Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Zauomatyzowany system Polar na Labelexpo

Zauomatyzowany system Polar na Labelexpo

Na stoisku 5C31 firma Polar zaprezentuje urządzenie LabelSystem DC-11 Plus. Niemiecki producent zapowiada rewolucję w produkcji tradycyjnych etykiet klejonych na mokro. Będzie to pierwsza prezentacja Polar przeprowadzona we współpracy z firmą Gallus.

Polar LabelSystem DC-11 Plus został zaprojektowany z myślą o zautomatyzowanych liniach produkcyjnych. W czasie 60 minut może wytwarzać maksymalnie 1440 opakowań, przy jednoczesnym zredukowaniu ilości personelu obsługującego do niezbędnego minimum. Szybkie wprowadzanie zmian w trakcie pracy maszyny ma zapewnić funkcja OptiChange, a o prawidłową regulację matrycy dba system OnePunchRegister. Firma Polar zapowiada uzyskanie wysokiej dokładności cięcia, uzyskiwanej dzięki zablokowaniu materiału w odpowiednim położeniu. O łatwości obsługi urządzenia świadczy fakt, iż zmiana jego ustawień nie wymaga użycia żadnych narzędzi.

Urządzenie może produkować etykiety z różnorodnych materiałów, zarówno papierowych, jak i z tworzyw sztucznych. W pełni zautomatyzowany proces produkcyjny obejmuje obróbkę etykiet począwszy od umieszczenia na wyrównywarce, poprzez pocięcie na pasy i przetransportowanie do wykrawarki, na umieszczeniu w zgrzewarce kończąc. Zastosowana w systemie zgrzewarka BDplus nie wymaga wstępnego podgrzewania, dzięki czemu jest delikatna dla podłoża i nie wydziela nieprzyjemnych zapachów.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Rynek identyfikatorów RFID w ostatnich latach systematycznie się rozwija. Według aktualnych prognoz, jeszcze w tym roku osiągnie on wartość ponad 11 milardów dolarów. Firma Avery Dennison dąży do wzmocnienia swojej pozycji w tym segmencie.

Canon Polska zaprasza do udziału w road show w Katowicach (10 VIII), Wrocławiu (17 VIII) i Poznaniu (30 VIII). Rejestracji można dokonać drogą e-mailową za pośrednictwem adresu roadshow@canon.pl z podaniem wybranego miasta spotkania. Weź udział w spotkaniach i przyspiesz rozwój swojej firmy dzięki innowacyjnym rozwiązaniom Canon!

reklama

Amerykański producent farb i atramentów, firma Sun Chemical opublikowała swój raport dotyczący ekorozwoju, w którym informuje o swoich osiągnięciach badawczych, które zaowocowały wprowadzeniem do oferty nowych produktów i usług przyjaznych dla środowiska naturalnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu