Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Walne Zebranie Członków PIAP

Walne Zebranie Członków PIAP

W dniu 19 maja 2015 roku o godzinie 10:00 w Warszawie, w Centrum Konferencyjnym Zielna (ul. Zielna 37), Sala Wystawowa (V piętro), odbędzie się Walne Zebranie Członków PIAP. Jego celem jest podsumowanie prac Izby oraz omówienie planów na następny rok.

Zwyczajne Walne Zebranie Członków PIAP rozpocznie się wyborem Przewodniczącego, Sekretarza Zebrania i Komisji Skrutacyjnej. Po przyjęcie porządku obrad dotychczasowy Zarząd PIAP przedstawi sprawozdanie finansowe Stowarzyszenia, sprawozdania z działalności Stowarzyszenia oraz sprawozdania Komisji Rewizyjnej z badania działalności Zarządu PIAP w roku 2014. Swój raport zaprezentuje również agencja obsługująca PIAP w ubiegłym roku. Po przedstawieniu, omówieniu i zatwierdzeniu planu pracy PIAP na rok 2015/2016 członkowie będą mogli zgłosić swoje wnioski i przedyskutować działania prowadzone przez Izbę.
Po zebraniu odbędzie się prelekcja Jacka Walkiewicza „Pełna moc w życiu i biznesie”. Jacek Walkiewicz to psycholog i członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców, znany z porywającego i pełnego humoru sposobu prowadzenia szkoleń. Od dwudziestu lat aktywnie uczestniczy w rozwoju edukacji dorosłych, jest autorem programów szkoleniowych i wykładów. „Pełna moc w życiu i biznesie” to wykład inspirowany jego własnymi doświadczeniami osobistymi i zawodowymi. Jacek Walkiewicz opowie o odważnym życiu, podążaniu za marzeniami zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym, o radzeniu sobie ze stresem, strachem i ograniczeniami.
Harmonogram spotkania:
10:00–14:00 Walne zebranie członków PIAP
14:00–14.30 Lunch dla uczestników WZC
14:30–16.00 Prelekcja Jacka Walkiewicza „Pełna moc w życiu i biznesie”

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firmy Atrium Centrum Ploterowe i Ikonos organizują w dn. 9 i 10 czerwca br. w nowym centrum demonstracyjnym w Opolu dni otwarte. Podczas spotkania specjaliści zaprezentują flagowe modele ploterów do druku LED/UV, eko/żywicznych, solwentowych, laserów, ploterów tnących, trymerów oraz laminatorów – czyli urządzeń umożliwiających wykonywanie wysokojakościowych, trwałych nadruków na dowolnym materiale.
Jakie urządzenia przygotowano dla Państwa?

W dn. 19 maja br. Drukarnia Read Me z Łodzi zorganizowała drugą już konferencję (o pierwszej, ubiegłorocznej, pisaliśmy TUTAJ) w formie online, podczas której zaprezentowano stan realizacji inwestycji podjętych w ramach projektu „Zastosowanie innowacyjnej technologii szybkiego wielobarwnego druku wysokonakładowego – przyjaznej środowisku – w celu poprawy konkurencyjności firmy”.

Siegwerk wprowadził na rynek nową serię farb offsetowych UV do zastosowań niespożywczych, przeznaczoną do zadruku na wszystkich rodzajach podłoży papierowych i kartonowych. Sicura Litho Pack Eco odznacza się wysoką zawartością (ponad 40%) bioodnawialnych komponentów pochodzenia roślinnego, stanowiąc tym samym przyjazną dla środowiska alternatywę dla standardowych farb UV.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.