Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / W 2019 r. Fespa wraca do Monachium

W 2019 r. Fespa wraca do Monachium

Stowarzyszenie FESPA prowadzi kampanię promocyjną tegorocznej edycji targów Fespa Global Print Expo, które wraz z European Sign Expo 2019 będą odbywać się od 14 do 17 maja br. w Monachium. Motywem przewodnim kampanii jest hasło „Eksplozja możliwości”, nawiązujące do ogromu możliwości, które wielkoformatowy druk cyfrowy i sitodruk oferują branży reklamowej i kreatywnej.

„Na podstawie obserwacji poprzednich edycji i analizy tegorocznego raportu FESPA Print Census zauważyliśmy, że firmy świadczące usługi poligraficzne oraz producenci reklamy zewnętrznej nie przestają poszukiwać nowych sposobów na rozwinięcie swojego biznesu” – tłumaczy Roz Guarnori, dyrektor targów Fespa. „Motyw >>Eksplozji możliwości<< podkreśla nieograniczone możliwości drzemiące w naszej branży, kreowane przez nowe technologie i innowacje medialne, a także nieustanną chęć eksperymentowania z nowymi zastosowaniami i eksploracją nowych rynków”.

Monachium gościło już targi Fespa w roku 1999, 2005, 2010 i 2014. Dzięki doskonałej infrastrukturze targowej stolica Bawarii stała się ulubionym miastem-gospodarzem Fespowej społeczności. W 2019 roku targi Fespa Global Print Expo zajmować będą sześć hal tamtejszego ośrodka wystawienniczego, na których ponad 700 wystawców zaprezentuje swoje najnowsze osiągnięcia technologiczne z zakresu sitodruku, wielkoformatowego druku cyfrowego, zadruku tekstyliów, odzieży i dekoracji wnętrz, oklejania pojazdów, opakowań i oznakowania reklamowego. Podobnie jak w ubiegłym roku, jedna z hal (A4) w całości poświęcona będzie podłożom drukowym. Równocześnie przy tegorocznej Fespie odbędą się mniejsze targi komunikacji wizualnej European Sign Expo 2019. Jest to wydarzenie organizowane z myślą o producentach reklamy zewnętrznej i właścicielach marek. Organizatorzy tradycyjnie przygotowują też program warsztatów i konferencji merytorycznych.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Czy wiedzą Państwo, czym jest unboxing? W jaki sposób budować markę na trudnym rynku farmaceutycznym? Uczestnicy konferencji „Jak wzmocnić brandy. Projektowanie i produkcja innowacyjnego opakowania” już znają na nie odpowiedzi. Serdecznie dziękujemy wszystkim prelegentom i słuchaczom, którzy wzięli w niej udział. Relację z wydarzenia zamieścimy w czerwcowym wydaniu „Świata DRUKU”, a tymczasem zapraszamy do lektury dwóch artykułów z wydania kwietniowego, w których Joanna Roszkowska (czytaj TUTAJ), Robert Lis i Maciej Sawina (czytaj TUTAJ) przybliżają omawiane podczas konferencji zagadnienia. Tematyka ta będzie rozwijana także podczas jednodniowych szkoleń: „Poligrafia w marketingu” i „Effective Packaging”, które odbędą się już w czerwcu, a o których przeczytają Państwo w kolejnej informacji.
Zapraszamy!

Maj nie rozpieszcza nas pogodą, jednak nasz zespół nie poddaje się wahaniom barometru. Rozpoczęliśmy przygotowanie czerwcowego wydania naszego magazynu, w którym rozszerzymy tematykę dotyczącą:

- Rozwiązań konwencjonalnych i hybrydowych w maszynach poligraficznych
- Serwisu i obsługi posprzedażnej a także rynku maszyn używanych
- Obróbki po druku (introligatornia i uszlachetnianie)
- Sposobów zabezpieczeń druków i ochrony marki
- Podłoży drukowych.
Serdecznie zapraszamy Państwa do współtworzenia tego wydania „Świata DRUKU” i zgłoszenia swojej firmy do zestawień tematycznych, które znajdą się w tym numerze.

Wydawnictwo Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca „Świata DRUKU”, organizuje w ramach Akademii Wiedzy dwa jednodniowe szkolenia: „Effective Packaging – skuteczne opakowanie, czyli jak w pełni wykorzystać potencjał opakowań w zwiększaniu wartości marki” oraz „Poligrafia w marketingu”. Szkolenia odbędą się w Warszawie w dn. 4 czerwca br. Szczegóły poniżej.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu