Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Webinar poświęcony rotograwiurze

Webinar poświęcony rotograwiurze

Stowarzyszenie włoskich producentów maszyn drukarskich, przetwórczych i papierniczych ACIMGA poinformowało o planowanym na 28 kwietnia br. webinarze, którego tematyka będzie poświęcona wklęsłodrukowi. Wydarzenie będzie otwarte i dostępne dla słuchaczy z całego świata, poprowadzone zostanie w dwóch językach – włoskim i angielskim.

ACIMGA w 2019 r. utworzyła włoską grupę Rotogravure, której celem jest promowanie tej technologii druku. W obliczu poważnego kryzysu włoskiego przemysłu, wywołanego przez epidemię COVID-19, stowarzyszenie chce dołożyć starań, by wspomóc włoską poligrafię. Wyrazem tego jest dodanie do zaplanowanej na 23 października br. we Florencji imprezy Roto4all dodatkowego wydarzenia – będzie to kwietniowy międzynarodowy webinar. W obydwu wydarzeniach, których celem jest propagowanie zalet druku wklęsłodrukowego (zwłaszcza wśród producentów opakowań), szerokiej koncepcji zrównoważonego rozwoju oraz promowanie włoskich osiągnięć w tym zakresie, wezmą udział ci sami prelegenci. Będą to: Andrea Briganti (dyrektor generalny ACIMGA), Gianmatteo Maggioni (koordynator włoskiej grupy Rotogravure), Enzo Baglieri (profesor SDA Bocconi School of Management, dyrektor wykonawczy MBA) i Elisabetta Bottazzoli (specjalistka ds. zrównoważonego rozwoju i GOZ).

Wkrótce zostanie podana droga rejestracji na webinarium. Więcej informacji na stronie www.acimga.it.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Kto jeszcze nie odnowił prenumeraty „Świata DRUKU” na rok 2021 lub waha się, czy dołączyć do grona stałych czytelników naszego miesięcznika, niech się spieszy, bo już wkrótce światło dzienne ujrzy styczniowy numer, a w nim wiele bardzo ciekawych artykułów. Napiszemy m.in. o trendach w projektowaniu opakowań oraz w komunikacji wizualnej, będzie też o sublimacji, sitodruku, tampondruku i druku zmiennych danych w wielkim formacie, oraz o prognozach dla rynku książki…
Szczegółowe informacje dotyczące prenumeraty znajdą Państwo TUTAJ. Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych. Zapraszamy!

Ze względu na odwołanie targów Rema firma Atrium organizuje dodatkową edycję odbywających się cyklicznie dni otwartych poświęconych drukowi wielkoformatowemu. Wydarzenie, któremu patronuje „Świat DRUKU”, odbędzie się w dniach 3–5 lutego br. w opolskim centrum demonstracyjnym dystrybutora. Uczestnicy będą mogli poznać możliwości i przetestować kilkanaście maszyn takich marek jak Mutoh, EFI, Artemis, Summa, Neolt oraz media do druku marki Ikonos. Będzie także można zasięgnąć porad specjalistów w sprawie optymalnego doboru rozwiązań.

Nowa edycja Katalogu Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych 2021 jest już na rynku. Publikacja ta stanowi praktyczny przewodnik i skuteczne narzędzie dla pracowników działów marketingu i promocji, prezentujące bazę liderów rynku upominków reklamowych i szeroko pojętej reklamy. Katalog PIAP 2021 w wersji drukowanej powstał w nakładzie 5 tys. egzemplarzy, dostępny jest również w wersji online.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.