Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Tradycja spotyka nowoczesność – UV Days 2019 już w maju

Tradycja spotyka nowoczesność – UV Days 2019 już w maju

Tegoroczna, dziewiąta już edycja największych na świecie dni otwartych dotyczących technologii UV, LED i ekscymerowej – UV Days – odbędzie się w dniach 13–16 maja w Nürtingen koło Stuttgartu. Organizatorem spotkania, które z prostych dni otwartych ewoluowało w duże wydarzenie z branży UV z ponad 50 wystawcami i partnerami branżowymi oraz bogatym programem towarzyszącym, jest firma IST Metz, specjalizująca się w technologii UV.

Podczas dni otwartych będą prezentowane najnowsze osiągnięcia w zakresie druku arkuszowego, flekso i cyfrowego. Będzie można zobaczyć na przykładzie wydrukowanych „na żywo” prac, jakie możliwości oferują technologie UV i LED. Dla odwiedzających przygotowano także serię paneli dyskusyjnych, prezentację najnowszych badań i trendów związanych z technologią druku UV oraz ofertę produktową partnerów wydarzenia. W trakcie UV Days organizowane jest zwiedzanie fabryki IST Metz. Wszystkie pokazy oraz prelekcje prowadzone są w językach angielskim i niemieckim. Organizator wydarzenia zapewnia polskim uczestnikom opiekuna mówiącego w rodzimym języku, którego zadaniem będzie oprowadzenie gości po targach UV Expo i pokazach druku. Każdy zarejestrowany uczestnik będzie mógł sam zdecydować, w jakich pozostałych prezentacjach i wycieczkach weźmie udział.

W programie m.in.: pokazy druku; zwiedzanie fabryki (z naciskiem na technologię ekscymerową i produkcję komponentów); zastosowania przemysłowe technologii UV i zwiedzanie laboratorium; krótkie wykłady (drukowana elektronika, kontrola wydajności utwardzania, niska migracja w UV i inne); spotkania Print City Breakout (wartość dodana w opakowaniach); spotkanie DFTA z bezpłatnym transportem z IST (15 maja): pokazy druku na żywo w centrum technologicznym Akademii Fleksodruku; warsztaty zrób to sam (utwardzanie za pomocą UV i LED); premiera nowego urządzenia laboratoryjnego z ekscymerem; motywacyjna przemowa współzałożyciela InPrint – Frazera Chestermana. Wszystkie elementy programu (z wyjątkiem spotkania DFTA) będą miały miejsce kilka razy dziennie.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne – wystarczy zarejestrować się na stronie organizatora.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Wielkanocny, rodzinny czas za nami, na horyzoncie majówka i spotkania w gronie przyjaciół, tymczasem zespół „Świata DRUKU” intensywnie pracuje nad majowym wydaniem naszego miesięcznika. Przygotowujemy je z myślą o nadchodzących wielkimi krokami targach FESPA Global Print Expo 2019 (Monachium, 14–17.05.2019 r.), targach Film Video Foto (Łódź, 23–25 maja) i Targach Plastpol (Kielce, 28–31 maja), na których będzie ono dystrybuowane.

Polski Drukarz, wydawca magazynu „Świat DRUKU” i organizator szkoleń i konferencji branżowych w ramach Akademii Wiedzy, zaprasza na 2. konferencję „Jak wzmocnić brandy? Projektowanie i produkcja innowacyjnego opakowania”, która odbędzie się 16 maja br. w sali konferencyjnej C w Centrum Expo XXI w Warszawie. Konferencja organizowana jest przy wsparciu firm MERCK, Reprograf-Grafikus i SCORPIO, partnerem wydarzenia jest spółka Multifol. Konferencja jest forum wymiany doświadczeń pomiędzy właścicielami marek, projektantami, agencjami reklamowymi, producentami opakowań, etykiet i materiałów promocyjnych oraz ich dostawcami.

Program wydarzenia zapowiada się niezwykle interesująco.

Już za trzy tygodnie, 14 maja br., w Monachium rozpoczną się targi druku wielkoformatowego, druku na tekstyliach i znakowania FESPA Global Print Expo 2019. Przypominamy, że specjalnie dla naszych Czytelników mamy dwa kody promocyjne, upoważniające do otrzymania bezpłatnego jednodniowego biletu wstępu na to wydarzenie. Wystarczy przy rejestracji na stronie FESPA Global Print Expo podać kod

FESH923 lub FESA931

Koszt biletu przy zakupie on-line bez użycia kodu promocyjnego wynosi 40 euro.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu