Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Za nami Pharma & Cosmetic Industry Days 2021

Za nami Pharma & Cosmetic Industry Days 2021

O tym, jak ważny jest kontakt pomiędzy przedsiębiorcami działającymi w tej samej branży, doskonale wiedzą producenci i dostawcy, którzy spotkali się w warszawskim Centrum EXPO XXI podczas drugiej edycji targów PCI Days, nad którymi patronat objął „Świat DRUKU”. W dn. 8 i 9 września br. uwaga ponad 1200 odwiedzających skupiła się wokół 100 firm prezentujących swoje usługi i produkty.

Na gości wystawy czekała szeroka oferta produktów i usług skierowana do firm z branż farmaceutycznej i kosmetycznej: obecni byli producenci oraz dostawcy opakowań, surowców, technologii, maszyn do produkcji, wyposażenia pracowni i laboratoriów oraz oferujący usługi logistyczne i IT, analityczne i diagnostyczne, wdrożeniowe czy nowoczesne urządzenia znakujące i etykietujące.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się Strefy Inspiracji – kosmetyczna i farmaceutyczna, gdzie można było wziąć udział w poszerzających wiedzę i inspirujących prelekcjach specjalistów branżowych. W roli mówców wystąpili eksperci w swoich dziedzinach, wieloletni pracownicy firm, znający aktualne trendy i nowinki branżowe, pracownicy naukowi, których nazwiska przyciągnęły liczne i zaangażowane grono słuchaczy.

Innymi ważnymi wydarzeniami towarzyszącymi wystawie były Konferencja Mikrobiologiczna poprowadzona przez Piotra Nowaczyka z firmy Dr Nowaczyk Centrum Badań i Innowacji, Panel dla Zakupowców, prowadzony przez eksperta z Polskiego Stowarzyszenia Menedżerów Logistyki i Zakupów oraz konferencja Be Inspired – Nowości Surowcowe 2021/2022, którą z sukcesem poprowadzili wystawcy w Kosmetycznej Strefie Inspiracji. Nie zabrakło także trzech paneli praktyczno-teoretycznych, których uczestnicy mogli poznać arkana budowania zakładu farmaceutycznego z pomieszczeniem czystym (cleanroom), który ma kluczowe znaczenie w produkcji kosmetycznej

Organizatorzy zapowiadają kolejną edycję wydarzenia w przyszłym roku, jego termin nie jest jeszcze znany. Więcej informacji i zdjęć znajdą Państwo na stronie www.pcidays.pl.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Przez najbliższe trzy lata prezesem stowarzyszenia FESPA będzie Christophe Aussenac. Nominację ogłoszono podczas zakończonych niedawno targów Fespa w Amsterdamie (12–15 października 2021 r.). Christophe od 2017 r. był wiceprezesem organizacji i w tej roli wspierał ustępującego ze stanowiska prezesa Christiana Duyckaertsa, który został mianowany ambasadorem FESPA w Azji, a także powraca do ogólnych obowiązków członka zarządu stowarzyszenia i będzie nadal brał aktywny udział w życiu jego belgijskiego oddziału.

Poznaliśmy wyniki 2. edycji Konkursu na okładkę książki uszlachetnioną w technologii 3D Touch, organizowanego przez drukarnię cyfrową Totem.com.pl we współpracy z firmami Konica Minolta Business Solutions Polska i PC Print Sp. j. Wyniki rywalizacji grafików – osób zarówno profesjonalnie zajmujących się projektowaniem graficznym, jak i amatorów –ogłoszono 14 października br. Główną nagrodę w postaci 5 tys. przyznano Antoninie Janus-Szybist za pracę pt. „Solaris”.

Firma HP wprowadziła na rynek gamę urządzeń wielkoformatowych – dwa urządzenia serii DesignJet Z Pro (Z6 Pro i Z9+ Pro), oferujące dostawcom usług druku i analitykom systemów informacji geograficznej (GIS) najnowsze rozwiązania do tworzenia profesjonalnych wydruków o fotograficznej jakości i dokładnych, kolorowych map generowanych przez GIS, oraz trzy nowe drukarki HP PageWide XL Pro (10000, 8200 MFP i 5200 MFP), dające możliwość szybszego reagowania na potrzeby klientów oraz rozwinięcia ich dotychczasowych możliwości.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.