Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Zarejestruj się na Labelexpo

Zarejestruj się na Labelexpo

Ruszyła internetowa rejestracja gości na tegoroczne targi Labelexpo, które odbędą się w dniach 25–28 września w Brukseli. Dzięki niej można zaoszczędzić 30% ceny biletu i taniej wynająć pokój w hotelu. Warto skorzystać z tej oferty, gdyż tegoroczne targi zapowiadają się bardzo interesująco.

Na ekspozycjach 700 wystawców zobaczymy cyfrowe i konwencjonalne maszyny drukujące, najnowocześniejsze materiały do produkcji etykiet i opakowań, technologie tłoczenia wstępnego i wytwarzania klisz drukowych, systemy wykańczania i przetwarzania, wyposażenie do kontroli nadruków i nanoszenia etykiet, matryce, obcinarki i podajniki, tusze i powłoki, rozwiązania RFID i w zakresie zabezpieczeń, oprogramowanie i technologie interaktywne. Organizatorzy informują o wielu pokazach pracy „na żywo” maszyn i urządzeń do druku etykiet i opakowań, zarówno konwencjonalnych, jak i cyfrowych, a wszystko to przez cztery dni w dziewięciu halach. Więcej informacji i formularz rejestracyjny znajdą Państwo na stronie www.labelexpo-europe.com.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Możliwość zweryfikowania reputacji kontrahenta na pewno chroni przed podjęciem ryzykownej współpracy. Wiarygodność potencjalnych partnerów biznesowych można dziś sprawdzić w internetowych bazach i rejestrach. Jednym z takich wykazów jest „Industry Does Not Recommend”, do którego dostęp mają tylko uczestnicy projektu Solidni w Biznesie. To również oni mają możliwość, poprzez zgłoszenie, poinformować o niesolidnym uczestniku rynku branżowego.

AeroCut to jeden z wielu modeli wycinarek firmy Uchida w ofercie Riset. Szybko i efektywne wycina, perforuje i biguje – z precyzją do 0,1 mm przy jednym przebiegu arkusza. O jej zaletach mogli przekonać klienci współpracujący np. z warszawską drukarnią ASAP, w której kilka miesięcy temu ją zainstalowano.

Drukarnia internetowa Onlineprinters poszerzyła swój park maszynowy o HP Indigo 12000. Jak mówi dr Michael Fries, CEO Onlineprinters, „powodem zakupu jest duży wzrost liczby zleceń w obszarze niskich nakładów oraz druku błyskawicznego, który produkowany jest jeszcze w tym samym dniu roboczym”. Montaż urządzenia trwał tylko trzy dni.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu