Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Trwa Roadshow Atrium Centrum Ploterowego

Trwa Roadshow Atrium Centrum Ploterowego

Atrium Centrum Ploterowe w drugiej połowie maja rozpoczęło wyjazdowe prezentacje maszyn marek Mutoh oraz Summa w pięciu polskich miastach. Roadshow dystrybutora tych marek zawitało już do Rzeszowa i Torunia, a kolejne spotkanie odbędą się w Gdańsku (27 maja), Opolu (9 i 10 czerwca), Zielonej Górze (15 czerwca) i Szczecinie (17 czerwca). Na uczestników kilkugodzinnych spotkań czekają m.in. prezentacje najnowszych ploterów japońskiego producenta, pokazy druku, warsztaty aplikacyjne połączone z prezentacjami produktów marki Ikonos oraz możliwość konsultacji z ekspertami. „Świat DRUKU” jest patronem medialnym cyklu.

„Chcemy pokazać potencjalnym użytkownikom ploterów Mutoh oraz Summa, że nasze drukarki można stosować nie tylko w klasycznej poligrafii czy reklamie. Chcemy zainspirować do poszukiwania nisz rynkowych, gdzie umiejętnie pokazany wydruk można sprzedać z dużym zyskiem” – podkreśla Michał Cichocki z firmy Atrium.

Harmonogram kolejnych prezentacji:

Gdańsk 27.05.2021 r., godz. 10.00 ul. Śląska 10 (Arkon Park Gdańsk),

Opole 09 oraz 10 czerwca, godz. 10.00 dni otwarte w siedzibie Atrium Centrum Ploterowego,

Zielona Góra 15.06.2021 r., godz. 10.00- aleja Wojska Polskiego 79 (Grape Town Hotel),

Szczecin 17.06.2021 r., godz. 10.00.

Organizator spotkań, oprócz prezentacji ploterów marki Mutoh, przygotował dla gości specjalne ceny na plotery: Mutoh XpertJet 1641SR, Mutoh ValueJet 1324x, Mutoh ValueJet 1638UH, Mutoh ValueJet 1638UR, Mutoh Rj-900, Summa S ONE 120.

Atrium zapewnia wszelkie niezbędne środki bezpieczeństwa i higieny podczas wydarzenia. Aby wziąć udział w spotkaniu w wybranym mieście, należy zgłosić chęć udziału poprzez formularz dostępny TUTAJ lub pod nr. tel.: 77 458 16 81.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Na skokowe podwyżki cen papieru narzekają nie tylko wydawcy prasowi – odczuwają je także firmy z branży reklamy zewnętrznej oraz reklamodawcy. Jak w rozmowie z portalem wirualnemedia.pl podkreśla Marcin Stan z zarządu Cityboard Media, drożeje też prąd i paliwo, więc koszty kampanii idą w górę, a przy obecnym poziomie inflacji nie ma ekonomicznej możliwości, aby ceny usług outdoorowych pozostały w miejscu.

Drukarnia Etilab z Żor, specjalizująca się w cyfrowej produkcji wysokoprzetworzonych etykiet samoprzylepnych, zwiększyła możliwości produkcyjne dzięki inwestycjom. W 2021 r. podwojono prędkość pracującej w zakładzie od czterech lat 5-kolorowej suchotonerowej maszyny Xeikon 3030 z kolorem białym, podwyższając ją do modelu 3300, a także zakupiono nową linię wykańczającą DC350 tej samej marki.

Europejski Związek Producentów Kartonów i Pudełek Składanych Pro Carton poinformował, że otwarto publiczne głosowanie w dwóch europejskich konkursach na zrównoważony projekt opakowania z tektury – European Carton Excellence Award i przeznaczonym dla młodych twórców Pro Carton Young Designer Award. Głos można oddać do 26 sierpnia br. Finał konkursu zaplanowano 15 września podczas uroczystej gali w Krakowie.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.