Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Złoty jubileusz Instytutu Poligrafii PW

Złoty jubileusz Instytutu Poligrafii PW

Na zdjęciu od prawej: prof. Herbert Czichon i prof. Georgij Petriaszwili

W tym roku Zakład Technologii Poligraficznych, kontynuujący działalność Instytutu Poligrafii Politechniki Warszawskiej, obchodzi 50. rocznicę powstania i rozpoczęcia kształcenia inżynierów poligrafów.

Przy tej okazji w dniach 4 i 5 października odbyły się dwie międzynarodowe konferencje: stowarzyszenia instytucji naukowych – International Association of Research Organizations for the Information, Media and Graphic Arts Industries (IARIGAI) oraz stowarzyszenia wyższych szkół poligraficznych – International Circle of Educational Institutes for Graphic Arts Technology and Management (IC). Natomiast 6 października w Małej Auli Gmachu Głównego PW miała miejsce uroczysta sesja jubileuszowa.

Jednocześnie w tym samym dniu, wieczorem, na uroczystym balu w Dużej Auli PW, Stowarzyszenie Absolwentów Instytutu Poligrafii wraz z kadrą uczelni, jej absolwentami i zaproszonymi gośćmi świętowało tenże jubileusz oraz 20. rocznicę powołania Stowarzyszenia do życia.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Canon poinformowała, że u europejskich klientów zainstalowano już ponad 1500 monochromatycznych systemów druku cyfrowego Océ VarioPrint 6000, a od premiery serii arkuszowych urządzeń Océ VarioPrint 6000 TITAN w sierpniu 2017 r. zrealizowano już ponad 175 zamówień.

W połowie listopada br. w ofercie Fujifilm pojawiła się nowej generacji półformatowa maszyna inkjetowa – Jet Press 750S. Dostawca kompleksowych usług poligraficznych – firma Mediadruckwerk z Hamburga – stał się jej pierwszym użytkownikiem w Niemczech i jednym z pierwszych w Europie.

Opolgraf to już nie tylko drukarnia dziełowa – firma wprowadziła na rynek nową markę personalizowanych notesów i planerów. Produkty są dostępne w kilku wersjach oprawy i charakteryzują się wysoką jakością druku i wykończenia.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu