Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Za nami 5. edycja targów Warsaw Industry Week

Za nami 5. edycja targów Warsaw Industry Week

Piąta odsłona Międzynarodowych Targów Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych odbyła się w dn. 8–10 listopada 2021 r. w Ptak Warsaw Expo. Wystawa, nad którą patronat medialny sprawował „Świat DRUKU”, to największe wydarzenie sektora przemysłowego w Europie Środkowo-Wschodniej.

W tym roku po raz kolejny swoją ofertę zaprezentowały setki wystawców – producenci i dystrybutorzy z branży maszynowej, oprogramowania dla przemysłu, automatyki i robotyki w zakładach przemysłowych i produkcyjnych, druku 3D oraz innych rozwiązań dla szeroko pojętego przemysłu, a tysiące klientów branżowych pojawiło się, aby nawiązać cenne kontakty biznesowe, pogłębić swoją wiedzę o rynku i panujących na nim trendach. Przestrzeń wystawienniczą podzielono na strefy: obróbki metali, lakiernictwa, hydrauliki i pneumatyki, spawalnictwa, druku 3D, robotyki i automatyki, narzędzi oprogramowania, technologii laserowych – lasery 4.0 i obróbki drewna.

Targom towarzyszyła bogata oferta konferencji i spotkań branżowych. Konferencja z cyklu „Instrumenty Przemysłu” w tym roku przebiegła pod hasłem „Bliżej do Przemysłu 4.0”. Prelegenci przybliżyli przedsiębiorcom proces wprowadzania nowych rozwiązań do zakładów produkcyjnych, które ułatwiając proces „zielonej i cyfrowej transformacji” przybliżają realizację wizji przemysłu przyszłości. Debata pt. „Wizja kształcenia inżynierów. Kompetencje przyszłości” traktowała o dobrych praktykach w rozwoju kompetencji inżynierów. Wzięli w niej udział przedstawiciele przemysłu, instytucji nauczających, pracownicy i studenci. Konferencja została zorganizowana we współpracy z Wszechnicą Uniwersytetu Jagiellońskiego. Odbyło się również seminarium pt. „Możliwości udziału polskich przedsiębiorców w zamówieniach organizacji międzynarodowej oraz armii amerykańskiej stacjonującej w Polsce”, nie zabrakło prelekcji przygotowanych przez wystawców takich jak Siemens czy Seam Group.

Więcej informacji na: https://industryweek.pl/.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Grupa Schumacher Packaging, producent opakowań z tektury falistej i litej, planuje wdrożenie największego programu inwestycyjnego od momentu powstania przedsiębiorstwa w 1948 r. Do 2025 r. firma zainwestuje ok. 700 mln euro, z czego 300 mln euro w samych Niemczech.

19 listopada br. firma Koenig & Bauer zorganizowała w swojej siedzibie w Radebeul kolejny w tym roku Dzień Otwarty dla drukarń z Polski, tym razem reprezentujących segment akcydensowy (o spotkaniu dla drukarń opakowaniowych pisaliśmy TUTAJ). Główną atrakcją wydarzenia, na które złożyły się część konferencyjna i pokazy w Centrum Technologicznym, była pełnoformatowa maszyna arkuszowa – Rapida 106X i realizowana z jej udziałem produkcja autonomiczna.

Drukarnia Colours Factory jako pierwsza firma w Polsce i druga na świecie wdrożyła w 3. kwartale br. nowy system CtP firmy Agfa Offset, obejmujący wielkoformatową naświetlarkę Avalon N24-90XT oraz podajnik umożliwiający bezpośrednią obsługę palet – Skid Loader (to z kolei trzecie tego typu rozwiązanie w skali globalnej). Umowa pomiędzy obiema firmami uwzględnia też kontrakt płytowy, na bazie którego Agfa Offset stała się dostawcą materiałów wykorzystywanych przez drukarnię we wszystkich pracujących tu naświetlarkach CtP.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.