Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Zapraszamy na warsztaty poświęcone oprogramowaniu Corel

Zapraszamy na warsztaty poświęcone oprogramowaniu Corel

Podczas zbliżających się 22. Targów Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio, Video oraz Technologii Multimedialnych (Expo-Łódź, 23–25 maja br.) „Świat DRUKU” organizuje warsztaty poświęcone oprogramowaniu Corel. Poprowadzi je Aleksy Pawluczuk, wykładowca ASP w Krakowie. Wspólnie z firmą Colop zapraszamy na stoisko nr D22, gdzie jak co roku odbywać się będą ponadto warsztaty grawerowania laserowego i prelekcje na temat materiałów wykorzystywanych w druku fotografii.

Film Video Foto to wydarzenie przeznaczone dla wszystkich osób poszukujących inspiracji związanych ze sztuką, nauką i techniką obrazu. Profesjonaliści i amatorzy, technicy i artyści – wszyscy znajdą tu wspólny język i poznają możliwości, jakie niosą ze sobą najnowsze osiągnięcia w tej dziedzinie. Jak podają organizatorzy, targi to nie tylko nowości oferowane przez polskich i światowych producentów sprzętu i oprogramowania oraz firm oferujących usługi i branżowe media – to także interesujące wydarzenia towarzyszące. Tegoroczna edycja obfitować będzie ponadto w warsztaty, spotkania i wystawy, warto odwiedzić także artystów w Strefie Sztuki.

„Świat DRUKU” jest patronem medialnym wydarzenia. Więcej informacji na stronie www.filmvideofoto.pl oraz na profilu facebookowym FVF, gdzie publikowane są aktualności związane z bieżącą edycją: sylwetki wystawców, patronów medialnych oraz szczegóły imprez towarzyszących.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

…wiele wydarzeń, na które z niecierpliwością czekamy. Wrześniowe, polsko-angielskie wydanie „Świata DRUKU” przygotowujemy z myślą o 40. edycji targów Labelexpo Europe w Brukseli (24–27 września), gdzie będzie można je znaleźć na stoisku z prasą branżową. Numer ten będzie nam również towarzyszyć podczas targów Taropak i 4 Print w Poznaniu (30.09–3.10) oraz na organizowanej przez nas już po raz czternasty konferencji „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie”, na którą zapraszamy Państwa do Czarnego Potoku w Krynicy-Zdroju (24–25.10).
Z tych powodów tematyka wiodąca czasopisma dotyczyć będzie etykiet i opakowań, a ściślej – produkcji i technik zadrukowywania opakowań i etykiet, opakowań z tektury falistej i litej, opakowań na żywność. Sporo miejsca w numerze poświęcimy także jednej z najpowszechniejszych technik zadruku opakowań – fleksografii. Warto zatem przy tej okazji zaprezentować swoją ofertę.

W czerwcu br. Digiprint został dystrybutorem na polskim rynku producenta maszyn do finishingu i przetwórstwa kartonu i tektury – firmy Highcon. Cyfrowe maszyny tnące i bigujące Highcon Euclid i Beam zostały stworzone z myślą o potrzebach technologii cyfrowej dla procesów post-print w przemyśle poligraficznym, a także o producentach opakowań, przetwórcach tektury falistej, kartonu czy drukowaniu komercyjnym.

Do zespołu Sharp Electronics dołączył Krzysztof Ukleja – doświadczony manager, specjalista od rozwiązań druku, visual i smart office. Wesprze dział marketingu produktowego i sprzedaży w rejonie Europy Centralnej i Wschodniej w zakresie zintegrowanych rozwiązań dla biur oraz rynków wertykalnych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu