Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / W marcu spotkanie HEI Productivity

W marcu spotkanie HEI Productivity

W dniach 3–4 marca br. w Print Media Center w Heidelbergu oraz zakładzie Wiesloch-Walldorf odbędzie się pierwsze w tym roku spotkanie z drukarzami pod hasłem HEI Productivity – Short Run Commercial. Głównymi tematami pokazów będą: najwyższej jakości, wysoko wydajna produkcja akcydensów w małych nakładach, krótkie czasy narządu, optymalizacja procesów produkcyjnych, a także możliwości lakierowania druków, by wyróżnić się na tle konkurencji.

Szczególnym wydarzeniem będzie światowa premiera maszyn offsetowych Heidelberg Speedmaster XL 75-8+P Anicolor, a także Speedmaster XL 75-5+L Anicolor UV.
Uczestnicy spotkania zapoznają się także z szerokim portfolio rozwiązań firmy Heidelberg w zakresie lakierowania konwencjonalnego i LED UV – od lakierowania drip-off po efekty metaliczne czy lakiery Iriodin, na maszynach we wszystkich klasach formatowych od 35 × 50 do 70 × 100 (Speedmaster XL 106-6+L + nowy Prinect Inpress Control 2.0; Speedmaster SX 102-8-P + L LE UV + Prinect Inpress Control; Speedmaster XL 75-6+L Anicolor; Speedmaster SX 52-5-P+L). Zaprezentowane będą także najnowsze systemy druku cyfrowego Linoprint CP i CV.
Poza zastosowaniem atrakcyjnych aplikacji lakieru, goście będą mieli również okazję zobaczyć kreatywne rozwiązania w zakresie obróbki introligatorskiej – systemy cięcia Polar Cutting System 200 (115) i 200 + EasyLoad (176), a także złamywarki Stahlfolder KH 82 i TX 96. Wszystkie efekty specjalne będą realizowane przy użyciu materiałów eksploatacyjnych Heidelberg Saphira.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Drukarnia Faber Print z Grodziska Mazowieckiego k. Warszawy jako pierwsza w Polsce zainstalowała nową maszynę cyfrową Versafire EP firmy Heidelberg. Uruchomienie systemu miało miejsce w grudniu ub.r., i do tej pory udało się wykonać już na niej szereg prac, które wcześniej trafiałyby na maszynę offsetową lub do podwykonawcy.

Arctic Paper oddaje do użytku rozbudowaną elektrownię wodną w papierni w Munkedal. Inwestycja o wartości 100 mln koron szwedzkich (ok. 45 mln zł) zwiększa moc z 2 do 6 MW, co w połączeniu z planowaną ciepłownią na biomasę pozwoli, aby dzięki własnej energii zaspokoić do 80% potrzeb energetycznych papierni w Munkedal.

Podczas wspólnego webinarium, zorganizowanego 17 lutego br., firmy Mark Andy i Domino oficjalnie poinformowały o wprowadzeniu na rynek nowej, cyfrowej maszyny wąskowstęgowej – Digital Series iQ, bazującej na doświadczeniach obu producentów. Urządzenie dołączyło do coraz szerszego portfolio hybrydowych maszyn cyfrowych Mark Andy, a jego „sercem” jest nowy moduł inkjetowy stworzony przez Domino – V1610i UV.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.