Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / W&H potwierdza udział w targach drupa

W&H potwierdza udział w targach drupa

Firma Windmöller & Hölscher poinformowała, że nie zamierza rezygnować z udziału w targach drupa 2021 w roli wystawcy. Producent zapowiedział prezentację w Düsseldorfie najnowszych trendów i innowacji, które przygotował dla branży poligraficznej, a jednocześnie poinformował, że w najbliższej przyszłości planuje skupić się na rozwoju prezentacji swoich rozwiązań zarówno w formie fizycznej, jak i cyfrowej.

Firma Windmöller & Hölscher bierze udział w drupie od samego początku istnienia targów (czyli od 1951 r.) i przez dziesięciolecia stała się jednym z największych wystawców. Producent zaznacza, że dla niego drupa, obok targów K oraz interpack, to wystawa o największym znaczeniu. „Targi drupa jako jedno z wiodących wydarzeń wystawienniczych pozostają dla nas bardzo ważne. To właśnie tutaj regularnie pojawiają się trendy w druku opakowań. Równie istotne jest dla nas wspieranie promocji Niemiec jako kraju przyjaznego prowadzeniu biznesu i organizacji targów dla przemysłu maszynowego. Jesteśmy przekonani, że zarówno przedstawiona przez organizatora koncepcja utrzymania higieny i ochrony zdrowia, jak również decyzja o skróceniu czasu trwania drupy z jedenastu do dziewięciu dni, to właściwe środki, które przyczynią się do dobrej frekwencji zwiedzających pomimo epidemii Covid-19” – podkreśla Jürgen Vutz, dyrektor generalny W&H.

W czerwcu br. firma W&H po raz pierwszy zorganizowała własne wydarzenie online pod nazwa Wirtualne EXPO. „Nasze pierwsze targi online odniosły sukces. Dzięki temu udanemu debiutowi zyskaliśmy spore doświadczenie i dużo pewniej czujemy się w wirtualnym świecie. Nadal uważamy, że nic nie zastąpi tradycyjnej formy kontaktu z klientami i osobistych spotkań, które mają moc budowania i podtrzymywania relacji opartych na zaufaniu. Jednocześnie jesteśmy zdania, że oba formaty – kontaktów wirtualnych i osobistych – mają swoje uzasadnienie i są ważne zarówno dla naszej firmy, jak i całej branży” – dodaje dyrektor sprzedaży W&H, Peter Steinbeck.

  • Obecnie 5 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 5/5 (1 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Niektórzy uważają, że lato jest miłym wstępem do pięknej jesieni… Rozpoczęliśmy już przygotowania do wrześniowego wydania „Świata DRUKU”, w którym skupimy się na następującej tematyce: rozwój technologii fleksograficznej – szeroka i wąska wstęga; opakowania na żywność – produkcja i techniki zadrukowywania opakowań i etykiet; pakowanie; druk UV; technologie poligraficzne dla przemysłu (m.in. druk 3D, druk na ceramice, tworzywach sztucznych, drukowana elektronika).
W numerze znajdą się również zapowiedzi targów InPrint i viscom Italy w Mediolanie, na których to wydanie naszego magazynu będzie dystrybuowane. Znajdziecie je Państwo także na targach Polagra Food w Poznaniu, oraz na 15. konferencji „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie”, organizowanej przez nasze wydawnictwo w ramach Akademii Wiedzy w dniach 22–23 października br.

Zapraszamy na tegoroczne warsztaty „Mini-Akademia Zarządzania Barwą. Tajniki poprawnego odwzorowania barw na ekranie i w druku” w dniach 9–10 września br. podczas FestiwaluDruku.pl. Nasi eksperci CM – Krzysztof Pawluk (Technical Sales Specialist, EFI) i Grzegorz Mencfel (Business Account Manager Commercial & Industrial Printing, Epson Europe, Oddział w Polsce) – odpowiedzą na trudne pytania i opowiedzą o tym, co aktualnie może ułatwić Państwu pracę.
Przypominamy również, że nadal przyjmujemy zgłoszenia udziału w IX konferencji „Tektura falista – najnowsze technologie”, która odbędzie się w dniach 24–25 września 2020 r. w hotelu „Rancho Pod Bocianem”, ul. Nadarzyńska 15, w Przypkach. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i programem wydarzenia. Podczas tego dorocznego spotkania ekspertów z branży tektury falistej gwarantujemy wymianę doświadczeń i odpowiedzi na trudne pytania, integrację w otoczeniu natury, dla chętnych konkurs gry w minigolfa lub piłkę siatkową oraz – przede wszystkim – bogaty program merytoryczny.

W firmie Essentra Packaging z Lublina, należącej do międzynarodowej grupy Essentra, pracuje od pewnego czasu nowa, 17-calowa maszyna fleksograficzna FA-17 marki Nilpeter. Urządzenie, wyposażone w liczne opcje i funkcje automatyzujące oraz usprawniające proces drukowania, znacząco zwiększyło potencjał produkcyjny tego przedsiębiorstwa pod względem realizowanej tu produkcji etykietowej. W tym obszarze odbiorcami Essentra Packaging są przede wszystkim światowe marki z segmentu produktów kosmetycznych oraz farmaceutycznych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.