Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / W czerwcu Wirtualny Szczyt XSYS

W czerwcu Wirtualny Szczyt XSYS

Firma XSYS w czerwcu br. organizuje po raz pierwszy XSYS Virtual Summit – wydarzenie online o zasięgu globalnym, którego głównym tematem będą zagadnienia związane z fleksografią, aktualnymi wyzwaniami stojącymi przed sektorami prepressu i druku w segmentach oznaczeń i etykiet, opakowań giętkich i tektury falistej. Każdy z czterech dni szczytu będzie poświęcony innemu regionowi – dla krajów Europy, Środkowego Wschodu i Afryki przeznaczono 14 czerwca; tego dnia w godz. 9–17 użytkownicy z regionu EMEA będą mogli wziąć udział w prezentacjach online.

Dla gości wydarzenia przygotowano specjalną wirtualną platformę, dzięki której będą mogli m.in. odwiedzać stoiska, oglądać demonstracje produktów, wysłuchać prezentacji ekspertów, brać udział w sesji pytań i odpowiedzi oraz rozmawiać z wybranymi kontrahentami. W programie wydarzenia znajdą się prezentacje tematyczne poświęcone aktualnym problemom w druku fleksograficznym. Eksperci XSYS wyjaśnią, jak można osiągnąć wysoką jakość druku przy jednoczesnym obniżeniu kosztów, spełnieniu wymogów szybszego wprowadzania produktów na rynek i zwiększeniu wydajności na każdym etapie procesu fleksograficznego. Zaprezentowane zostanie pełne portfolio rozwiązań XSYS, począwszy od płyt, poprzez urządzenia do prepressu, aż po cylindry i adaptery.

„Celem Virtual Summit XSYS jest dotarcie z jasnym i ukierunkowanym przekazem do odpowiedniej grupy odbiorców. Branża bardzo potrzebuje spotkań, podczas których może zdobywać wiedze o nowościach, inspirować się i nawiązywać kontakty; pandemia pokazała, że świat wirtualny w sporej części jest w stanie zastąpić tradycyjne wydarzenia. Chcemy wspierać naszych klientów, by mogli dostarczać zrównoważone i efektywne kosztowo rozwiązania swoim zleceniodawcom. Dlatego postanowiliśmy dostarczyć im wartościowe treści poprzez zwięzły i przydatny program wydarzenia. Jesteśmy przekonani, że uczestnicy szczytu zdobędą wiele nowych i wartościowych informacji, które pomogą im w rozwoju ich firm” – powiedział Friedrich von Rechteren, globalny wiceprezes ds. handlowych w XSYS.

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny znajdą Państwo TUTAJ.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Nowa edycja raportu drupa Global Trends, uznawanego za barometr biznesowy dla branży poligraficznej i opakowaniowej, jest już dostępna. Publikacja powstała na podstawie ankiety, którą na zlecenie targów drupa przeprowadziły wiosną 2022 r. dwie firmy (brytyjska Printfuture i szwajcarska Wissler & Partner). Wzięło w niej udział ponad 500 menedżerów reprezentujących drukarnie oraz producentów i dostawców maszyn i urządzeń z całego świata. Raport dostarcza cennych informacji na temat trendów technologicznych, rozwoju rynku, planów inwestycyjnych. Jego pełna wersja jest dostępna odpłatnie TUTAJ, natomiast w numerze 9/2022 „Świata DRUKU” znajdą Państwo przegląd najważniejszych wniosków zawartych w badaniu.

Firma Guandong Italia, dostawca specjalistycznych mediów dla branży poligrafii, poszerzył portfolio o produkt o nazwie Trio. To trójwarstwowy materiał, zaprojektowany zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, który – jak podkreśla producent – odznacza się z wszechstronnością zastosowań uniwersalnością zastosowań.

Organizator Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations – firma Targi w Krakowie – po prawie 15 latach zdecydował o przeniesieniu wydarzenia z Warszawy do Krakowa. Najbliższą, już 15. edycję wystawy, która przez lata dała się poznać jako niezawodne targi B2B skierowane do zakładów produkcyjnych, sieci handlowych, ale i mniejszych przedsiębiorców poszukujących nowych opakowań dla swoich produktów, zaplanowano w dn. 20–21 września 2023 r. w EXPO Kraków.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.