Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Znamy laureatów Strefy Studenta!

Znamy laureatów Strefy Studenta!

W ramach VII Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations 2015 zorganizowano konkurs skierowany do młodych projektantów opakowań, którzy już w trakcie studiów postanowili zadbać o swoją karierę i zaistnieć w branży. Spośród nadesłanych propozycji internauci wybrali trzy, które ich zdaniem były najciekawsze.

Prace, które zdobyły największą liczbę głosów, to:
I MIEJSCE
„Zdrowie to pestka” autorstwa Magdaleny Witkowicz z Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi
II MIEJSCE
„crystal beer” autorstwa Anity Szymankiewicz z Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi
III MIEJSCE
„Opakowanie na miskę” autorstwa Pauliny Ratajczak z Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi
Wszystkie opakowania zgłoszone do Strefy Studenta będzie można zobaczyć podczas VII Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations, które odbędą się już 9–10 kwietnia w EXPO XXI w Warszawie. Organizatorzy zdecydowali się nagrodzić wszystkich biorących udział w konkursie możliwością uczestnictwa i prezentacji swoich projektów na targach. Dodatkowo podczas samych targów obradować będzie niezależne Jury złożone z profesjonalistów, od lat związanych z branżą, którzy przyznają trzy pierwsze miejsca w kategorii „Oceny profesjonalistów”.
„Możliwość udziału w Strefie Studenta to szansa dla początkujących projektantów. To właśnie na targach mogą oni zaprezentować szerokiemu gronu specjalistów z branży swoje pomysły. Często spotkania owocują propozycjami pracy lub staży. Wierzymy w potencjał młodych osób, ich kreatywność i świeżą energię, dlatego również w tym roku zachęcamy do odwiedzenia strefy” – mówi Ewa Woch, wiceprezes firmy Targi w Krakowie Sp. z o.o., organizatora Targów Packaging Innovations.
Dodajmy, że udział w Międzynarodowych Targach Opakowań Packaging Innovations biorą przedstawiciele nie tylko polskich, ale i światowych marek. Uczestnictwo w wydarzeniu młodym projektantom daje szansę nawiązania nowych kontaktów biznesowych i poznania profesjonalistów, a uznanym już firmom ułatwia dostęp do młodej kadry z nowym, świeżym spojrzeniem na branżę oraz ich innowacyjnymi pomysłami.
Szczegółowe informacje na temat prac konkursowych można znaleźć na: https://www.facebook.com/pi.warsaw

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Tegoroczna odsłona odbywającej się pod wspólną nazwą i na przemian z targami Print4All międzynarodowej konferencji z powodu epidemii musiała odbyć się w zmienionej formule. Organizatorzy zadbali o atrakcyjną formę transmisji online, aranżując zarówno rozmowy z włoskim ekspertami w studio, jak i łącząc się na żywo z prelegentami z innych części świata. Nieprzypadkowo też tematyka wystąpień koncentrowała się na zrównoważonym rozwoju i idei przemysłu 4.0, które – odpowiednio wykorzystane – mogą pomóc przezwyciężyć kryzys związany z pandemią koronawirusa.

Firma Avery Dennison Graphics Solutions Europe poinformowała o nawiązaniu strategicznego partnerstwa z Lampe Textiles, dzięki czemu portfolio producenta poszerzy się o samoprzylepne tekstylne folie okienne marki Squid przeznaczone dla branży graficznej. W regionie EMENA (Europa, Bliski Wschód i Afryka Płn.) folie te będą dostępne klientów Avery Dennison od września 2020 r.

Tegoroczna edycja megawystawy 6 w 1, skupiającej całą branżę przemysłu opakowań, która odbywała się w Guangdong w dniach 22–24 lipca 2020 r. w formule łączącej możliwość odwiedzenia targów na żywo oraz za pośrednictwem Internetu (transmisji strumieniowej z hal wystawowych), zakończyła się sukcesem mimo trudnych warunków związanych z panującą pandemią COVID-19. Jak poinformowali organizatorzy, trzydniowe Sino Virtual Show 2020 na miejscu odwiedziło 33,7 tys. gości, zaś widzów online zarejestrowano 44,8 tys. (średni czas oglądania wyniósł ok. 1 godz.).

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.