Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Za nami wirtualne seminarium Roto4All

Za nami wirtualne seminarium Roto4All

Andrea Briganti, dyrektor generalny Acimga, podczas wydarzenia Roto4All

Pierwsze wirtualne spotkanie, zorganizowane przez sekcję rotograwiury grupy Acimga w dniu 23 października br. we Florencji, zakończyło się sukcesem. Jak podał organizator, w seminarium Roto4All wzięło udział ponad 430 zarejestrowanych osób, z czego jedna czwarta pochodziła spoza Włoch. Jak podkreśla włoskie stowarzyszenie, to dwukrotnie więcej niż się spodziewano. Celem wydarzenia było wspieranie promocji technologii wklęsłodruku. Spotkanie z powodu pandemii odbyło się w formie streamingu i było tłumaczone na żywo na język angielski. Wiosną 2021 r. planowana jest stacjonarna konferencja Print4All.

Bogaty merytoryczny program seminarium Roto4All przyciągnął wielu specjalistów zainteresowanych tematem rotograwiury – producentów, użytkowników, teoretyków, a także ekspertów ds. marketingu i przedstawicieli międzynarodowych stowarzyszeń branżowych. „Pokazaliśmy, popierając to faktami, że na tym etapie potrzebujemy tylko jednego: odporności – powiedział Andrea Briganti, dyrektor generalny stowarzyszenia włoskich producentów maszyn drukarskich, przetwórczych i papierniczych Acimga. – Nasza determinacja w kontynuowaniu pracy nad zorganizowaniem seminarium Roto4All została nagrodzona znakomitym wynikiem. Wirtualny format umożliwił nam dalsze działania: mamy wgląd we wszystkie specyficzne cechy produkcyjne, organizacyjne, techniczne i kulturowe, jakimi dysponują Włoscy specjaliści z branży rotograwiury, świadczący usługi w tym zakresie. Koncentrujemy się na wizji, a nie na jednostkowej prezentacji produktów, i w tych działaniach trafiamy do szerokiego kręgu zainteresowanych, także poza granicami kraju. To nie przypadek, że organizujemy międzynarodowe seminaria online w czterech krajach: Turcji, Wielkiej Brytanii, Egipcie i Algierii – ich celem jest połączenie licznych specjalistów i lokalnych stowarzyszeń branżowych. Ich tematyka koncentrować się będzie na zagadnieniach zrównoważonego rozwoju i przemysłu 4.0”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Mack-Brooks Exhibitions, organizator targów InPrint, ICE Europe i CCE International podał datę dwukrotnie już odsuwanego w czasie wydarzenia. Mają się one odbyć w dn. 15–17 marca 2022 r. w Monachium.

„Upgrade maszyny drukującej: optymalizacja istniejącego parku sprzętowego i zwiększenie jego wszechstronności” – to tytuł kolejnego webinarium organizowanego 19 maja br. o godz. 10.00 przez firmę Mark Andy z myślą o jej obecnych i potencjalnych klientach. Tym razem wydarzenie koncentrować się będzie na różnych opcjach rozbudowy maszyn tego producenta, pozwalających na realizację nowych aplikacji i wejście na nowe segmenty rynkowe.

Firma Bluejet z Gdańska w ostatnim czasie zainstalowała nową maszynę Durst RHO 2500 wraz z całą zautomatyzowaną linią produkcyjną (automatyczny podajnik i odbiornik). Celem inwestycji jest rozbudowanie oferty oraz zwiększenie możliwości produkcyjnych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.