Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / W 2019 r. Fespa wraca do Monachium

W 2019 r. Fespa wraca do Monachium

Stowarzyszenie FESPA prowadzi kampanię promocyjną tegorocznej edycji targów Fespa Global Print Expo, które wraz z European Sign Expo 2019 będą odbywać się od 14 do 17 maja br. w Monachium. Motywem przewodnim kampanii jest hasło „Eksplozja możliwości”, nawiązujące do ogromu możliwości, które wielkoformatowy druk cyfrowy i sitodruk oferują branży reklamowej i kreatywnej.

„Na podstawie obserwacji poprzednich edycji i analizy tegorocznego raportu FESPA Print Census zauważyliśmy, że firmy świadczące usługi poligraficzne oraz producenci reklamy zewnętrznej nie przestają poszukiwać nowych sposobów na rozwinięcie swojego biznesu” – tłumaczy Roz Guarnori, dyrektor targów Fespa. „Motyw >>Eksplozji możliwości<< podkreśla nieograniczone możliwości drzemiące w naszej branży, kreowane przez nowe technologie i innowacje medialne, a także nieustanną chęć eksperymentowania z nowymi zastosowaniami i eksploracją nowych rynków”.

Monachium gościło już targi Fespa w roku 1999, 2005, 2010 i 2014. Dzięki doskonałej infrastrukturze targowej stolica Bawarii stała się ulubionym miastem-gospodarzem Fespowej społeczności. W 2019 roku targi Fespa Global Print Expo zajmować będą sześć hal tamtejszego ośrodka wystawienniczego, na których ponad 700 wystawców zaprezentuje swoje najnowsze osiągnięcia technologiczne z zakresu sitodruku, wielkoformatowego druku cyfrowego, zadruku tekstyliów, odzieży i dekoracji wnętrz, oklejania pojazdów, opakowań i oznakowania reklamowego. Podobnie jak w ubiegłym roku, jedna z hal (A4) w całości poświęcona będzie podłożom drukowym. Równocześnie przy tegorocznej Fespie odbędą się mniejsze targi komunikacji wizualnej European Sign Expo 2019. Jest to wydarzenie organizowane z myślą o producentach reklamy zewnętrznej i właścicielach marek. Organizatorzy tradycyjnie przygotowują też program warsztatów i konferencji merytorycznych.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Wytwarzany przez Stora Enso karton Natura Life, charakteryzujący się naturalnym, brązowym odcieniem, znalazł po raz kolejny zastosowanie w produkcji opakowań Pure-Pak, stworzonych przez firmę Elopak. Tym razem został on wykorzystany w ich aseptycznej wersji, w której karton stworzony przez Stora Enso może znaleźć szersze niż dotychczas zastosowanie – m.in. przy produkcji opakowań na wyroby niewymagające chłodzenia.

Marcowe wydanie „Świata DRUKU”, które przygotowaliśmy z myślą o zbliżających się targach Packaging Innovations (Warszawa, 02–03.04.2019 r.), właśnie trafiło do drukarni i lada dzień znajdzie się w Państwa rękach. Tymczasem nasz zespół rozpoczął już intensywne przygotowania do czwartego w tym roku wydania naszego magazynu, które tworzymy na targi FESPA 2019 – największe międzynarodowe wydarzenie dla branży druku wielkoformatowego w nadchodzących miesiącach. Ponad 700 wystawców działających w zakresie sitodruku, druku cyfrowego i druku na tekstyliach spotka się w dniach 14–17 maja w Monachium. Nie zabraknie na nich również „Świata DRUKU”, który będzie nas wszystkich reprezentował na stoisku prasy branżowej.

25 marca br. w łódzkim Centrum Kreatywności Fabryka przy ul. Tymienieckiego 22G odbędzie się pierwsze spotkanie przedstawicieli firm z zakresu rejestracji i odzwierciedlania obrazów w najnowszych technologiach. Organizatorami konferencji, której patronem medialnym jest „Świat DRUKU”, są eM proove i Centrum Kreatywności Fabryka.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu