Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Wkrótce drugi pokaz Real Production Show firmy Fujifilm

Wkrótce drugi pokaz Real Production Show firmy Fujifilm

Po sukcesie pierwszego wirtualnego pokazu, który odbył się 24 września br. (pisaliśmy o nim TUTAJ), firma Fujifilm organizuje drugie spotkanie – zaplanowano je 27 października. Tym razem tematyka skupi się na korzyściach płynących z cyfrowej automatyzacji – goście na ekranach monitorów będą mogli oglądać w czasie rzeczywistym produkcję na maszynie Jet Press 750S w Brukseli, a następnie przeniosą się do firmy Horizon w Japonii, skąd będzie transmitowany pokaz wielu procesów wykańczania przy użyciu różnych rozwiązań.

Podczas drugiej edycji wydarzenia Fujifilm zamierza zaprezentować przykładową produkcję zestawów wysokiej jakości pocztówek fotograficznych. Zostaną one wydrukowane w Brukseli, a następnie wycięte i połączone przy użyciu rozwiązań do wykańczania na drugim końcu świata, w nowym Horizon Innovation Park w Japonii. Uczestnicy wydarzenia, którzy zamówią próbkę tych prac, otrzymają zestawy pocztówek powstałych podczas drugiego pokazu, dodatkowo będą one zapakowane w kartonowe pudełka wydrukowane podczas pierwszego pokazu.

Mark Stephenson z firmy Fujifilm, gospodarz prezentacji Real Production Show, komentuje: „Pozytywne reakcje na pierwsze wydarzenie zachęciły nas do rozszerzenia zawartości drugiego pokazu przy współpracy z firmą Horizon. Nasza kolejna transkontynentalna prezentacja w dużym stopniu będzie poświęcona automatyzacji. Najpierw pokażemy, jak za pomocą oprogramowania XMF firmy Fujifilm można łatwo zarządzać wieloma zadaniami, w pełni wykorzystując szybkość, dokładność pasowania i spójność maszyny Jet Press. Następnie firma Horizon podejmie wyzwanie i pokaże, jak integracja naszych rozwiązań usuwa wszystkie niewiadome ze skomplikowanych zleceń, minimalizując liczbę błędów, obniżając koszy pracy i maksymalizując wydajność”. Colin Flinn, gospodarz prezentacji firmy Horizon International, dodaje: „Cieszymy się, że możemy pokazać ułatwiające pracę, wysoko wydajne i stanowiące wartość dodaną możliwości naszych systemów. Widzowie będą mogli obejrzeć w czasie rzeczywistym, jak rozwiązania do prepressu firmy Fujifilm i postpressu firmy Horizon wspólnie wykorzystują możliwości oprogramowania Smart Factory i Industry 4.0”.

Aby uzyskać więcej informacji lub zgłosić swój udział w wydarzeniu, należy odwiedzić stronę organizatora.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Integart wprowadziła na rynek innowacyjny na skalę światową program średnio- i długoterminowego wynajmu urządzeń HP Latex oraz HP Stitch. Program Rent2Print jest przeznaczony dla wszystkich klientów, którzy chcą użytkować urządzenia oraz czerpać maksymalne korzyści biznesowe, nie wiążąc się umową leasingu ani kredytem. To klient decyduje o terminie najmu, doborze sprzętu i jego wymianie bądź wykupie.
Program najmu obejmuje urządzenia drukujące firmy HP: HP Latex 115, 315, 335 oraz opcje Print&Cut; HP Latex 365, 375; HP Latex 560, 570; HP Stitch S300 oraz S500. Umowa najmu nie nakłada żadnych limitów druku, a w całym okresie uczestnictwa w najmie klient ma gwarantowany bezpłatny pełny pakiet serwisowy i okresowe przeglądy. Każdy zakup mediów w Integart dla uczestników Programu to rabat 3% obniżający automatycznie wartość raty najmu, nawet do 70%. To powoduje, że im więcej firma drukuje, tym mniej może płacić za najem urządzenia!
Więcej informacji na www.rent2print.pl.

Informacja promocyjna

W dniu 29 września 2020 r., podczas targów Polagra w Poznaniu, firma FANO Sp. z .o.o. zgłosiła akces do grona członków Polskiej Izby Opakowań.

W ramach partnerstwa, firmy Fujifilm, Illumina i Edale połączą siły w powstającym salonie wystawowym firmy Edale w jej siedzibie w Whiteley w Wielkiej Brytanii. Nowy obiekt, którego otwarcie zaplanowano na rok 2021, będzie miejscem wirtualnych prezentacji wydajnej kombinacji maszyn fleksograficznych Edale i systemu utrwalania UV LED Illumina oraz farb Flexo JJ firmy Fujifilm.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.