Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / W lutym targi RemaDays Warsaw

W lutym targi RemaDays Warsaw

Największa spośród trzech imprez odbywających się pod szyldem targów RemaDays ma miejsce w Warszawie, w Centrum Expo XXI. Na targach RemaDays Warsaw, organizowanych w dniach od 6 do 8 lutego 2013 roku przez firmę GJC Inter Media sp. z o.o., swoje nowości produktowe pokaże około 550 wystawców, głównie z Europy Środkowo-Wschodniej. To niepowtarzalna okazja dla agencji reklamowych i dystrybutorów, aby poznać trendy panujące w tej części Europy. Natomiast 7 stycznia w niemieckiej Norymberdze rozpoczną się targi RemaDays Europe.

Targi RemaDays Warsaw to inspirujące wydarzenie pełne premier produktowych, stanowiące znakomitą platformę do zdobywania kontaktów handlowych. Spotykają się tu najaktywniejsze firmy z branży, które zaufały marce RemaDays. Współpraca pomiędzy organizatorami a wystawcami przenosi się również na inne rynki europejskie, głównie za sprawą targów RemaDays Kiev na Ukrainie i RemaDays Europe w Niemczech. Marce RemaDays towarzyszą wystawcy, którzy uczestniczą we wszystkich trzech edycjach targów od chwili ich powstania.
Wojciech Pawłowski, właściciel firmy Badge4u specjalizującej się w produkcji breloków oraz identyfikatorów, ocenia swoją współpracę z organizatorami targów RemaDays: „Cenię sobie przede wszystkim przedsiębiorczość zespołu, który organizuje wszystkie edycje targów RemaDays, jego kulturę oraz dbałość o wystawców. Od samego początku biorę udział w targach RemaDays Warsaw, które w krótkim czasie stały się liderem imprez branżowych w Europie Środkowo-Wschodniej. W porównaniu do innych targów mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że spotykam tam wyłącznie profesjonalistów zainteresowanych naszą ofertą. Co ciekawe, pojawia się coraz więcej ekspertów z rynków zagranicznych, głównie naszych wschodnich sąsiadów. Kiedy zaproponowano mi udział w targach RemaDays Europe, zgodziłem się od razu. Na pierwszej imprezie pojawiło się wielu zwiedzających z całego kontynentu, najważniejsze jest jednak to, że nie uczestniczyli w niej klienci końcowi. Wystawiam się również na targach RemaDays Kiev na Ukrainie, z których także jestem bardzo zadowolony. Pomimo trudnej sytuacji gospodarczej impreza każdego roku zyskuje na znaczeniu i stale się rozwija. Profesjonalne podejście, rzeczowa informacja, ciekawa formuła oraz spore perspektywy rozwoju sprawiają, że moja firma z pewnością wystawi się na wszystkich przyszłorocznych edycjach targów RemaDays”.
Zainteresowanie targami RemaDays Warsaw 2013 przerosło wszelkie oczekiwania organizatora. Na kilka miesięcy przed ich rozpoczęciem wyprzedano wszystkie stoiska. Zadbano jednak o firmy, którym nie uda się wystawić na targach i przygotowano dla nich alternatywną formę dotarcia do 12 tys. profesjonalistów z branży, którzy odwiedzą targi – udział w Wielkiej Księdze Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw 2013. Każdy zwiedzający otrzyma w punkcie rejestracji bezpłatny egzemplarz księgi, który stanowi całoroczny, praktyczny przegląd najważniejszych firm z branży. Księgę zaprojektowano tak, aby mogła służyć działom marketingu w codziennej pracy, jako specjalistyczne źródło kontaktów do firm działających w wielu obszarach reklamy. Pozycja zawiera prezentacje reklamowe zbudowane z części graficznej i wizytówki. Praktyczne połączenie idei wpisu w katalogu i reklamy wizerunkowej najlepiej oddaje specyfikę działalności firmy. Zaletą księgi są również wygodne wyszukiwarki, pozwalające odnaleźć firmę kierując się słowami kluczowymi lub nazwami marek. To wspaniała informacja dla tych reklamodawców, którzy mają częsty problem z przypisaniem reklamy do określonej kategorii w innych katalogach branżowych. Pozycja zawiera także katalog ponad 550 wystawców targów RemaDays Warsaw 2013.
*
Ponad miesiąc wcześniej, 7 stycznia, w niemieckiej Norymberdze rozpoczną się targi RemaDays Europe, które potrwają trzy dni. Imprezę odwiedzają wyłącznie europejscy dystrybutorzy upominków reklamowych i agencje reklamowe.
Wszyscy wystawcy drugiej edycji RemaDays Europe, którzy zaprezentują się na powierzchni nie mniejszej niż 6m2, otrzymają bezpłatnie bazę danych zawierającą ponad 26 tys. kontaktów do europejskich agencji reklamowych oraz dystrybutorów upominków reklamowych. Baza danych oferowana przez organizatorów RemaDays Europe może być z powodzeniem wykorzystana do przeprowadzenia działań promocyjnych, obejmujących na przykład telemarketing, e-mail marketing czy listowną wysyłkę ofert. To gotowe narzędzie pozwalające utrzymywać stały kontakt z branżą reklamową w całej Europie. Wiele firm poświęca całe lata na stworzenie własnej bazy kontaktów, wystawcy RemaDays Europe otrzymują ją bezpłatnie. Baza obejmuje pełne dane teleadresowe oraz informacje dodatkowe takie jak profil działalności przedsiębiorstwa, adres e-mail, adres strony internetowej. Rekordy zawierają sprawdzone i aktualne kontakty do europejskich agencji reklamowych oraz dystrybutorów, z gwarancją 90% poprawności danych. Kontakty będzie można wykorzystać do realizacji różnych przedsięwzięć marketingowych.
RemaDays Europe to impreza przeznaczona wyłącznie dla branży reklamowej. Selekcja zwiedzających odbywa się już na poziomie rejestracji online, a jej głównym celem jest zapewnienie wszystkim wystawcom i zwiedzającym maksymalnego komfortu prowadzenia rozmów biznesowych. Organizator rozpoczął szeroką zakrojoną akcję informacyjną wśród europejskich agencji reklamowych i dystrybutorów. W jej trakcie telemarketerzy RemaDays Europe przeprowadzają dziennie setki rozmów z potencjalnymi zwiedzającymi. Docelowo na targi zostanie zaproszonych ponad 40 tys. gości.

 

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Organizator Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku RemaDays Warsaw poinformował, że ze względu na obecną sytuację epidemiczną wydarzenie nie odbędzie się w pierwszej połowie roku 2021. W komunikacie czytamy, że aktualnie prowadzone są rozmowy o możliwości zorganizowania specjalnej edycji targów w drugiej połowie roku. O szczegółach dowiemy się najpóźniej do końca kwietnia.

Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca miesięcznika „Świat DRUKU”, zaprasza na Pierwszą Konferencję Online W Wielkim Formacie, organizowaną w ramach Akademii Wiedzy, która odbędzie się 28 kwietnia 2021 r. w godz. 10–15 na platformie Click Meeting. Partnerami konferencji są firmy Atrium Centrum Ploterowe, Epson Europe oraz SCORPIO, zaś patronat branżowy nad wydarzeniem objęły: COBRPP, PIAP, PSSiDC, FestiwalDruku.pl, RemaDays, „Świat DRUKU”, Signs.pl.
Skutkiem epidemii COVID-19 było zamrożenie wielu branż, które do tej pory wykorzystywały wielkoformatowe grafiki reklamowe, oznakowania, upominki reklamowe. Wiele z nich nie wznowiło dotąd działalności, inne funkcjonują w ograniczonym zakresie. Niemniej ten czas zawieszenia uwolnił pokłady kreatywności i zmusił drukarnie wielkoformatowe do wytyczania nowych ścieżek eksploracji rynku i poszukiwania nisz, które z powodzeniem można zagospodarować. Żeby jednak zająć swoją niszę, trzeba nieraz wyjść poza schematy i podjąć odważną decyzję o zmianie lub dywersyfikacji działalności, powiększeniu parku maszynowego, a tym samym oferowanego asortymentu. Warto zatem zobaczyć, co rynek ma w tym zakresie do zaoferowania. Niestety obecnie nie możemy spotkać się na targach i konferencjach, gdzie moglibyśmy podziwiać możliwości maszyn i aplikacje drukowane na żywo. Pandemia wciąż nie sprzyja widzeniu się face to face, dlatego tym razem proponujemy spędzenie wspólnego czasu w przestrzeni wirtualnej.
Co dla Państwa przygotowaliśmy?

Papiery graficzne do druku cyfrowego (m.in. serie BergaJet i SuperiorJet); udoskonalone oprogramowanie do zdalnego akceptowania zleceń – Softproofing oraz Web Monitoring – rozwiązanie umożliwiające kontrolę wstęgi papieru w maszynie heatsetowej – to jedne z najważniejszych produktów z oferty Stora Enso, jakie firma będzie promować podczas virtual.drupa 2021. Odbywające się w dniach 20–23 kwietnia br. wydarzenie online to wirtualna odsłona najważniejszych targów poligraficznych na świecie. Skandynawski koncern przygotowuje z myślą o nim webinaria, powstała również specjalna podstrona.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.