Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Wieczór Branżowy PIAP staje się już tradycją

Wieczór Branżowy PIAP staje się już tradycją

Już 17 lutego br. w Warszawie w restauracji Warszawski Dzień Wine Room po raz trzeci odbędzie się wieczór branżowy Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych.
Spotkanie ma na celu integrację przedstawicieli firm członkowskich PIAP.

„Mam wrażenie, że wieczór branżowy PIAP zapisał się już na stałe w harmonogramie spotkań większości członków Izby. Spotkanie przebiegające w atmosferze rozmów przy lampce dobrego winna i miłej dla ucha muzyce w tle przypadło do gustu nie tylko członkom naszej Izby, ale również sponsorom wydarzenia, o czym świadczy rosnąca frekwencja wśród obu wymienionych grup. Miło mi, że formuła spotkania, którą wraz z dyrektorem biura zarządu PIAP Katarzyną Wojniak zaproponowałyśmy, spotkała się z tak pozytywnym odbiorem ze strony przedstawicieli firm zrzeszonych w PIAP” - mówi Magda Owczarska, wiceprezes PIAP.
Sponsorami – gospodarzami wydarzenia są firmy: 12M Alicja Wąsowska, Axpol Trading, Brandfathers Group, CiTRON Europen USB Warehouse, Inspirion Polska,
Jaguar Tomasz Chwiłowicz, Macma Polska, Mount Blanc, RITF advnet Polska, Texet Poland oraz Polska Izba Artykułów Promocyjnych.
„Wieczór branżowy PIAP to świetna okazja do pogłębienia istniejących i nawiązania nowych relacji pomiędzy agencjami reklamowymi a producentami i importerami zrzeszonymi w PIAP. Uczestnicy wydarzenia mogą w miłej atmosferze porozmawiać o aktualnych wydarzeniach branżowych oraz wysłuchać opinii przedstawicieli innych firm członkowskich na temat sytuacji na rynku” – mówi Katarzyna Wojniak, dyrektor biura zarządu PIAP.
Podczas wieczoru branżowego PIAP m.in. odbędzie się uroczyste wręczenie statuetek dla Jubilatów PIAP 2016 oraz dla firm uczestniczących w programie Gwiazdy PIAP 2015, które zgodnie z zasadami programu otrzymały największą liczbę pozytywnych komentarzy.
Po części oficjalnej przyjdzie czas na relaks i rozmowy kuluarowe,na które przedstawiciele PIAP w imieniu swoim oraz pozostałych sponsorów serdecznie zapraszają.
Fotorelacja z Wieczoru Branżowego PIAP 2015
Videorelacja Wieczór Branżowy PIAP 2015

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 14–16 marca 2023 r. w centrum wystawienniczym w Monachium kolejny raz odbędzie się połączone wydarzenie, skupiające globalny przemysł przetwórczy, papierniczy i poligraficzny. Mowa o targach CCE International (wystawa dla przemysłu tektury falistej i litej), ICE Europe (wystawa poświęcona obróbce papieru, folii i taśm) i InPrint (koncentrująca się na technologii druku przemysłowego).

Fujifilm ogłosił zamknięcie linii produkcyjnej płyt offsetowych w niderlandzkim mieście Tilburg i przeniesienie jej do fabryk w Japonii i Chinach. Zakończenie procesu ma nastąpić z końcem 2023 r. Powodem tej decyzji jest ciągły spadek zapotrzebowania na płyty offsetowe, wynikający z przechodzenia drukarń na technologię cyfrową (trend ten został przyspieszony przez pandemię). Nie bez znaczenia jest także pogarszająca się w Europie sytuacja rynkowa – wzrost kosztów surowców, niestabilność rynku energii oraz wpływ wyższej inflacji.

Pod koniec listopada br. blisko 50 pracowników firm Aquila i VPK Packaging Polska wzięło udział w warsztatach sadzenia drzew, sprzątaniu lasu i zazielenieniu przestrzeni zrujnowanej przez nawałnice w Wielkopolsce. W ramach akcji posadzono drzewa na obszarze Nadleśnictwa Gniezno, niedaleko centrali firmy we Wrześni.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.