Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Xeikon In-Mold Label Suite

Xeikon In-Mold Label Suite

Firma Xeikon poinformowała, że pierwszy system Xeikon In-Mold Label, został wdrożony w drukarni aL Printing z Reusel w Holandii. Założona w 1938 roku drukarnia obsługuje klientów z całej Europy, jednak jej głównymi rynkami zbytu są kraje Beneluksu i Niemcy.

Na technologię Xeikon In-Mold Label Suite składa się cyfrowa maszyna drukująca w kolorze Xeikon 3000 z tonerem ICE, podłoża, oprogramowanie i urządzenia do finishingu. Drukarnia aL Printing specjalizuje się w produkcji etykiet samoprzylepnych, opakowań giętkich i etykiet In-Mould. Rozwiązania firmy Xeikon stały się częścią parku maszynowego składającego się głównie z urządzeń fleksograficznych.
Filip Weymans, dyrektor ds. marketingu i rozwoju, etykiet i opakowań, Xeikon: „Włożyliśmy wiele wysiłku w stworzenie kompletnego rozwiązania Xeikon In-Mold Label Suite, jednak zainteresowanie ze strony klientów rekompensuje nam nasze wcześniejsze zaangażowanie. Niski koszt przygotowania, wysoka jakość produktu końcowego i szeroka gama dostępnych kolorów, połączone z możliwością opłacalnego druku bardzo krótkich serii – to są cechy, które przekonują drukarnie różnej wielkości, chcące inwestować w nowe projekty i rozwiązania, ale niezbyt kosztowne. Drukarnia al Printing udowodniła, że dzięki wdrożeniu technologii Xeikona nowoczesny design etykiet można połączyć z wydajną produkcją, nie rezygnując ze standardowych wzorów i materiałów”.
Xeikon In-Mold Label Suite pokazano w ramach impezy Xeikon Café, zorganizowanej przez Xeikon i jego partnerów z sieci Aura, która odbyła się w dniach 20–22 maja w Belgii.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firmy Atrium Centrum Ploterowe i Ikonos organizują w dn. 9 i 10 czerwca br. w nowym centrum demonstracyjnym w Opolu dni otwarte. Podczas spotkania specjaliści zaprezentują flagowe modele ploterów do druku LED/UV, eko/żywicznych, solwentowych, laserów, ploterów tnących, trymerów oraz laminatorów – czyli urządzeń umożliwiających wykonywanie wysokojakościowych, trwałych nadruków na dowolnym materiale.
Jakie urządzenia przygotowano dla Państwa?

W dn. 19 maja br. Drukarnia Read Me z Łodzi zorganizowała drugą już konferencję (o pierwszej, ubiegłorocznej, pisaliśmy TUTAJ) w formie online, podczas której zaprezentowano stan realizacji inwestycji podjętych w ramach projektu „Zastosowanie innowacyjnej technologii szybkiego wielobarwnego druku wysokonakładowego – przyjaznej środowisku – w celu poprawy konkurencyjności firmy”.

Siegwerk wprowadził na rynek nową serię farb offsetowych UV do zastosowań niespożywczych, przeznaczoną do zadruku na wszystkich rodzajach podłoży papierowych i kartonowych. Sicura Litho Pack Eco odznacza się wysoką zawartością (ponad 40%) bioodnawialnych komponentów pochodzenia roślinnego, stanowiąc tym samym przyjazną dla środowiska alternatywę dla standardowych farb UV.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.