Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Trzecia edycja #PrintOnWebinAir

Trzecia edycja #PrintOnWebinAir

W dn. 18 marca br. odbędzie się kolejna, już trzecia edycja #PrintOnWebinAir – spotkania organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Sitodruku i Druku Cyfrowego. Tym razem jego tematyka skupi się na nowych możliwościach, które niosą szansę na wspólne kreowanie rozwoju branży poligraficznej. „Świat DRUKU” jest patronem medialnym wydarzenia.

#PrintOnWebinAir to kolejny projekt, będący realizacją celów statutowych Stowarzyszenia. Pierwsze spotkanie z cyklu webinarów zostało zorganizowane z końcem listopada i jego celem była prezentacja rozwiązań mogących pomóc odnaleźć się drukarniom w nowej rzeczywistości. Druga edycja była okazją do tego, aby ponownie spotkać się i porozmawiać w szerszym gronie o kierunkach rozwoju, trendach, jakie będą panować na rynku oraz o tym, jakie wyzwania stoją przed branżą poligraficzną.

„PSSiDC od kilkudziesięciu lat zajmuje się wymianą doświadczeń, organizacją szkoleń i seminariów specjalistycznych. Podstawowym zadaniem Stowarzyszenia jest szeroko rozumiana współpraca i wzajemna pomoc w obrębie działalności członków. W nowej postpandemicznej rzeczywistości chcemy jeszcze mocniej jednoczyć naszą branżę w celu dalszego jej rozwoju” – podkreśla Jacek Stencel, prezes Stowarzyszenia. Joanna Zjawin, dyrektor PSSiDC, dodaje: „Zarówno pierwsza, jak i druga wideokonferencja spotkała się z dużym zainteresowaniem, dlatego na prośbę uczestników zdecydowaliśmy o trzeciej już edycji, która jest kontynuacją rozmów nt. przyszłości rynku poligraficznego”.

Jak podkreśla organizator, #PrintOnWebinAir3 będzie obfitował w interesujących prelegentów, wśród których znajdą się przedstawiciele firm usługowych, drukarni oraz projektant zdobień tekstyliów. Dodatkowo swoje spostrzeżenia w kontekście przyszłości branży przekażą specjalnie zaproszeni organizatorzy znanych branżowych targów.

Liczba miejsc jest ograniczona. Aby wziąć udział w spotkaniu, należy się zarejestrować poprzez formularz dostępny TUTAJ.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.