Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / W październiku kolejna odsłona targów Taropak

W październiku kolejna odsłona targów Taropak

W dniach 4–6 października 2021 r. w przestrzeniach wystawienniczych MTP odbędą się Międzynarodowe Targi Pakowania i Etykietowania Taropak. W tym roku wydarzenie ma mieć formułę hybrydową – wirtualna platforma umożliwi spotkania biznesowe z potencjalnymi partnerami z całego świata i zdobycie nowych rynków zbytu, zaś wystawa stacjonarna pozwoli na optymalną prezentację produktów i rozwiązań oraz bezpośrednie spotkania. Szczególny nacisk położony zostanie na automatyzację i robotyzację procesów produkcyjnych związanych z produkcją opakowań i etykietowaniem oraz magazynowaniem i co-packingiem, ważnym wątkiem będą także wyzwania przyszłości – rozwijająca się branża e-commerce oraz rola ekoopakowań.

Na przedstawicieli szeroko pojmowanej branży opakowań czeka konstruktywna wymiana doświadczeń, nowości technologiczne i premierowe prezentacje rozwiązań przyszłości, przeznaczone dla branż m.in.: kosmetycznej, farmaceutycznej, motoryzacyjnej, ogrodniczej, spożywczej.

Jak zaznacza organizator, platforma umożliwiająca udział online w wydarzeniu, oprócz oczywistych korzyści wynikających ze swobodnego budowania relacji biznesowych niezależnie od lokalizacji, oferuje także możliwości katalogowania produktów i łatwego, intuicyjnego dostępu do treści prezentowanych podczas wydarzenia (przed jego rozpoczęciem oraz po nim). Hybrydowość wydarzenia i podwójne możliwości wynikające z kilku wariantów, w których uczestnicy, zależnie od preferencji, mogą wziąć udział w wydarzeniu, pozwalają na nawiązywanie relacji biznesowych (także na płaszczyźnie międzynarodowej) bez konieczności podróży.

Tegoroczna edycja Taropaku odbędzie się równolegle z targami Polagra – zwiedzający będą mogli swobodnie zwiedzać obie wystawy, co ma sprzyjać nawiązywaniu kontaktów między uczestnikami obu wydarzeń skierowanych do branż ściśle ze sobą współdziałających.

Wśród wydarzeń towarzyszących będzie druga już edycja konferencji e-commerce, która stanowi okazję do spotkania z ekspertami z dziedziny e-handlu, opakowań przeznaczonych dla sektorów e-commerce, logistyki i magazynowania, a także do poszerzenia wiedzy z zakresu marketingu i sprzedaży.

Więcej informacji na stronie taropak.pl.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Sappi, producent papierów z dodatkowymi funkcjonalnościami, przeznaczonych dla rynku opakowań, podczas październikowych targów w Amsterdamie zaprezentuje poszerzone portfolio powlekanych (Transjet Tacky Industrial) i niepowlekanych (Basejet) papierów sublimacyjnych, w pełni nadających się do recyklingu i mających certyfikat FSC. Na stoisku będą również promowane papiery do atramentowych drukarek wielkoformatowych (Scrolljet i Swiss Matt), nowe tektury Fusion Nature Plus do produkcji opakowań, POS-ów lub toreb na zakupy, oraz produkty z gamy Silicone Base Papers (do takich zastosowań jak oklejanie samochodów, reklama zewnętrzna i produkcja materiałów biurowych).

Podczas zbliżających się międzynarodowych targów druku wielkoformatowego, druku na tekstyliach i znakowania FESPA Global Print Expo (Amsterdam, 12–15 października 2021 r.) firma EFI Reggiani zaprezentuje drukarkę Terra Silver o szerokości 1,8 m, wykorzystującą specjalne atramenty pigmentowe Terra, dzięki którym oferuje zrównoważony druk wysokiej jakości bezpośrednio na tkaninie i w krótkim procesie (bez parowania, prania i stosowania stentera). Goście stoiska będą też mogli dowiedzieć się więcej o nowej EFI Reggiani Hyper – najnowszej, superwydajnej maszynie cyfrowej do przemysłowego druku na tekstyliach i skanowania, a także o nowej drukarce skanującej EFI Reggiani Blaze, która powstała, by pomóc firmom tekstylnym przebić się z sukcesem do świata przemysłowego drukowania tekstyliów.

Podczas międzynarodowych targów druku FESPA Global Print Expo 2021, które odbędą się w dn. 12–15 października w Amsterdamie, Canon po raz pierwszy zaprezentuje plotery Colorado 1630 i Arizona 135 GT oraz kompletny zestaw do produkcji tapet w technologii UVgel Wallpaper Factory. To kolejne modele ze znanych serii drukarek wielkoformatowych, wzbogacone o nowe funkcjonalności. Goście targów będą mogli zapoznać się z szerokim wachlarzem zastosowań nowych maszyn podczas prezentacji pod hasłem „A Taste of Colour”.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.