Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Za nami VI edycja targów Warsaw Pack oraz Food Tech Expo

Za nami VI edycja targów Warsaw Pack oraz Food Tech Expo

W dn. 23–25 listopada 2021 r. w Nadarzynie odbyły się dwie wystawy przeznaczone dla branży opakowań oraz producentów żywności: Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań – Warsaw Pack oraz Międzynarodowych Targów Technologii Spożywczych – Food Tech Expo. Było to, jak podkreślają organizatorzy, największe wydarzenie tego typu w Europie Środkowo-Wschodniej. Swoje produkty i usługi na powierzchni 40 tys. m2 zaprezentowało 227 wystawców blisko 15 tys. zwiedzającym.

Połączone imprezy wystawiennicze stanowiły okazję do poznania firm, których oferty i usługi mogą pomóc w zapewnieniu różnokierunkowego, a przy tym kompleksowego rozwoju przedsiębiorstwa działającego w sektorach opakowań na żywność i pokrewnych. Organizator targów Warsaw Pack, nad którymi „Świat DRUKU” objął patronat medialny, zadbał o dogodną zarówno dla zwiedzających, jak i wystawców organizację przestrzeni – podzielono ją na sześć stref tematycznych: techniki pakowania, opakowań, etykiet, etykietowania i druku, automatyki i robotyki, e-commerce, logistyki i magazynowania.

Targom Warsaw Pack towarzyszyła wystawa Food Tech Expo, skierowana do branży producentów żywności. Targi stanowią platformę prezentującą szeroką ofertę producentów oraz dystrybutorów maszyn służących do przetwórstwa i produkcji spożywczej, a także technologii zwiększających bezpieczeństwo żywności. Także tu przestrzeń podzielono na strefy, były to: maszyny specjalistyczne i linie technologiczne dla sektorów przemysłu spożywczego, komponenty i dodatki produkcyjne do żywności, maszyny i urządzenia wspierające oraz akcesoria, a także usługi, badania i nauka.

Kolejną edycję obydwu wydarzeń – znów w połączonej formule – zaplanowano na termin 26–28 kwietnia 2022 r. Obszerniejszą relację z tegorocznej odsłony wystawy znajdą Państwo w styczniowym numerze „Świata DRUKU”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Stowarzyszenie FESPA, organizator międzynarodowych targów druku wielkoformatowego, druku na tekstyliach i znakowania FESPA Global Print Expo oraz European Sign Expo, rozpoczęło kampanię promującą tegoroczną odsłonę obydwu wydarzeń. Zaplanowano je na termin 31 maja – 3 czerwca 2022 r. w przestrzeniach wystawienniczych Messe Berlin. Tematem przewodnim kampanii jest hasło „Experience Print in Motion” (Doświadczaj druku w ruchu), które odnosi się do nieustannego rozwoju rynku druku specjalistycznego i obsługującej go technologii, która dokonuje się mimo wyzwań ostatnich dwóch lat.

Podczas 22. odsłony swojej dorocznej konferencji Connect w Las Vegas (17–21 stycznia 2022 r.) firma Electronics For Imaging zaprezentowała nowe rozwiązania ze swojego portfolio, przeznaczone do druku cyfrowego (m.in. atramentową drukarkę produkcyjną EFI Pro 30h) oraz – premierowo – produkty z rodziny Fiery.

Prężnie działająca drukarnia Hedom z Krosna o imponującej, 100-letniej tradycji, oferująca kompleksowe rozwiązania dla poligrafii i reklamy, zainstalowała w ostatnim czasie system broszurujący Duplo 600i. Jak podkreśla jej kierownictwo, w codziennej pracy szczególnie istotne są automatyzacja maszyny oraz jej intuicyjna obsługa.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.