Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Zapraszamy na warsztaty poświęcone oprogramowaniu Corel

Zapraszamy na warsztaty poświęcone oprogramowaniu Corel

Podczas zbliżających się 22. Targów Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio, Video oraz Technologii Multimedialnych (Expo-Łódź, 23–25 maja br.) „Świat DRUKU” organizuje warsztaty poświęcone oprogramowaniu Corel. Poprowadzi je Aleksy Pawluczuk, wykładowca ASP w Krakowie. Wspólnie z firmą Colop zapraszamy na stoisko nr D22, gdzie jak co roku odbywać się będą ponadto warsztaty grawerowania laserowego i prelekcje na temat materiałów wykorzystywanych w druku fotografii.

Film Video Foto to wydarzenie przeznaczone dla wszystkich osób poszukujących inspiracji związanych ze sztuką, nauką i techniką obrazu. Profesjonaliści i amatorzy, technicy i artyści – wszyscy znajdą tu wspólny język i poznają możliwości, jakie niosą ze sobą najnowsze osiągnięcia w tej dziedzinie. Jak podają organizatorzy, targi to nie tylko nowości oferowane przez polskich i światowych producentów sprzętu i oprogramowania oraz firm oferujących usługi i branżowe media – to także interesujące wydarzenia towarzyszące. Tegoroczna edycja obfitować będzie ponadto w warsztaty, spotkania i wystawy, warto odwiedzić także artystów w Strefie Sztuki.

„Świat DRUKU” jest patronem medialnym wydarzenia. Więcej informacji na stronie www.filmvideofoto.pl oraz na profilu facebookowym FVF, gdzie publikowane są aktualności związane z bieżącą edycją: sylwetki wystawców, patronów medialnych oraz szczegóły imprez towarzyszących.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Fotopolimerowe płyty FTH Digital to nowy członek rodziny fleksograficznych form drukowych o płaskich wierzchołkach firmy Flint Group. Są to płyty wymywane rozpuszczalnikiem, opracowane z myślą o drukowaniu opakowań giętkich.

MainPad to tablety od firmy manroland Goss web systems (MGWS) służących jako wsparcie w czynnościach serwisowych i konserwacyjnych maszyn drukujących. Ich stosowanie ma zapewnić wygodę w bieżącej obsłudze maszyn i wpłynąć na skrócenie czasu ich przestojów. Pierwsze MainPady trafiły do wiedeńskiej firmy Herold Druck oraz Mayer & Söhne Druck und Mediengruppe z niemieckiego Aichach. Mają one wbudowane oprogramowanie, które umożliwia pracownikom działów utrzymania ruchu rozwiązywanie problemów z maszyną bezpośrednio przy niej, z tabletem w ręce.

W ofercie czeskiej firmy Toray Graphics pojawiły się negatywowe płyty Imprima LJ przeznaczone do drukowania techniką bezwodnego druku offsetowego. Umożliwiają one drukowanie w rozdzielczości do 175 dpi, a ich czułość to 830 nanometrów. Jest to wartość odpowiednia do produkcji etykiet, ale płyty te mają również inne zastosowania, np. zadruk płyt kompaktowych, kart lojalnościowych i materiałów niechłonnych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu