Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / TheIJC 2016 coraz bliżej

TheIJC 2016 coraz bliżej

W dniach 4–6 października 2016 roku w Swissôtel Düsseldorf/Neuss odbędzie się trzecia edycja organizowanej przez stowarzyszenie ESMA konferencji TheIJC. Ponad 20% stoisk zostało zarezerwowanych przez nowych dostawców, a ponad 50% zarejestrowanych już uczestników jeszcze nigdy nie uczestniczyła w wydarzeniu.

W 2015 roku w TheIJC wzięło udział 400 ekspertów z dziedziny druku inkjetowego; partnerem wspierającym wydarzenie od jego pierwszej edycji jest drupa. Podczas tych targów w tym roku wielu uczestników konferencji TheIJC zaprezentowało swoje rozwiązania i nowe produkty – część z nich potwierdziła swój udział w imprezie w październiku. Biorąc pod uwagę liczbę zgłoszonych już uczestników i firm prezentujących swoją ofertę (do tej pory 50) organizatorzy TheIJC spodziewają się niespotykanej dotąd frekwencji. Wśród tych, którzy wezmą udział w wydarzeniu po raz pierwszy, znajdą się m.in.: Aleksander Bespalov (DPS Innovations), Guy Evron (Velvet Jet), Michael Gross (KIWO), Dr Tobias Kraus (Leibniz Institute), Jan Rops (Crown Van Gelder), Sean Smyth (Smithers Pira) i Joseph E. Ward (RJA Dispersions). Dokładna i aktualna lista prelegentów jest dostępna na stronie internetowej http://theijc.com/event-program.
Steve Knight, współzałożyciel TheIJC: „Technologie inkjetowe związane są z wieloma branżami i procesami produkcyjnymi, które do prawidłowego i wydajnego przebiegu potrzebują rozwiązań systemowych. Każdy problem w tym zakresie jest wielopoziomowy – zrozumienie poszczególnych obszarów otwiera przed badaczami kolejne, nad którymi należałoby się pochylić. Wyzwaniem jest to, żeby zacząć swoje poszukiwania we właściwym punkcie. Udział w konferencji TheIJC pomaga wszystkim, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z drukiem inkjetowym, ale i tym, którzy chcą poszerzyć swoje horyzonty”.
Tegorocznej edycji konferencji będzie towarzyszyć sześć sesji warsztatowych, które odbędą się 4 października – udział w nich jest bezpłatny dla pierwszych 100 osób, które zarejestrują się i zadeklarują chęć udziału w głównej części imprezy.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Tegoroczna odsłona odbywającej się pod wspólną nazwą i na przemian z targami Print4All międzynarodowej konferencji z powodu epidemii musiała odbyć się w zmienionej formule. Organizatorzy zadbali o atrakcyjną formę transmisji online, aranżując zarówno rozmowy z włoskim ekspertami w studio, jak i łącząc się na żywo z prelegentami z innych części świata. Nieprzypadkowo też tematyka wystąpień koncentrowała się na zrównoważonym rozwoju i idei przemysłu 4.0, które – odpowiednio wykorzystane – mogą pomóc przezwyciężyć kryzys związany z pandemią koronawirusa.

Firma Avery Dennison Graphics Solutions Europe poinformowała o nawiązaniu strategicznego partnerstwa z Lampe Textiles, dzięki czemu portfolio producenta poszerzy się o samoprzylepne tekstylne folie okienne marki Squid przeznaczone dla branży graficznej. W regionie EMENA (Europa, Bliski Wschód i Afryka Płn.) folie te będą dostępne klientów Avery Dennison od września 2020 r.

Tegoroczna edycja megawystawy 6 w 1, skupiającej całą branżę przemysłu opakowań, która odbywała się w Guangdong w dniach 22–24 lipca 2020 r. w formule łączącej możliwość odwiedzenia targów na żywo oraz za pośrednictwem Internetu (transmisji strumieniowej z hal wystawowych), zakończyła się sukcesem mimo trudnych warunków związanych z panującą pandemią COVID-19. Jak poinformowali organizatorzy, trzydniowe Sino Virtual Show 2020 na miejscu odwiedziło 33,7 tys. gości, zaś widzów online zarejestrowano 44,8 tys. (średni czas oglądania wyniósł ok. 1 godz.).

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.