Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Xeikon na Labelexpo

Xeikon na Labelexpo

Firma Xeikon (stoisko 9B/C50) na targach Labelexpo oficjalnie wprowadzi do sprzedaży nową drukarkę etykiet Xeikon CX3, która bazuje na technologii druku cyfrowego Xeikon Cheetah. Jak mówi producent, Xeikon CX3 jest najszybszą cyfrową 5-kolorową drukarką w swojej klasie. Obok niej można będzie zobaczyć też urządzenie Xeikon 3300 do druku wąskowstęgowego (szer. wstęgi od 200 do 330 mm).

Targi będą też okazją do pokazania szerszej publiczności dwóch nowych tonerów, MatteSilver i PalladiumSilver, które mają poszerzyć możliwości zarówno projektantów, jak i drukarń etykiet oraz opakowań, a także użytkowników cyfrowych technologii druku firmy Xeikon. Jak podaje producent, MatteSilver zapewnia metaliczne wykończenie podłoża, a PalladiumSilver, dostępny wyłącznie dla technologii druku cyfrowego firmy Xeikon, pozwala na uzyskanie efektu srebrnego, mieniącego się połysku. Tonery MatteSilver i PalladiumSilver zostaną zaprezentowane podczas targów „w akcji”, z wykorzystaniem maszyny Xeikon Cheetah. Ponadto promowana będzie nowa wersja VariLane, software’u służącego do impozycji, pracującego z DFE (digital front-end) Xeikon X-800. Dedykowany produkcji etykiet VariLane 4.0 jest w pełni zintegrowany z systemem workflow X-800 4.0.
Pokazywane będą również naświetlarki ThermoFlexX, w tym premierowa ThermoFlexX 60.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Obchodząca w tym roku 80-lecie istnienia firma Seiko Epson Corporation otworzyła w swojej japońskiej centrali w Suwa, w prefekturze Nagano, muzeum poświęcone swojej historii. Placówka składa się z dwóch części: odnowionego Muzeum Monozukuri i całkiem nowej Izbie Pamięci. Odwiedzający będą mogli poznać rozwój firmy Epson i zobaczyć jej dawne produkty. Izba Pamięci znajduje się w zabytkowym, odrestaurowanym budynku z 1945 r., gdzie kiedyś mieściła się administracja firmy.

Firma Duplo poszerzyła swoje portfolio o urządzenie do lakierowania w formacie B2+ – DuSense DDC-8000. Ta – jak podaje producent – prosta w obsłudze, w pełni zautomatyzowana i kompaktowa maszyna, daje możliwość lakierowania wybiórczego i metalizowania w linii. Urządzenie przeznaczone jest do uszlachetniania m.in. okładek książek, a także opakowań, wizytówek, wszelkiego rodzaju wydruków akcydensowych – od jednego arkusza po nakłady produkcyjne.

Sun Chemical wprowadził do swojej oferty SunConnect – kolejny moduł wzbogacający pakiet SunColorBox. Nowe rozwiązanie jest skierowane do firm specjalizujących się w produkcji bazującej na tekturze falistej.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.