Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Zmiany w serwisie i ofercie Arctic Paper

Zmiany w serwisie i ofercie Arctic Paper

Arctic Paper poinformował, że od początku 2012 roku nastąpiła zmiana w zakresie oferty papierów książkowych. Papiery niepowlekane to: Amber Graphic i Amber Volume, Munken Print i Munken Premium oraz Pamo. Z oferty wyłączono Munken Pocket, a w jego miejsce zaproponowano papiery Pamo, w szerszym niż dotychczas zakresie.

Zamówienia na papier Munken Pocket realizowane będą do wyczerpania stanów magazynowych, jak również z produkcji, do 50. tygodnia br.
Usprawniono system składania zamówień na papiery z oferty Arctic Paper. Z dniem 1 stycznia wprowadzono dodatkowe warszawskie numery telefonów do działu sprzedaży wewnętrznej (www.arcticpaper.com). Dzwoniąc na nie, można złożyć zamówienie na papiery Amber, Arctic, G-Print, Munken, Pamo i L-Print u jednej osoby.
Arctic przypomina, że papiery Munken Design (Munken Pure, Munken Lunx, Munken Polar) dostępne są wyłącznie w firmie Europapier-Impap.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy Państwu dużo spokoju, ciepła, wielu rodzinnych chwil i wytchnienia od codziennych trosk, a także mokrego i radosnego śmigusa dyngusa!

Zespół "Świata DRUKU”

Położony na obrzeżach Zurychu start-up Label Center u progu swej działalności zainwestował w zakup jednoprzebiegowej, cyfrowej maszyny do druku w technologii inkjet Durst Tau 330E. Po roku pracy właściciel szacuje, że dzięki niej w ciągu kolejnych pięciu lat będzie mógł potroić liczbę pracowników.

Ritrama zaprezentowała nową srebrną, metalizowaną folię polietylenową – Shiny. Powstała ona z myślą o produkcji etykiet aplikowanych na opakowania giętkie stosowane w sektorze premium produktów kosmetycznych i pielęgnacyjnych, które często wymagają bogatych i dekoracyjnych etykiet o zaskakującej kolorystyce i najwyższych parametrach technicznych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu