Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / The Real Production Show i niestandardowe opakowania kartonowe

The Real Production Show i niestandardowe opakowania kartonowe

W dniu 24 września br. o godz. 15.00 odbędzie się organizowane przez trzy firmy, pierwsze z planowanej serii wydarzenie online, podczas którego na żywo będzie można zobaczyć, jak w trzech lokalizacjach powstają niestandardowo składane opakowania kartonowe. Zadruk na maszynie Fujifilm Jet Press 750S odbędzie się w Brukseli, powlekanie przez Harris & Bruno Europe – w Niemczech, zaś cyfrowe cięcie i składanie wykona Highcon w Izraelu.

Rynek druku opakowań szybko zbywalnych znajduje się pod coraz większą presją, a każdy etap procesu produkcji jest bardzo istotny, dlatego firma Fujifilm wraz z partnerami chce zademonstrować, jak można maksymalnie zwiększyć wartość oferowaną klientom.

Mark Stephenson, menedżer produktu, Digital Printing and Press Systems, Fujifilm Graphic Systems Europe, który będzie gospodarzem wydarzenia, wyjaśnia: „Obecna sytuacja związana z pandemią niezwykle utrudniła zaprezentowanie naszym klientom możliwości naszych rozwiązań. Mamy świadomość, że choć jakość maszyny Jet Press 750S jest wyjątkowa, jednak równie ważną rolę odgrywa proces wykańczania, stąd pomysł na organizację wspólnego wydarzenia. Poprowadzę je z Wielkiej Brytanii, przedstawiając moich kolegów w Brukseli, którzy rozpoczną produkcję na żywo na oczach naszej publiczności internetowej. Następnie akcja zostanie wirtualnie przeniesiona do firmy Harris & Bruno w Niemczech w celu nałożenia powłoki, a potem do firmy Highcon w Izraelu w celu cięcia i zagniatania. Uczestnicy będą także mogli dowiedzieć się więcej na temat wartości dodanej druku cyfrowego i wykańczania od wieloletniego klienta firm Fujifilm i Highcon. Oczywiście pomimo wszystkich zalet wydarzenia online, w przypadku druku nic nie zastąpi sprawdzenia rzeczywistego produktu, dlatego wszyscy uczestnicy będą mieli możliwość zamówienia gotowego wyrobu, który zostanie do nich wysłany po wydarzeniu”.

Aby uzyskać więcej informacji lub zgłosić swój udział w wydarzeniu, należy odwiedzić stronę organizatora.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Integart wprowadziła na rynek innowacyjny na skalę światową program średnio- i długoterminowego wynajmu urządzeń HP Latex oraz HP Stitch. Program Rent2Print jest przeznaczony dla wszystkich klientów, którzy chcą użytkować urządzenia oraz czerpać maksymalne korzyści biznesowe, nie wiążąc się umową leasingu ani kredytem. To klient decyduje o terminie najmu, doborze sprzętu i jego wymianie bądź wykupie.
Program najmu obejmuje urządzenia drukujące firmy HP: HP Latex 115, 315, 335 oraz opcje Print&Cut; HP Latex 365, 375; HP Latex 560, 570; HP Stitch S300 oraz S500. Umowa najmu nie nakłada żadnych limitów druku, a w całym okresie uczestnictwa w najmie klient ma gwarantowany bezpłatny pełny pakiet serwisowy i okresowe przeglądy. Każdy zakup mediów w Integart dla uczestników Programu to rabat 3% obniżający automatycznie wartość raty najmu, nawet do 70%. To powoduje, że im więcej firma drukuje, tym mniej może płacić za najem urządzenia!
Więcej informacji na www.rent2print.pl.

Informacja promocyjna

W dniu 29 września 2020 r., podczas targów Polagra w Poznaniu, firma FANO Sp. z .o.o. zgłosiła akces do grona członków Polskiej Izby Opakowań.

W ramach partnerstwa, firmy Fujifilm, Illumina i Edale połączą siły w powstającym salonie wystawowym firmy Edale w jej siedzibie w Whiteley w Wielkiej Brytanii. Nowy obiekt, którego otwarcie zaplanowano na rok 2021, będzie miejscem wirtualnych prezentacji wydajnej kombinacji maszyn fleksograficznych Edale i systemu utrwalania UV LED Illumina oraz farb Flexo JJ firmy Fujifilm.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.