Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Trwa odliczanie - FestiwalDruku.pl za niecałe dwa miesiące

Trwa odliczanie - FestiwalDruku.pl za niecałe dwa miesiące

Już tylko niespełna dwa miesiące zostały do targów poligrafii reklamowej. Największa w drugiej połowie impreza wystawiennicza w branży poligraficznej obchodzi w tym roku jubileusz 10-lecia. Ostatnie lata pokazały dynamiczny rozwój Festiwalu.

"Z roku na rok widzimy coraz większe zainteresowanie naszą imprezą. Coraz szybciej znikają też wolne powierzchnie, w szczególności w sektorze dedykowanym szeroko pojętej poligrafii reklamowej. Wystawcy z zeszłego roku potwierdzili obecność na tegorocznej edycji, a już teraz zostały nam ostatnie wolne powierzchnie w hali druku. Cieszą nas pozytywne opinie i lojalność naszych stałych wystawców, a także duże zainteresowanie kolejnymi, debiutującymi firmami na targach", mówi Monika Opałka, dyrektor sprzedaży OOH magazine, organizatora Festiwalu.

Dla zwiedzających organizatorzy ponownie przygotowali różnorodne wydarzenia specjalne: konkursy branżowe, warsztaty i szkolenia. Tradycyjnie już zostanie przeprowadzony konkurs o Złoty Medal Festiwalu – na najbardziej innowacyjne rozwiązania poligraficzne. Specjaliści z rynku reklamy i poligrafii, wchodzący w skład Jury, wytypują najbardziej innowacyjne produkty, maszyny i oprogramowania, jakie będą prezentowane na targach. Po raz dziesiąty odbędzie się też konkurs POS STARS na najlepsze displaye reklamowe. Tutaj również odbywa się głosowanie z udziałem profesjonalnego jury, które wybiera POS-y aż w 16 kategoriach. Najwyżej oceniane przez Jurorów zgłoszenie otrzymuje dodatkowo nagrodę GRAND PRIX. Również targowa publiczność będzie mogła przyznać swoje trofeum.

Także sami wystawcy stawiają na aktywne uczestnictwo w targach i przyciągnięcie odwiedzających dodatkowymi atrakcjami. Firma Automatic Letter Bender zaprosi na pokazy gięcia liter 3D na wyginarkach. W ramach wydarzeń dodatkowych, Integart przeprowadzi bezpłatne warsztaty z termotransferu „Amazing, But True vol. 2″, zaś Heisslufftechnik zaprezentuje podczas targów cztery modele zgrzewarek i poprowadzi warsztaty z ich obsługi. Firma Etykiety.pl Etigraf w ramach czwartej edycji konferencji Label Innovations podpowie jak stworzyć opakowanie, które skutecznie sprzeda produkt. Z kolei Wydawnictwo Polski Drukarz, wydawca miesięcznika „Świat DRUKU” zorganizuje w ramach Akademii Wiedzy piątą już edycję warsztatów: „Mini-Akademia Zarządzania Barwą. Tajniki poprawnego odwzorowania barw na ekranie i w druku”.

Nie zabraknie również targowych premier wielozadaniowych urządzeń i instalacji maszyn do druku.

Lista wystawców dostępna jest tutaj.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie kolejna edycja Raportu Dostawców Mediów i Maszyn – największej publikacji o rynku poligrafii reklamowej.

FestiwalDruku.pl odbędzie się w EXPO XXI Warszawa, w dniach 12-13 września br. Równocześnie odbywać się będzie FestiwalMarketingu.pl. Organizatorem obu wydarzeń jest OOH magazine.

Trwa bezpłatna rejestracja na targi. Szczegóły tutaj.

  • Obecnie 5 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 5/5 (1 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

„Docieramy wszędzie” to nasze hasło przewodnie, które bierzemy bardzo dosłownie. Jesteśmy obecni na najważniejszych wydarzeniach branżowych w Polsce i za granicą, a także na portalach społecznościowych, gdzie na bieżąco zdajemy Państwu relacje z tego co dzieje się w naszej branży. Zapraszamy do odwiedzenia i śledzenia naszych profili na Facebooku, LinkedInie, Instagramie i YouTube!

Używana czy nowa? Od tego samego co zwykle dostawcy czy może tym razem od innego? Droższa, tańsza, z Chin czy z Niemiec? Wybór właściwej maszyny poligraficznej to skomplikowana sprawa, zwłaszcza że ceny tych zaawansowanych technicznie urządzeń niemal nigdy nie są niskie. Czym się kierować? Wielu mówi: profesjonalnym serwisem – niezależnie od pozostałych zmiennych. Sprawdziliśmy jak podchodzą do tego liczący się producenci.

Na profilu facebookowym polskiego oddziału Heidelberga, w dniu 24 lipca o godzinie 12:00 prowadzona będzie transmisja na żywo z drukarni CGS (presi.pl). Prezentowana będzie pracująca tam od ponad roku pierwsza w Polsce ośmiokolorowa maszyna Speedmaster XL 106 z systemem suszenia LED UV.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu