Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Za nami Pharma & Cosmetic Industry Days 2021

Za nami Pharma & Cosmetic Industry Days 2021

O tym, jak ważny jest kontakt pomiędzy przedsiębiorcami działającymi w tej samej branży, doskonale wiedzą producenci i dostawcy, którzy spotkali się w warszawskim Centrum EXPO XXI podczas drugiej edycji targów PCI Days, nad którymi patronat objął „Świat DRUKU”. W dn. 8 i 9 września br. uwaga ponad 1200 odwiedzających skupiła się wokół 100 firm prezentujących swoje usługi i produkty.

Na gości wystawy czekała szeroka oferta produktów i usług skierowana do firm z branż farmaceutycznej i kosmetycznej: obecni byli producenci oraz dostawcy opakowań, surowców, technologii, maszyn do produkcji, wyposażenia pracowni i laboratoriów oraz oferujący usługi logistyczne i IT, analityczne i diagnostyczne, wdrożeniowe czy nowoczesne urządzenia znakujące i etykietujące.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się Strefy Inspiracji – kosmetyczna i farmaceutyczna, gdzie można było wziąć udział w poszerzających wiedzę i inspirujących prelekcjach specjalistów branżowych. W roli mówców wystąpili eksperci w swoich dziedzinach, wieloletni pracownicy firm, znający aktualne trendy i nowinki branżowe, pracownicy naukowi, których nazwiska przyciągnęły liczne i zaangażowane grono słuchaczy.

Innymi ważnymi wydarzeniami towarzyszącymi wystawie były Konferencja Mikrobiologiczna poprowadzona przez Piotra Nowaczyka z firmy Dr Nowaczyk Centrum Badań i Innowacji, Panel dla Zakupowców, prowadzony przez eksperta z Polskiego Stowarzyszenia Menedżerów Logistyki i Zakupów oraz konferencja Be Inspired – Nowości Surowcowe 2021/2022, którą z sukcesem poprowadzili wystawcy w Kosmetycznej Strefie Inspiracji. Nie zabrakło także trzech paneli praktyczno-teoretycznych, których uczestnicy mogli poznać arkana budowania zakładu farmaceutycznego z pomieszczeniem czystym (cleanroom), który ma kluczowe znaczenie w produkcji kosmetycznej

Organizatorzy zapowiadają kolejną edycję wydarzenia w przyszłym roku, jego termin nie jest jeszcze znany. Więcej informacji i zdjęć znajdą Państwo na stronie www.pcidays.pl.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas zbliżających się targów Festiwal Marketingu (Warszawa, Hala Expo XXI, 14–15 września 2022 r.) firma Atrium Centrum Ploterowe zaprezentuje bogaty wybór maszyn ze swojego portfolio. Promowane rozwiązania są przeznaczone do różnorodnych zastosowań – m.in. do zadruku tkanin w technologii DTF, grafik wielkoformatowych, gadżetów. Co jeszcze zobaczymy na stoisku Atrium?

Europejska Federacja Producentów Tektury Falistej (FEFCO) ogłosiła, że nowy ślad CO2 dla tektury falistej wynosi 491 kg CO2e/t, wykazując znaczną poprawę w porównaniu z 531 kg CO2e/t w ocenie z roku 2018. Wynik ten odzwierciedla ciągłe wysiłki podejmowane przez europejską branżę tektury falistej i dostawców papieru w celu zmniejszenia ich wpływu na środowisko.

Grafmasz wprowadził do oferty kolejny model plotera tnącego marki Sinajet – 0912 MT. To zautomatyzowane urządzenie wyposażone w multigłowicę z różnymi narzędziami tnącymi oraz trzema narzędziami bigującymi z serwomechanizmem obsługuje arkusze o wymiarach 1220 × 900 mm i grubości nawet do 20 mm.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.