Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Założyciel marki We First przemówi do top managementu

Założyciel marki We First przemówi do top managementu

Simon Mainwaring, założyciel czołowej marki konsultacyjnej We First, pokazuje podczas swoich szkoleń, jak definiować, tworzyć i dzielić się historią dobrej współpracy, która przekłada się na reputację marki, społeczność klientów oraz wydźwięk społeczny. Przekazuje wiedzę, jak łączyć opowieści oraz technologię społeczną, która będzie inspiracją dla pracowników przedsiębiorstw oraz klientów, wspólnie budujących pozytywny wizerunek. Swoją wiedzę przekaże również we wrześniu podczas Golden Marketing Conference.

Przed założeniem We First Simon Mainwaring spędził 18 lat, zajmując się pisaniem, będąc dyrektorem kreatywnym wielu agencji reklamowych, tj. Saatchi & Saatchi, Wieden & Kennedy oraz Ogilvy, pracując na rzecz takich marek jak Nike, Coca-Cola, Toyota i Motorola. Ponadto był konsultantem dla wielu marek F500 czołowych firm z sektora reklamy, produkcji oraz firm cyfrowych. Jako autor publikacji w magazynach The Guardian, Forbes, Fast Company, Huffington Post, Mashable oraz GOOD Magazine specjalizuje się w tematach brandingu oraz technologii społecznych. Jego książka „We First: How brands and Consumers Use Social Media to Build a Better World” (Palgrave Macmillan) została okrzyknięta mianem bestsellera przez New York Times, Wall Street Journal oraz Amazon, uzyskując tytuł Amazon Top Ten Business Book (jedna z 10 najlepszych książek biznesowych), 800CEO Read Top Five Marketing Book, a Strategy+Business nazwało ją najlepszą książką roku dedykowaną marketingowi.
Simon jest cytowany w wielu publikacjach, np. Trust Across America’s, Lista 100 Czołowych Myślicieli Wiarygodnego Biznesu 2012, znalazł się na 4. miejscu Listy Twittera: 30 Najbardziej Wpływowych Głosów Ameryki w 2013 roku wydanej przez The Guardian, na 15. miejscu listy 500 Najbardziej Wpływowych Ludzi 2013 roku opracowanej przez SustMeme’s CSR, na 9. miejscu Czołowych Liderów CSR w roku 2014 GlobalCEO’s. Ponadto pisano o nim w TIME, The Guardian, Advertising Age, Adweek, Huffington Post, Inc Magazine, Fast Company, GOOD Magazine, Mashable oraz w Business News Network, CBC, CBC i BNet.
Występował jako prelegent podczas Międzynarodowego Festiwalu Reklamowego w Cannes, w Royal Society of Arts (Królewskie Towarzystwo Sztuki), SXSW, TEDxSF, Promaxbda, Conscious Capitalism (Świadomy Kapitalizm), Trwałe Marki, w National Speakers Association (Krajowe Stowarzyszenie Prelegentów) oraz National Press Club (Krajowy Klub Prasy) oraz dla firm Google, Coca-Cola, General Motors, Samsung, Gucci, VW Group, NHL oraz Patagonia. Portal Speaking.com uznał go jednym z pięciu najlepszych prelegentów marketingu. Ponadto trafił na okładkę National Speaker’s Magazine w roku 2014.
Simon Mainwaring przemówi podczas pierwszej edycji Golden Marketing Conference, skierowanej do top managementu, kadry zarządzającej i osób decyzyjnych budujących polską sferę biznesu. Konferencja potrwa dwa dni – od 29 do 30 września 2015 roku, a odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w centrum konferencyjnym Poznań City Center.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Heidelberger Druckmaschinen AG poinformowała o decyzji wycofania się z przyszłorocznych targów drupa. Głównym powodem jest pandemia Covid-19 i jej skutki – ograniczenia w przemieszczaniu się i gromadzeniu, restrykcje higieniczne oraz niemożność przewidzenia, jak sytuacja epidemiczna będzie wyglądała w przyszłym roku. Jednocześnie koncern informuje, że zamierza skupić się na organizacji Tygodni Innowacji w centrum pokazowym w Wiesloch-Walldorf, co ma związek z coraz krótszym czasem wprowadzania nowości na rynek. Pierwszy cykl prezentacji, które będą dostępne także online, odbędzie się w październiku br.

Intensywnie pracujemy nad kolejnym, lipcowo-sierpniowym wydaniem „Świata DRUKU”, do którego współtworzenia serdecznie Państwa zapraszamy. Tradycyjnie powrócimy w nim do tematyki druku mało- i wielkoformatowego, druku na żądanie, druku na tekstyliach, upominków reklamowych. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy sitodruku, druku sublimacyjnego i tampondruku. Omówimy również najnowsze trendy na rynku upominków reklamowych. Wydanie to będzie wraz z nami obecne na targach FestiwalDruku.pl (9–10.09) oraz w Madrycie na targach FESPA Global Print Expo (6–8.10).

Letniemu wydaniu „Świata DRUKU” będzie towarzyszyć specjalny dodatek pt.: „Opakowania i etykiety XXI wieku – zrównoważone, funkcjonalne, bezpieczne, piękne”. Znajdą się w nim informacje o technologiach, maszynach, materiałach, które pomogą rozruszać biznesy po koronawirusowym szoku. Publikacja ta będzie dostępna podczas wydarzeń, w których weźmiemy udział, przynajmniej do końca tego roku. Pierwsze z nich to: FestiwalDruku.pl, Forum Fleksograficzne PIF (14–15.09), Konferencja „Tektura falista – najnowsze technologie” (24–25.09), jak również targi Packaging Innovations (24–25.09).
Zapraszamy do współpracy!

Stowarzyszenie FESPA poinformowało, że przeniesiona z marca br. na październik tegoroczna edycja FESPA Global Print Expo oraz towarzyszących im targów European Sign Expo and Sportswear Pro w Madrycie nie odbędzie się. Ryzyko związane z pandemią covid-19 jest zbyt duże, a sytuacja gospodarcza w wielu krajach nie ustabilizowała się dostatecznie, by można było myśleć o organizacji tak dużej imprezy. Kolejna zapowiadana data to 9–12 marca 2021 r. Zmieni się również miejsce targów – po kilku latach branża wróci do Amsterdamu, do RAI Exhibition Centre.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.