Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Zwycięzcy konkursu o Złoty Medal 2013 V Targów Reklamy i Poligrafii Reklamowej

Zwycięzcy konkursu o Złoty Medal 2013 V Targów Reklamy i Poligrafii Reklamowej

Znamy już zwycięzców tegorocznej edycji konkursu o Złoty Medal, odbywającego się podczas V Targów Reklamy i Poligrafii Reklamowej. Nagrodzono 8 zgłoszonych produktów.

Wystawcy wrześniowego Festiwalu mogli zgłaszać innowacyjne produkty, maszyny i oprogramowanie, jakie będą prezentować na Festiwalu Marketingu i Festiwalu Druku. O wyborze danej innowacji decydowały takie cechy, jak nowoczesność zastosowanych rozwiązań w odniesieniu do rozwiązań światowych, innowacyjność technologii lub rozwiązania, szczególne zalety ekonomiczne w zakresie zakupu i eksploatacji (cena, koszty eksploatacji i serwisu, koszty utylizacji), pozytywne oddziaływanie produktu na środowisko, wysoka funkcjonalność produktu czy jego estetyka.
Decyzją komisji konkursowej Złotymi Medalami nagrodzono produkty (w kolejności alfabetycznej):
1. Ścianka Adwall Vario „S”, zgłaszający: AdSystem
2. Ploter hybrydowy Anapurna M2500, zgłaszający: Agfa Graphics NV Spółka Akcyjna Oddział w Polsce
3. Atrament solwentowy AMT JET – DS2 EKO, zgłaszający: AMT Product Marek Polewka
4. Ploter sublimacyjny Epson SureColor F6000/F7000, zgłaszający: API.PL Sp. z o.o.
5. Drukarka OKI C711WT/ES7411WT, zgłaszający: OKI
6. Cyfrowe selektywne lakierowanie UV arkuszy drukarskich, zgłaszający: PIN Sp. z o.o.
7. Ręczny przyrząd do pomiaru koloru X-Rite eXact, zgłaszający: Reprograf S.A.
8. Technologia Memjet Speedstar 3000, zgłaszający: Reprograf S.A.

Zobacz laureatów: http://www.pub.oohmagazine.pl/2013/PROMO_AR09_ZlotyMedal.pdf
W skład Jury konkursowego weszli przedstawiciele i specjaliści rynku reklamy i poligrafii:
- Małgorzata Chorzępa, redaktor naczelna „T&P/T&P Tekstylia – Zdobienie i Promocja”
- Jolanta Ziemniak-Ronke, redaktor naczelna „Świata DRUKU”
- Joanna Łęczycka, z-ca redaktora „OOH magazine”
- Beata Pyś-Skrońska, Polska Izba Opakowań
- Łukasz Łukasiewicz, redaktor portalu Signs.pl
- Robert Załupski, dyrektor Festiwalu Druku.

Uroczyste wręczenie nagród nastąpi podczas Wieczoru Wystawców, 9 września 2013 r.
Festiwal Marketingu i Druku odbędzie się 9–10 września w warszawskiej hali EXPO XXI. Wśród wystawców znajdą się czołowe firmy z szeroko pojętego rynku reklamy: od importerów i producentów artykułów promocyjnych, drukarń, producentów POS, opakowań po dostawców mediów i maszyn. Festiwal dedykowany jest przedstawicielom agencji reklamowych, drukarń oraz pracownikom działów marketingu. Wstęp na wydarzenie przeznaczony jest tylko dla profesjonalistów branży. Bezpłatna rejestracja online: www.festiwalmarketingu.pl
„Świat DRUKU” jest wśród patronów medialnych imprezy.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W sklepie internetowym można kupić tańsze bilety na targi ICE Europe 2019, które odbędą się w Monachium w dniach 12–14 marca br. Koszt jednodniowego biletu wstępu na światową wystawę poświęconą przetwórstwu papieru, folii i folii metalizowanych zakupionego w sklepie internetowym wynosi 24 euro (dla porównania: 34 euro w kasie targów), a biletu na wszystkie dni targowe: 34 euro (50 euro w kasie targów). Link do strony sklepu TUTAJ.

Meech International zademonstruje podczas ICE Europe 2019 (Monachium, 12–14 marca 2019 r.), w jaki sposób sprzęt do kontroli elektrostatyczności oraz czyszczenia wstęgi umożliwia przetwórcom produkcję materiałów najwyższej jakości. Niedawno opracowane i już udostępnione urządzenie Meech – Hyperion SmartControl, będzie prezentowane obok serii belek jonizujących Hyperion (w tym 971IPS, 929IPS i 924IPS) oraz serii bezkontaktowych i kontaktowych urządzeń do czyszczenia wstęgi.

Xerox poinformował o globalnej dostępności dwóch nowych modeli kolorowych drukarek A3 VersaLink C8000 oraz C9000. Nowe urządzenia, zaprojektowane dla średnich i dużych grup roboczych, oferują personalizację wydruków i bezpieczną, bezprzewodową pracę, oraz – jak zapewnia producent – zapewniają profesjonalną jakość barw i niezawodność przy zachowaniu przystępnych kosztów eksploatacji. Ponadto model C9000 jest wyposażony w precyzyjne narzędzia do zarządzania kolorem, większą elastyczność nośników i zwiększoną produktywność, co jest niezbędne przy pracy graficznej.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu