Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Zauomatyzowany system Polar na Labelexpo

Zauomatyzowany system Polar na Labelexpo

Na stoisku 5C31 firma Polar zaprezentuje urządzenie LabelSystem DC-11 Plus. Niemiecki producent zapowiada rewolucję w produkcji tradycyjnych etykiet klejonych na mokro. Będzie to pierwsza prezentacja Polar przeprowadzona we współpracy z firmą Gallus.

Polar LabelSystem DC-11 Plus został zaprojektowany z myślą o zautomatyzowanych liniach produkcyjnych. W czasie 60 minut może wytwarzać maksymalnie 1440 opakowań, przy jednoczesnym zredukowaniu ilości personelu obsługującego do niezbędnego minimum. Szybkie wprowadzanie zmian w trakcie pracy maszyny ma zapewnić funkcja OptiChange, a o prawidłową regulację matrycy dba system OnePunchRegister. Firma Polar zapowiada uzyskanie wysokiej dokładności cięcia, uzyskiwanej dzięki zablokowaniu materiału w odpowiednim położeniu. O łatwości obsługi urządzenia świadczy fakt, iż zmiana jego ustawień nie wymaga użycia żadnych narzędzi.

Urządzenie może produkować etykiety z różnorodnych materiałów, zarówno papierowych, jak i z tworzyw sztucznych. W pełni zautomatyzowany proces produkcyjny obejmuje obróbkę etykiet począwszy od umieszczenia na wyrównywarce, poprzez pocięcie na pasy i przetransportowanie do wykrawarki, na umieszczeniu w zgrzewarce kończąc. Zastosowana w systemie zgrzewarka BDplus nie wymaga wstępnego podgrzewania, dzięki czemu jest delikatna dla podłoża i nie wydziela nieprzyjemnych zapachów.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Już za miesiąc, 23 listopada, w hotelu Czerniewski w Warszawie (ul. Jutrzenki 119) Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca „Świata DRUKU”, organizuje XI konferencję z cyklu Akademia Zarządzania Barwą. Zgłoszenia przyjmujemy do 13 listopada na formularzu zgłoszeniowym.

Firma Mimaki ogłosiła wprowadzenie do sprzedaży płaskiego plotera tnącego Mimaki CF22-1225. To nowe rozwiązanie tnące obsługuje materiały w formacie do 1220 × 2440 mm i stanowi doskonałe uzupełnienie urządzenia Mimaki JFX200-2513 do produkcji na żądanie sezonowych materiałów reklamowych do sklepów oraz elementów wystawowych. Po dodaniu oprogramowania ArtiosCAD Designer Solution obie maszyny tworzą kompletne rozwiązanie drukująco-tnące umożliwiające tworzenie niestandardowych opakowań i prototypów.

W dniach 18–20 września br. firma Erhardt+Leimer zorganizowała kolejne szkolenie dla swoich dystrybutorów. I tym razem w spotkaniu wzięli udział przedstawiciele firmy Graw, autoryzowanego dystrybutora Erhardt+Leimer w Polsce. Gośćmi szkolenia byli także przedstawiciele z takich krajów, jak Węgry, Czechy, Serbia i Macedonia.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu