Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Zbliża się Xeikon Café Europe 2019

Zbliża się Xeikon Café Europe 2019

Fot. xeikoncafe.com

Tegoroczne technologiczne forum edukacyjne Xeikon Café Europe 2019 odbędzie się w Antwerpii w Belgii w dniach 26–28 marca br. Wydarzenie, mające formę Akademii Wiedzy nt. szans i sposobów osiągnięcia zysku w branży cyfrowej produkcji z biznesowej i technicznej perspektywy, będzie się składało z serii równoległych sesji, podzielonych na dwa główne trzony: Business Talks i Tech Talks. Akademii Xeikon Café będzie towarzyszyła Konferencja Xeikon Café, której sesje będą się odbywać każdego poranka. W ich trakcie będzie można wysłuchać wykładów przedstawicieli wielu firm (m.in. DS Smith, Continental Foods, Tough Crowd, Eurocod, Leaderform, Tapecon) i specjalistów z branży druku.

Rozmowy biznesowe (Business Talks) pozwolą uczestnikom pozyskać wiedzę i wgląd w możliwości rozwoju biznesu, natomiast praktyczne (Tech Talks) skoncentrują się na technicznej charakterystyce szerokiej gamy rozwiązań do zastosowań końcowych. Elementem każdego wykładu – prezentowanym w trakcie lub po jego zakończeniu – będzie praktyczna demonstracja techniczna z wykorzystaniem jednej z działających „na żywo maszyn”, dobranych odpowiednio do aplikacji końcowych omawianych w trakcie sesji.

Przegląd wszystkich sesji Akademii można znaleźć w specjalnej aplikacji na urządzenia przenośne Xeikon Café. Aby ją zainstalować, wystarczy pobrać aplikację Eventmobi ze sklepów iTunes lub Google Play i wpisać kod „xceurope”. Szczegóły wydarzenia i formularz rejestracyjny na stronie www.xeikoncafe.com.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Stowarzyszenie FESPA, organizator międzynarodowych targów druku wielkoformatowego, druku na tekstyliach i znakowania FESPA Global Print Expo oraz European Sign Expo, rozpoczęło kampanię promującą tegoroczną odsłonę obydwu wydarzeń. Zaplanowano je na termin 31 maja – 3 czerwca 2022 r. w przestrzeniach wystawienniczych Messe Berlin. Tematem przewodnim kampanii jest hasło „Experience Print in Motion” (Doświadczaj druku w ruchu), które odnosi się do nieustannego rozwoju rynku druku specjalistycznego i obsługującej go technologii, która dokonuje się mimo wyzwań ostatnich dwóch lat.

Podczas 22. odsłony swojej dorocznej konferencji Connect w Las Vegas (17–21 stycznia 2022 r.) firma Electronics For Imaging zaprezentowała nowe rozwiązania ze swojego portfolio, przeznaczone do druku cyfrowego (m.in. atramentową drukarkę produkcyjną EFI Pro 30h) oraz – premierowo – produkty z rodziny Fiery.

Prężnie działająca drukarnia Hedom z Krosna o imponującej, 100-letniej tradycji, oferująca kompleksowe rozwiązania dla poligrafii i reklamy, zainstalowała w ostatnim czasie system broszurujący Duplo 600i. Jak podkreśla jej kierownictwo, w codziennej pracy szczególnie istotne są automatyzacja maszyny oraz jej intuicyjna obsługa.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.