Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Zbliża się konferencja Digital Signage

Zbliża się konferencja Digital Signage

18 kwietnia br. o godz. 9 w Warszawie odbędzie się konferencja Digital Signage, poświęcona nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym wykorzystywanym do kreowania wizerunku marek. Spotkanie będzie dotyczyło zarówno aspektów teoretycznych komunikacji wizualnej, jak i praktycznych zastosowań digital signage w marketingu.

Omawiane będą m.in. zagadnienia dotyczące wdrażania nowoczesnych technologii w marketingu (zwłaszcza marketingu cyfrowym), takim jak elektroniczne tablice, telewizory LCD, multimedialne ekrany i totemy prezentujące usługi i produkty firm oraz instytucji. Konferencja skierowana jest w szczególności do dyrektorów, managerów i specjalistów ds. marketingu, osób odpowiedzialnych za kreowanie wizerunku, firm i instytucji, dla których usprawnienie komunikacji z klientem jest ważnym celem na najbliższy czas, oraz wszystkich osób, które chciałyby zastąpić konieczność wydruku wszelkich informacji w formie papierowej atrakcyjnym komunikatem, również interaktywnym.

Udział w wydarzeniu, którego patronem medialnym jest „Świat DRUKU”, jest bezpłatny. Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny dostępne są TUTAJ.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy Państwu dużo spokoju, ciepła, wielu rodzinnych chwil i wytchnienia od codziennych trosk, a także mokrego i radosnego śmigusa dyngusa!

Zespół "Świata DRUKU”

Położony na obrzeżach Zurychu start-up Label Center u progu swej działalności zainwestował w zakup jednoprzebiegowej, cyfrowej maszyny do druku w technologii inkjet Durst Tau 330E. Po roku pracy właściciel szacuje, że dzięki niej w ciągu kolejnych pięciu lat będzie mógł potroić liczbę pracowników.

Ritrama zaprezentowała nową srebrną, metalizowaną folię polietylenową – Shiny. Powstała ona z myślą o produkcji etykiet aplikowanych na opakowania giętkie stosowane w sektorze premium produktów kosmetycznych i pielęgnacyjnych, które często wymagają bogatych i dekoracyjnych etykiet o zaskakującej kolorystyce i najwyższych parametrach technicznych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu