Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Zarejestruj się na Labelexpo

Zarejestruj się na Labelexpo

Przypominamy, że już można zgłaszać swoją obecność na tegorocznych targach Labelexpo, które odbędą się w dniach 25–28 września w Brukseli. Dzięki rejestracji można zaoszczędzić 30% ceny biletu i taniej wynająć pokój w hotelu. Warto skorzystać z tej oferty, gdyż tegoroczne targi zapowiadają się bardzo interesująco.

Na ekspozycjach 700 wystawców zobaczymy cyfrowe i konwencjonalne maszyny drukujące, najnowocześniejsze materiały do produkcji etykiet i opakowań, technologie tłoczenia wstępnego i wytwarzania klisz drukowych, systemy wykańczania i przetwarzania, wyposażenie do kontroli nadruków i nanoszenia etykiet, matryce, obcinarki i podajniki, tusze i powłoki, rozwiązania RFID i w zakresie zabezpieczeń, oprogramowanie i technologie interaktywne. Organizatorzy informują o wielu pokazach pracy „na żywo” maszyn i urządzeń do druku etykiet i opakowań, zarówno konwencjonalnych, jak i cyfrowych, a wszystko to przez cztery dni w dziewięciu halach. Więcej informacji i formularz rejestracyjny znajdą Państwo tutaj.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Już za miesiąc, 23 listopada, w hotelu Czerniewski w Warszawie (ul. Jutrzenki 119) Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca „Świata DRUKU”, organizuje XI konferencję z cyklu Akademia Zarządzania Barwą. Zgłoszenia przyjmujemy do 13 listopada na formularzu zgłoszeniowym.

Firma Mimaki ogłosiła wprowadzenie do sprzedaży płaskiego plotera tnącego Mimaki CF22-1225. To nowe rozwiązanie tnące obsługuje materiały w formacie do 1220 × 2440 mm i stanowi doskonałe uzupełnienie urządzenia Mimaki JFX200-2513 do produkcji na żądanie sezonowych materiałów reklamowych do sklepów oraz elementów wystawowych. Po dodaniu oprogramowania ArtiosCAD Designer Solution obie maszyny tworzą kompletne rozwiązanie drukująco-tnące umożliwiające tworzenie niestandardowych opakowań i prototypów.

W dniach 18–20 września br. firma Erhardt+Leimer zorganizowała kolejne szkolenie dla swoich dystrybutorów. I tym razem w spotkaniu wzięli udział przedstawiciele firmy Graw, autoryzowanego dystrybutora Erhardt+Leimer w Polsce. Gośćmi szkolenia byli także przedstawiciele z takich krajów, jak Węgry, Czechy, Serbia i Macedonia.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu