Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Zarejestruj się na Labelexpo

Zarejestruj się na Labelexpo

Przypominamy, że już można zgłaszać swoją obecność na tegorocznych targach Labelexpo, które odbędą się w dniach 25–28 września w Brukseli. Dzięki rejestracji można zaoszczędzić 30% ceny biletu i taniej wynająć pokój w hotelu. Warto skorzystać z tej oferty, gdyż tegoroczne targi zapowiadają się bardzo interesująco.

Na ekspozycjach 700 wystawców zobaczymy cyfrowe i konwencjonalne maszyny drukujące, najnowocześniejsze materiały do produkcji etykiet i opakowań, technologie tłoczenia wstępnego i wytwarzania klisz drukowych, systemy wykańczania i przetwarzania, wyposażenie do kontroli nadruków i nanoszenia etykiet, matryce, obcinarki i podajniki, tusze i powłoki, rozwiązania RFID i w zakresie zabezpieczeń, oprogramowanie i technologie interaktywne. Organizatorzy informują o wielu pokazach pracy „na żywo” maszyn i urządzeń do druku etykiet i opakowań, zarówno konwencjonalnych, jak i cyfrowych, a wszystko to przez cztery dni w dziewięciu halach. Więcej informacji i formularz rejestracyjny znajdą Państwo tutaj.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Rynek identyfikatorów RFID w ostatnich latach systematycznie się rozwija. Według aktualnych prognoz, jeszcze w tym roku osiągnie on wartość ponad 11 milardów dolarów. Firma Avery Dennison dąży do wzmocnienia swojej pozycji w tym segmencie.

Canon Polska zaprasza do udziału w road show w Katowicach (10 VIII), Wrocławiu (17 VIII) i Poznaniu (30 VIII). Rejestracji można dokonać drogą e-mailową za pośrednictwem adresu roadshow@canon.pl z podaniem wybranego miasta spotkania. Weź udział w spotkaniach i przyspiesz rozwój swojej firmy dzięki innowacyjnym rozwiązaniom Canon!

reklama

Amerykański producent farb i atramentów, firma Sun Chemical opublikowała swój raport dotyczący ekorozwoju, w którym informuje o swoich osiągnięciach badawczych, które zaowocowały wprowadzeniem do oferty nowych produktów i usług przyjaznych dla środowiska naturalnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu