Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Zbliża się Festiwal Marketingu, Druku & Opakowań

Zbliża się Festiwal Marketingu, Druku & Opakowań

Już wkrótce, w dniach 9 i 10 września, 200 wystawców wypełni Centrum Expo XXI w Warszawie. Wśród nich uwagę zwraca potężna grupa targowych debiutantów. Po raz pierwszy swoje stoiska zaprezentuje blisko 50 firm. Powodzeniem cieszą się również konkursy organizowane w ramach wydarzenia.

7. edycja targów zapowiada się rekordowo. Organizator imprezy może mówić o wyjątkowym zainteresowaniu udziałem w Festiwalu. Praktycznie cała powierzchnia targowa została wykupiona. Wśród nowych wystawców nie brakuje firm o szerokim spektrum działania, agencji reklamowych, producentów funkcjonalnych i sprawdzonych artykułów promocyjnych, projektantów i producentów POS i niestandardowych gadżetów dla każdego. W gronie wystawców Festiwalu pojawiły się właśnie firmy z branży eventowej oferujące m.in. przestrzeń na organizację eventów, usługi czy też sprzęt, które idealnie uzupełniają ofertę producentów i importerów z branży reklamowej. Obecny od ubiegłego roku na targach sektor opakowaniowy również nieustająco się rozrasta i będzie silniej reprezentowany na Festiwalu. Warto zwrócić także uwagę na obecność międzynarodowych firm, ważnych graczy na europejskim rynku reklamowym.
Jak podaje organizator, strzałem w dziesiątkę okazał się pomysł podziału targowej powierzchni na dwa sektory: reklama & marketing oraz dostawcy mediów i maszyn. Ten drugi sektor przyciągnął imponującą liczbę drukarń, dystrybutorów maszyn oferujących najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne.
W opinii organizatora targów efektem polepszającej się koniunktury na rynku oraz rosnącego znaczenia Festiwalu jest powrót do grona wystawców kilku firm, które po przerwie ponownie uwierzyły w marketingową i biznesową siłę wrześniowych targów.
„Jesteśmy zadowoleni, że nasza impreza została doceniona przez branżę i z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Mamy nadzieję, że nasza kompleksowa propozycja imprezy będącej połączeniem ekspozycji targowej, szkoleń, pokazów i konferencji, również w tym roku spotka się z uznaniem ze strony wystawców i zwiedzających” – mówi Monika Opałka, dyrektor sprzedaży Festiwalu Marketingu.

Nowi wystawcy Festiwalu Marketingu, Druku & Opakowań:
1. AHA Menes
2. Akcenta
3. All Print
4. ARTBOX
5. Badge4you
6. BAS KREACJA
7. BAS DYSTRYBUCJA
8. BEN Develop
9. Bodman
10. Color Group
11. Currenda
12. Dago Display
13. Decor Druk
14. Drukarnia Fortis
15. Euromagnesy
16. Event Room
17. EXPO XXI
18. Famous Brands
19. Figaro
20. Frozi
21. Graverline
22. Gremo
23. Guapa
24. Idea Money
25. Kolglass / Huta Julia
26. Likor
27. Litex Promotion
28. Mart Kubki Reklamowe
29. MeetingPlanner.pl
30. Mer Plus
31. Midar
32. Noex
33. OpenPrint.pl
34. Optimus Polska
35. Paperhat
36. Pink Pepper Media
37. Polski Druk
38. Poly Media
39. PRIMAPARTNER.PL
40. Quad Graphics
41. R3D
42. Ritter-Pen
43. Semitechnika
44. Soft Plast
45. Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce
46. Stricker
47. Strong Signage
48. TAKT
Ponownie na targach: Anda, Centrum Nadruków i Reklamy, JAGUAR, Reda Polska.

Powodzeniem cieszy się również tegoroczna edycja konkursu na najlepsze displaye reklamowe – POS STARS. Do konkursu zgłoszonych zostało aż 40 projektów i realizacji, które jak co roku, oceni fachowe jury złożone z profesjonalistów z branży. Zgłoszenia można było wysyłać w takich kategoriach tematycznych, jak: Napoje & Żywność, Alkohol & Tytoń, Kosmetyka, Elektronika, Finanse, Motoryzacja, Digital POS, Design Roku, Display'e kartonowe, Display'e naladowe oraz Przemysł.
W skład Jury POS STAR 2015 weszli:
1. Grzegorz Bonder, General Manager w agencji UNIQUE ONE
2. Monika Borowiecka, Trade Marketing Director, GREY Group
3. Monika Dacewicz, Account Manager, Paperhat Poland Sp. z o. o.
4. Marcin Gieracz, CEO&Strategic Director, Rubikom Strategy Consultants
5. Łukasz Gumowski, creative partner, Agencja Plej
6. Monika Jasińska, V-ce Dyrektor Sprzedaży, Clear Channel Poland
7. Katarzyna Lipska, Redaktor OOH magazine
8. Maja Pelc, CEO Pelc & Partners
9. Marcin Wojciechowski, Starszy Specjalista ds. Operacji Franczyzy w Makro Cash and Carry
10. Arkadiusz Wróblewski, Managing Partner, IQFM Ackermann
Podczas edycji 2014 przyznano Grand Prix, którym nagrodzono ATS Display za Cross Modular Crate dla Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o. Zwiedzający mogli także głosować na najlepsze ich zdaniem realizacje. Największą ilość głosów zdobył ekspozytor Jack Daniel’s Barrel Tree dla Brown-Forman Polska Sp. z o.o. / Jack Daniel’s Polska wykonany przez BluePOS i Focus Advantage.

Rozpoczęło się także głosowanie na najlepsze artykuły promocyjne prezentowane podczas Festiwalu Marketingu, Druku & Opakowań. Konkurs wyróżni artykuły promocyjne prezentowane podczas targów, które będą odznaczały się funkcjonalnością i nowoczesną koncepcją. Głosować można w 6 kategoriach, pięć z nich to przedziały cenowe dostępne na wyszukiwarce giftsonline.pl, ostatnia kategoria to Super Business Gift – najlepszy artykuł promocyjny dla menedżera. Druga odsłona konkursu będzie miała swoje miejsce podczas wrześniowych targów, zostanie wtedy wybrana Nagroda Publiczności – zdobywca największej liczby głosów oddanych podczas trwania targów. Każdy głosujący będzie miał możliwość bezpłatnego odwiedzenia targów oraz weźmie udział w losowaniu nagród. Do głosowania są uprawnieni przedstawiciele firm z branży, zagłosować można na stronie Organizatora. Głosowanie trwa do 28 sierpnia. Partnerem SUPER GIFT jest wyszukiwarka gadżetów reklamowych giftsonline.pl

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.