Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / W listopadzie kolejna edycja GlassPrint

W listopadzie kolejna edycja GlassPrint

W dniach 27–28 listopada 2019 r. w hotelu Radisson Blu Scandinavia w Düsseldorfie odbędzie się siódma edycja konferencji i wystawy GlassPrint. Jest to wydarzenie poświęcone tematyce dekoracji szkła. W programie, wzorem lat ubiegłych, przewidziane są liczne wystąpienia specjalistów zajmujących się tą gałęzią przemysłu, oraz wystawa prezentująca najnowsze osiągnięcia technologiczne związane z drukowaniem na szkle.

Podczas sesji konferencyjnych eksperci – wytwórcy i dekoratorzy produktów szklanych oraz właściciele marek – skupią się w swych wystąpieniach na technologiach cyfrowych druku oraz na zadrukowywaniu szkła metodą sitodruku, używanych w dekoracji płaskiego i uformowanego szkła. Konferencji towarzyszyć będzie wystawa, gdzie będzie można zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami przeznaczonymi do dekoracji szkła, takimi jak farby, technologie przygotowania do druku, maszyny drukujące i materiały eksploatacyjne. Wśród wystawców znajdą się m.in. firmy: Ferro, Marabu, Sun Chemical, Inkcups, Glasstec.

Poprzednia edycja GlassPrint, mająca miejsce w 2017 r. również w Düsseldorfie, była rekordowa pod względem frekwencji – uczestniczyło w niej dwustu gości przybyłych z 28 krajów Europy oraz krajów tak odległych jak Chile, Indie, Iran, Izrael, Azja czy Stany Zjednoczone.

Wydarzenie jest organizowane przez Chameleon Business Media – wydawcę czasopism „Glass Worldwide” i „Specialist Printing Worldwide” oraz Europejskie Stowarzyszenie Druku Specjalistycznego (ESMA).

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Zapraszamy do udziału w IX konferencji „Tektura falista – najnowsze technologie”, która odbędzie się w dniach 24–25 września 2020 r. w hotelu „Rancho Pod Bocianem”, ul. Nadarzyńska 15, w Przypkach. Bardzo się cieszymy, że już teraz nasza propozycja spotkała się z dużym Państwa zainteresowaniem i mamy ogromną nadzieję, że we wrześniu bezpiecznie i w licznym gronie będziemy mogli wysłuchać interesujących referatów, jakie przygotowali zaproszeni przez nas prelegenci. Tymczasem zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i programem wydarzenia.
Podczas tego dorocznego spotkania ekspertów z branży tektury falistej gwarantujemy wymianę doświadczeń i odpowiedzi na trudne pytania, integrację w otoczeniu natury, dla chętnych konkurs gry w minigolfa lub piłkę siatkową oraz – przede wszystkim – bogaty program merytoryczny.

Firma Heidelberger Druckmaschinen AG poinformowała o decyzji wycofania się z przyszłorocznych targów drupa (20–30 kwietnia 2021 r.). Głównym powodem jest pandemia Covid-19 i jej skutki – ograniczenia w przemieszczaniu się i gromadzeniu, restrykcje higieniczne oraz niemożność przewidzenia, jak sytuacja epidemiczna będzie wyglądała w przyszłym roku. Jednocześnie koncern informuje, że zamierza skupić się na organizacji Tygodni Innowacji w centrum pokazowym w Wiesloch-Walldorf, co ma związek z coraz krótszym czasem wprowadzania nowości na rynek. Pierwszy cykl prezentacji, które będą dostępne także online, odbędzie się w październiku br.
Blisko tydzień później o decyzji rezygnacji udziału w drupie poinformowała także firma Manroland Sheetfed GmbH, uzasadniając ją podobnie – ograniczeniami wynikającymi z pandemii oraz prognozowaną niską frekwencją na targach. Również ten producent zapowiada organizowanie webinarów i tą drogą informowanie swoich klientów o wprowadzanych do portfolio nowościach.

Firma Koenig & Bauer poinformowała oficjalnie, że potwierdza swój udział w roli wystawcy w przyszłorocznych targach drupa. Wcześniej zarezerwowane stoisko nie zostanie zmienione, a producent zamierza zaprezentować szerokie portfolio swoich rozwiązań.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.