Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Trwa CoBo-Stack Tour 2021 po Polsce

Trwa CoBo-Stack Tour 2021 po Polsce

Robot współpracujący MBO CoBo-Stack

Reprograf-Grafikus wraz z firmą MBO Komori organizuje serię pokazów nowoczesnego rozwiązania służącego do automatyzacji pracy introligatorni – CoBo-Stack. Wyjazdowe prezentacje robota współpracującego zaplanowano w sierpniu br. w czterech drukarniach.

MBO CoBo-Stack to tak zwany cobot, czyli robot współpracujący, który nie potrzebuje klatki ochronnej, co gwarantuje mu znak CE. Stosy produktów, np. stosy złożonych składek, są podawane na stół CoBo-Stack. Cobot podnosi je ze stołu i układa na paletach. Potrafi układać składki z falcerki, broszury z linii szyjących oraz bloków książki z linii do oprawy klejonej. Jak zapewnia producent, jest to obecnie najnowocześniejsze rozwiązanie automatyzacji w introligatorni.

Pierwszy pokaz odbył się w dn. 4–6 sierpnia w drukarni Abedik w Żernikach k. Poznania. Kolejne zaplanowano w dn. 9–11 sierpnia w drukarni Poligrafia Janusz Nowak (Wysogotowo), następnie 11–13 sierpnia w drukarni CGS (Mrowino k. Poznania) i 16–18 sierpnia w drukarni Dimograf (Bielsko-Biała).

W każdym spotkaniu może wziąć udział ograniczona liczba osób, dlatego współorganizator – firma Reprograf-Grafikus wymaga wcześniejszego uzgodnienia obecności. Zgłoszenia przyjmuje Tomasz Naglik, tel. 698 698 629 lub poprzez kontakt mailowy: naglik.tomasz@reprograf-grafikus.com.pl.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.