bogatą dawkę wiedzy, możliwość integracji i nawiązania kontaktów oraz oczywiście maksymalne bezpieczeństwo, spełni Państwa oczekiwania.
Specjalnie dla tych z Państwa, którzy z przyczyn niezależnych nie mogą osobiście uczestniczyć w konferencji, przygotowaliśmy możliwość zdalnego udziału. Aby wziąć udział w transmisji online, zapraszamy jeszcze dziś, w środę, do kontaktu telefonicznego z p. Wojtkiem Szymczakiem, który sprawuje pieczę zarówno nad rejestracją gości, jak i stroną techniczną webinaru (nr tel.: 601 979 668).
Również w czwartek, w warszawskim Expo XXI (ul. Prądzyńskiego 12/14) rozpoczynają się Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations. Przez dwa dni czekamy na Państwa na naszym stoisku – nr B12. Podobnie jak organizatorzy wydarzenia, zapewniamy pełne bezpieczeństwo uczestnictwa.
Zapraszamy na długo oczekiwane rozmowy przy dobrej kawie : )

BOBST zaprezentował nową maszynę do wklęsłodruku, przeznaczoną do zadruku podłoży elastycznych – Expert RS 6003. To rozwiązanie nowej generacji jest odpowiedzią producenta na potrzeby branży opakowaniowej, która oczekuje wsparcia w czasie przemian i dominujących trendów wymuszających coraz krótsze czasy realizacji zleceń, niezmiennie wysokiej jakości i jednocześnie dbałości o środowisko.

Firma Miraclon ogłosiła rozpoczęcie przyjmowania zgłoszeń do konkursu Global Flexo Innovation Awards, którego celem jest wyróżnienie firm przewodzących transformacji branży druku fleksograficznego. Organizator do udziału w rywalizacji zaprasza firmy, które chciałyby zyskać uznanie za swoje kreatywne, innowacyjne projekty opakowań komercyjnych wydrukowanych przy użyciu płyt Kodak Flexcel NX Plates. Konkurs skierowany jest zatem do przygotowalni do druku, drukarń oraz właścicieli marek (zalecane są zgłoszenia zespołowe).

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.