Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Ze „Światem DRUKU” na targi viscom, PSI i PromoTex 2020

Ze „Światem DRUKU” na targi viscom, PSI i PromoTex 2020

W dniach 7–9 stycznia 2020 r. w przestrzeniach Messe Düsseldorf odbędzie się (po raz drugi w połączonej formule) największe w Europie wydarzenie branży marketingu, reklamy i komunikacji wizualnej – Międzynarodowe Targi Komunikacji Wizualnej viscom, Europejskie Targi Przemysłu Artykułów Reklamowych PSI oraz targi PromoTex.
Specjalnie dla Czytelników „Świata DRUKU” mamy kod promocyjny, uprawniający do bezpłatnego jednorazowego wstępu na to wydarzenie.

Targi viscom i PSI poświęcone są innowacjom technologicznym oraz sposobom ich efektywnego wykorzystywania w działaniach marketingowych, zaś odbywające się po raz drugi targi PromoTex skupiają się na wykorzystaniu tekstyliów w celach promocyjnych. Ubiegłoroczna edycja tego połączonego wydarzenia zakończyła się sukcesem – zarówno targi viscom, jak i PSI zanotowały większą liczbę gości niż w poprzedzających latach, zaś debiutujące targi PromoTex miały bardzo udane otwarcie. Firma Reed Exhibitions, organizująca wydarzenie, zamierza powtórzyć ten wynik i spodziewa się 25 tys. odwiedzających. Jak zapowiadają jej przedstawiciele, w Düsseldorfie swoją ofertę przedstawi około 200 producentów i dystrybutorów z ponad 40 krajów, a poznawanie nowości ułatwią specjalnie przygotowane trasy tematyczne. Jednak organizatorzy mają ambicję, aby wyjść poza klasyczne ramy targów, dlatego przygotowali szereg atrakcji mających uczynić odbiór technologii bardziej namacalnym. Jedną z nich będzie strefa warsztatowa, gdzie goście będą mogli nie tylko zobaczyć i dotknąć materiałów, ale też poeksperymentować z nimi i je przetworzyć.

Nowością będzie strefa o nazwie Make Your Shirt, gdzie firma Smake pokaże, jakie możliwości w obszarze produkcji odzieży stwarza digitalizacja. Odbędzie się również seria warsztatów i pokazów prowadzonych wspólnie przez specjalistów od druku cyfrowego, produkcji materiałów reklamowych oraz tekstyliów, przebiegająca pod nazwą Forum 13. W prezentacjach, oprócz tematów dotyczących zrównoważonego rozwoju w przemyśle tekstylnym, nacisk zostanie położony również na nowe rozwiązania w zakresie druku cyfrowego oraz produkcji oznakowani i podświetlanych reklam – w ten sposób w jednym miejscu połączony zostanie zakres tematyczny trzech wydarzeń targowych. Goście będą mogli wziąć udział w warsztatach pokazujących, w jaki sposób program Adobe Creative Cloud wspiera procesy twórczego projektowania i jak można go wykorzystać do osiągnięcia optymalnych rezultatów; będą także warsztaty Corel Forum prezentujące możliwości aplikacyjne oprogramowania o tej nazwie.

Specjalnie dla Czytelników „Świata DRUKU” mamy kod promocyjny, uprawniający do bezpłatnego jednorazowego wstępu na targi viscom, PSI i PromoTex. Aby go zrealizować, należy na stronie www.viscom-messe.com/en/tickets w okienko „voucher” wpisać:

uqcu-it2s-y2md-32sc

a następnie zarejestrować się, wypełniając wszystkie wymagane pola. Po zakończonej rejestracji należy zalogować się na stronie targów i ponownie wpisać kod promocyjny.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Trioplast Nyborg inwestuje w wielkoformatową maszynę fleksograficzną Evo XG 8 LR, przeznaczoną do zadruku folii polietylenowych o maksymalnej długości zadruku 1.400 mm oraz maksymalnej szerokości 1.650 mm. Ta przeznaczona do produkcji dużych nakładów opakowań przemysłowych maszyna ma rozpocząć pracę w drugim kwartale 2021 r.

Firma Mimaki Europe, producent drukarek atramentowych i systemów tnących, poinformowała o mianowaniu Takahiro Hirakiego na stanowisko dyrektora zarządzającego. W tej roli zastąpił Yuji Ikedę.

Firma Trotec, jak co roku, zapowiada swoją obecność na 12. edycji targów FestiwalDruku.pl, która odbędzie się już w dniach 9–10 września br. w Expo XXI Warszawa. Na stoisku firmy będzie można przetestować wybrane systemy laserowe i porozmawiać o materiałach grawerskich, oraz – przede wszystkim – zapoznać się z ofertą firmy, w tym z nowościami.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.